Оголошення

УВАГА! Пам'ятка про сигнал сирени (21.11.2018)


ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля!  (29.10.2018)


Увага!  Конкурс!

Відповідно до заходів міської Програми сприяння розвитку підприємництва до 2020 року суб’єктам підприємницької діяльності через 6 місяців надається часткова компенсація у розмірі 75%....(24.10.2018)


До уваги осіб пільгової категорії!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської районної в місті ради надає детальну інформацію щодо призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям ...(05.10.2018)


До уваги мешканців Покровського району!

Інформує Управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської районної в місті ради про збереження допомоги у працюючих пенсіонерів... (04.10.2018)


До уваги мешканців Покровського району!!! (03.10.2018)


УВАГА! Шановні мешканці району! (01.10.2018)


До уваги осіб з інвалідністю!

22 серпня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо порядку видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни ...(25.09.2018)


До уваги мешканців та гостей Покровського району міста Кривого Рогу! (21.09.2018)


Дорогі друзі! 30 вересня - День усиновлення (20.09.2018)


УВАГА! Надання одноразової натуральної допомоги при народженні дитини "Пакунок малюка"

Інформує управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської районної в місті ради про початок реалізації проекту "Пакунок малюка"... (19.09.2018)


До уваги мешканців Покровського району!!!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської районної в місті ради запрошує громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи на консультацію... (19.09.2018)


До уваги мешканців Покровського району!!!

Інформує комунальна установа „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  в Покровському районі”  Криворізької міської ради (17.09.2018)


До уваги мешканців Покровського району!!!

З метою зменшення ризику отримання електротравм, при виконанні домашніх робіт, пропонуємо власникам приватних осель, домів, підприємств...(31.08.2018)


До уваги осіб з інвалідністю!

Соціальні гарантії щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю в Україні...(16.08.2018)


УВАГА! Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції (24.07.2018)


УВАГА! Надання послуг з психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції гідності ТОВ "Санаторій Токарі" (12.07.2018)


УВАГА! Надання послуг з психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції гідності " Медичним центром "Нові Санжари" (12.07.2018)


План заходів щодо підготовки та проведення в районі Тижня охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці в Україні у 2018 році. (26.04.2018)


Шановні роботодавці! Не чекайте перевірки, своєчасно оформляйте найманих працівників!!! (29.01.2018)


ПОЛІЦІЯ    Інформаційне повідомлення

Криворізький відділ поліції запрошує на навчання випускників 11-тих класів до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України…(07.11.2017)


Увага! Забруднення річки Саксагань досягає критичкого рівня!

Криворізький міський відділ лабораторних досліджень щомісячно здійснює лабораторні дослідження води р. Саксагань в Покровському районі...(01.10.2017)


Увага! Шановні мешканці району! Купатись на водоймах р.Саксагань небезпечно для Вашого здоров’я.

Шановні мешканці району, за інформацією відокремленого підрозділу «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень ...(01.08.2017)


Шановні керівники підприємств, закладів, установ, суб’єкти господарювання!

З метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства про державні символи України... (07.07.2017)


Перелік водних об’єктів, де купання заборонено!!!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи виконкому Покровської районної у місті ради рекомендує мешканцям міста відпочивати на підготовлених пляжах...(06.06.2017)


Безпека на воді!


Служба у військовому резерві

Інформаційно-довідковий матеріал...(19.05.2017)


Правила поведінки в лісі

Кожному відвідувачу лісу необхідно знати правила поведінки в лісі...(18.05.2017)


Звертаємо Вашу увагу на пильність у придбанні алкогольних напоїв (03.11.2016) 


До уваги власників земельних ділянок, суб’єктів господарювання Покровського району!

Щодо попередження пожеж в екосистемах та сільгоспугіддях Дніпропетровської області...(30.08.2016) 


Графік роботи абонентського відділу ДП «Теплоцентраль» для споживачів Покровського району (01.08.2016) 


До уваги мешканців Жовтневого району! 

З 04 квітня 2016 року реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб буде здійснюватись у виконкомі Жовтневої районної у місті ради...(04.04.2016)


Міліція попереджає!!! Телефонні шахраї  

За період часу з 01.01.2015 по 24.03.2015 в Жовтневому районному відділі міліції зареєстровано 12 шахрайств, вчинених за схемою «викупу родичей чи близьких, які потрапили до міліції»... (27.03.2015) 


Збережи природу – віднеси батарейку на утилізацію! 

На сьогоднішній день багатьох хвилює питання охорони навколишнього середовища. Актуальним залишається збір відпрацьованих хімічних елементів живлення, а саме: відпрацьованих батарейок та акумуляторів... (29.08.2014)  


Методичні рекомендації щодо дій населення в разі отримання інформації про погрозу вчинення терористичного акту...


Шановні мешканці Жовтневого району!

У зв’язку з тим, що Україна опинилася в складній соціально-політичній ситуації, останнім часом почастішали випадки шахрайства, пов’язаного з незаконним збором коштів на різні потреби...(19.08.2014)   


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до заходів міської Програми сприяння розвитку підприємництва до 2020 року (рішення міської ради від 21.12.2016 №1173, зі змінами), Порядку використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва (рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253, зі змінами від 22.05.2018 №251),

 суб’єктам підприємницької діяльності через 6 місяців надається часткова компенсація у розмірі 75% від фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом з моменту створення нових робочих місць, за умови їх збереження.   

Дані про організацію та результати проведення конкурсу систематично висвітлюються:  через Криворізьку міську газету «Червоний гірник»,  офіційних веб-сайтах Криворізької міської ради та її виконавчого комітету, порталу «Криворізький ресурсний центр» у розділі «Новини», тематичний модуль «Віртуальний бізнес-інкубатор», (блок «Навчальний майданчик» розділ «Надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитам», що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва).

(24.10.2018)


 

 

Роз’яснення щодо призначення соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям (далі - державна соціальна допомога) – це щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Право на державну соціальну допомогу мають малозабезпечені сім’ї, які постійно проживають на території України.

Малозабезпеченою сім’єю вважається сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

Так, до складу малозабезпеченої сім’ї, що звертається за призначенням соціальної допомоги, включаються чоловік, дружина; рідні, усиновлені та підопічні діти цих осіб, у тому числі діти, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей, неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи і проживають разом з батьками; непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і перебувають на їх утриманні у зв’язку з відсутністю власних доходів; особа, яка проживає разом з одиноким інвалідом I групи і здійснює догляд за ним. До складу сім’ї не включаються особи, які перебувають на повному державному утриманні.

Умови призначення і виплати малозабезпеченим сім’ям державної соціальної допомоги визначає Порядок призначення та виплати державної соціальної допомоги, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 250.

Подаються такі документи як: заяву; документ, що посвідчує особу уповноваженого представника сім’ї; довідку про склад сім’ї; декларацію про доходи та майно (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї); довідку про наявність та розмір земельної частки (паю).

Рішення про призначення такої допомоги або про відмову в її наданні приймається управлінням праці та соціального захисту населення протягом десяти календарних днів.

Призначення соціальної допомоги на наступний строк, то уповноважений представник сім’ї знову повинен подати заяву і декларацію про доходи та майно до органу праці та соціального захисту населення. Довідка про склад сім’ї поновлюється лише у разі змін у складі сім’ї або у разі, коли між поданням заяви на призначення соціальної допомоги на наступний строк та припиненням виплати раніше призначеної соціальної допомоги минуло більше календарного місяця.

Разом з цим слід зазначити про те, що є випадки коли у призначенні соціальної допомоги може бути відмовлено.

Розмір соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім’ї.

(05.10.2018)


 

 

Чи зберігається допомога у працюючих пенсіонерів

Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть якщо вони працевлаштуються, що не відповідає дійсності. Єдиний критерій для розрахунку розміру субсидії є дохід людини.

Тому працюючі пенсіонери мають право на субсидію на основі пенсії і заробітної плати. Тим, хто перестав працювати, беруть до уваги розмір місячної пенсії за місяць, що передує зверненню за субсидією.

Якщо пенсіонер перестав працювати, чи вийшов на пенсію, йому потрібно протягом місяця з Декларацією звернутися в управління праці та соціального захисту населення субсидію перерахують з урахуванням лише одного доходу – пенсії.

(04.10.2018)


 

 

Випалювання сухої рослинності та листя – злочин проти природи!

Останніми роками спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття набуло масштабних розмірів.

З приходом весняно-осіннього періоду господарі розводять вогнища, аби спалити сухе листя, суху траву чи сміття. Через таких паліїв вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності. Від цього земля на кілька років зменшує приріст свіжої зелені.

До того ж спалювання трави ніяк не сприяє підвищенню родючості грунтів. Адже висока температура при горінні знищує грунтоутворюючі мікроорганізми, що знаходяться у верхньому шарі грунту. За нормальних умов, коли листя перегниває, необхідні для розвитку рослин речовини повертаються у грунт. При згоранні ж утворюється зола. Не зважаючи на загальноприйняту думку, зола – дуже погане добриво і, таким чином, спалювання листя щороку призводить до все більшого збіднення грунту.

Також при згоранні рослинних залишків у повітря виділяються пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і ряд канцерогенних сполук, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань

Додаткова проблема полягає в тому, що з листям як правило горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери. На присадибних ділянках рослини нерідко окропляють пестицидами, які також вивільняються у повітря при згорянні листя чи трави.

Під час спалювання рослинних залишків гинуть не тільки мікроорганізми, але й знищуються гнізда птахів, різні види тварин, плазунів тощо.

Часто спалювання трави переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків. Спалювання на природі призводить до некерованих надзвичайних ситуацій виникає небезпека лісових і торф’яних пожеж, що може привести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів з фатальними наслідками.

Нагадуємо, спалення сухої рослинності забороняється законодавством України та передбачає адміністративну відповідальність з відповідним накладенням штрафів.

Крім того, категорично забороняється спалювати суху рослинність, розпалювати багаття та порушувати Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України, спрямованих на озеленення населених пунктів та на забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини (п.4.2 Правил затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.06 №105). Порушення у сфері благоустрою та порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, видалення, утилізації тощо відповідно до ст. 152, 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягнуть за собою накладення штрафів на громадян від 340 грн. до 1360 грн., на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн. до 1700 грн.

Найбільш дружнім по відношенню до довкілля шляхом утилізації опалого листя є компостування. До того ж, використовувати компост в якості добрива можна вже через рік після закладки. Його корисні властивості зберігатимуться ще 4 роки. Корисне використання компосту в якості прикореневої підкормки дерев і кущів.

Замисліться, яку шкоду наносимо довкіллю спалюючи рослинні залишки, змушуючи тим самим себе та оточуючих дихати продуктами горіння.

(03.10.2018)


 

 

Шановні мешканці району!

З метою забезпечення потреб населення сільгосппродукцією, продовольчими товарами та плодоовочевою продукцієюна ринку «Північний» по вул. Щепкіна, 1г 05.10.2018 буде проводитись ярмарок «Золота осінь».    Запрошуємо всіх на ярмарок!

Також з метою забезпечення потреб населення в районі проводяться  міні-ярмарки з продажу плодоовочевої продукції за доступними цінами, а саме:

 

№ з/п

Адреса

розміщення міні-ярмарку

 

 

мкр.4-й Зарічний, 20

 

вул. Мусоргського, 24

 

вул. Мусоргського, 14

 

вул. Мусоргського, 2

 

вул. Едуарда Фукса, 81а

 

вул. Ватутіна, 35

 

вул. Десантна, біля ТЗК

 

вул. Едуарда Фукса, 3

 

вул. Едуарда Фукса, 44є

 

вул. Січеславська, 27

 

вул. Едуарда Фукса, 48

 

мкр. 5-й Зарічний, 15

 

мкр. 5-й Зарічний, 6а

 

мкр. 5-й Зарічний, 41

 

вул. Січеславська, 30

 

вул. Ватутіна, 53

 

вул. Ватутіна, 80

 

вул. Ватутіна, ТЗК «Уфимська»

 

мкр. 5-й Зарічний, 88

          Запрошуємо всіх на ярмарок «Золота осінь», який відбудеться 05.10.2018 на ринку «Північний» по вул. Щепкіна, 1г.

(01.10.2018)


 

 

Інформує управління праці та соціального населення виконкому Покровської районної в місті ради

22 серпня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо порядку видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни у відповідність до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Зокрема, терміни «інвалід війни» та «Велика Вітчизняна війна» необхідно буде замінити на «особа з інвалідністю внаслідок війни» та «Друга світова війна».

Також актом затверджено нову редакцію бланка посвідчення для осіб з інвалідністю внаслідок війни, бланк-вкладку до нього та бланк-вкладку до посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ-ІІІ груп із числа учасників бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше та передбачено зазначення в посвідченнях правової підстави встановлення відповідного статусу.

(25.09.2018)


 

 

ПАМ’ЯТКА

для мешканців та гостей міста про порядок оповіщення та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру

    Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.

            Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.

            Запам’ятайте! Сирена і переривисті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал цивільного захисту – «Увага Всім!».

            Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій.

            На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено варіанти повідомлень на можливі надзвичайні ситуації.

            Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

            Вислухавши повідомлення кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.

            Повідомлення включає: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час виникнення надзвичайної ситуації, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в осередки (зони) ураження, порядок дій при надзвичайних ситуаціях, інша інформація.

            Кожний громадянин, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності у відповідності з планом цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або вказівками органів управління цивільного захисту.

            Якщо громадянин знаходиться вдома, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:

            - тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор для того, щоб слухати розпорядження і вказівки центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій;

            - повідомити про отриману інформацію сусідів;

            - постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;

            - провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

            - знати місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо), де можна укритися.

            Якщо сигнал застав вас  у транспорті, громадському місці (магазині, театрі, на ринку тощо) уважно і спокійно прослухайте повідомлення, визначитесь, де поблизу знаходиться укриття, як найшвидше добратися і укритися в ньому, а якщо є час, треба якнайшвидше добратися до дому і діяти у відповідності з отриманими вказівками.

(21.11.2018)


 

 

До уваги мешканців та гостей Покровського району міста Кривого Рогу!

Доводимо до Вашого відома що 26.06.2018 з 13.55 до 14.34 відбудеться включення звукових сигналів сирен системи централізованого оповіщення Дніпропетровської області та передача мовної інформації для населення через місцеві засоби масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – Вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Увімкніть радіоприймач на хвилі «Українське радіо – 1» або телевізор на каналі «ТРК «Рудана» та уважно прослухайте мовне повідомлення і дійте відповідно з отриманою інформацією.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи виконкому Покровської районної в місті ради

(21.09.2018)


 

 

Дорогі друзі!  30 вересня – День усиновлення

      Усиновлення – це особливе батьківство, яке включає в себе велике щастя, і разом з тим непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці діти  потребують особливої допомоги, розуміння і підтримки. Тому цей день став святом здійснення найзаповітніших дитячих мрій:  мати  маму та  тата.

       Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

      Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди свята. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мама». Нехай посаджені Вами зерна добра й любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом! Щастя Вам, добра, миру та благополуччя! 

(20.09.2018)


 

 

Об’ява

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 №427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» (зі змінами) та від 20.06.2018 №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (зі змінами) розпочато реалізацію проекту.

Нагадуємо, що кожна мама (інший законний представник новонародженої дитини), яка виписується з пологового будинку, починаючи з 1 вересня 2018 року, має отримати під час виписки одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».

Згідно із пунктом 9 Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 (зі змінами), якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога «пакунок малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги «пакунок малюка» організовує забезпечення отримувача такою допомогою.

Зважаючи на викладене, кожна мама, яка народила 1 вересня 2018 року, може звернутись із письмовою заявою про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської районної в місті ради, або заяву можна подати безпосередньо в пологовому будинку.

(19.09.2018)


 

 

Об’ява

       Управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської районної в місті ради у зв’язку зі змінами до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», запрошує вищезазначених осіб на консультацію.

     Нагадуємо, що продовжується прийом до 15.10.2018  заяв на отримання у 2019 році санаторно-курортних путівок для оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1 та виплати грошової компенсації за невикористану путівку.

        До заяви додається:

 • довідка форми 070;
 • копія пільгового посвідчення 1 категорії з вкладкою;
 • копія паспорту 1,2 та 11 стор.;
 • копія ідентифікації номеру.

За інформацією звертатись до управління праці та соціального населення виконкому Покровської районної в місті ради, вулиця Ватутіна, 37в, кабінет №309.

(19.09.2018)


 

До уваги мешканців Покровського району!!!

         Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Покровському районі" Криворізької міської ради є юридичною особою, має реєстраційні та інші рахунки в органах Державної казначейської служби України.

        Установа утворена для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

        Установа надає соціальні послуги у рамках діючого законодавства України наступній категорії громадян:

 • громадянам похилого віку;
 • інвалідам;
 • хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;
 • громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

          У територіальному центрі утворені структурні підрозділи:

 • відділення соціальної допомоги вдома;
 • відділення денного перебування;
 • відділення організації надання адресної натуральної  та грошової допомоги.

        Установа забезпечує громадянам, які не мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані громадянами з інвалідністю в установленому порядку, безоплатне обслуговування. Але установа може надавати і платні соціальні послуги громадянам, які мають рідних, що повинні їм забезпечити догляд та допомогу, згідно з тарифами, встановленими відповідно до постанови КМУ від 09.04.2005 № 268.

         Перелік документів, необхідних для отримання соціальних послуг громадянами у територіальному центрі:

 1. заява;
 2. медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі;
 3. довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
 4. довідка про доходи громадянина (у разі потреби).

Установа знаходиться за адресою: 50081, м. Кривий Ріг, вул. Електрозаводська, 22А, контактний телефон: (0564)  95-18-71.

Режим роботи установи: понеділок – п’ятниця з 8.30 – 17.00 год.

Керівник установи: Фролова Світлана Олександрівна.

(17.09.2018)


До уваги мешканців Покровського району!!!

З метою зменшення ризику отримання електротравм, при виконанні домашніх робіт, пропонуємо власникам приватних осель, домів, підприємств перевірити стан утримання електропроводки, електроприводів чи обладнання. В разі виявлення недоліків чи наявності проводки, приладів, обладнання  у незадовільному стані, виконати їх ремонт, або заміну пошкоджених елементів, частин проводки. Також провести роз’яснювальні бесіди з членами сімей, родин, працівниками, особливо дітьми.

ЩОБ УНИКНУТИ СМЕРТЕЛЬНИХ ЕЛЕКТРОТРАВМ, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • Наближатись до обірваних проводів ближче 8 метрів;
 • Залазити на опори повітряних ліній електропередач, тим більше намагатись зняти електропровід.
 • Відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції.
 • Дозволяти дітям залазити на дерева, що ростуть під проводами ліній електропередачі.
 • Зводити будь-які будови, складати дрова, солому тощо, розпалювати багаття під проводами електроліній і повітряними вводами будинків;
 • Кидати дріт або будь-які інші предмети на проводи повітряних ліній електропередач.
 • Встановлювати металеві стоянки для телевізійних антен поблизу ліній електропередач.
 • Розташовувати ігрові майданчики, а також проводити ігри під повітряними лініями, запускати повітряних зміїв поблизу повітряних ліній та гратися біля електричних установок.

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Якщо людина потрапила під напругу, необхідно негайно вимкнути електроприлад чи електроустановку та невідкладно викликати лікаря.

У разі неможливості швидкого вимкнення електроустановки необхідно вжити заходів до відділення потерпілого від струмоведучих частин, до яких він торкається. При цьому в будь-яких випадках той, хто надає допомогу, не повинен доторкатися до потерпілого та до струмоведучих частин без належних засобів безпеки. Він повинен слідкувати за тим, щоб не потрапити під напругу кроку.

Пам'ятайте! При звільненні від дії електричного струму і наданні першої допомоги потерпілому дорога кожна хвилина.

Будьте уважні - БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

Щоб уникнути випадків електротравматизму необхідно знати наступні правила безпеки і дотримуватись їх:  

 

 • Переносячи електроприлади, не торкатись будь-яких заземлених частин в помешканні (труб, батарей опалення) – це небезпечно для життя. 
 • Користуватись у вологих приміщеннях переносними лампами і електроприладами напругою не вище 36 В.
 • Не заповнювати водою з водопровідного крану ввімкнені в електромережу чайники, кавоварки, каструлі, оскільки при одночасному дотику до увімкненого приладу і водопровідного крану людина може бути уражена електрострумом;
 • Не замінювати електролампи без їх вимкнення, не витирати вологою ганчіркою електричні проводи, штепсельні розетки, вимикачі, інші електроприлади, увімкнені в електромережу.
 • Не виносити на подвір'я увімкнені електричні прилади, тому що у разі пошкодження ізоляції людина, яка стоїть на землі і торкається будь-якої металевої частини такого приладу може отримати електротравму.
 • Не защемляти електропроводи дверима, віконними рамами, не закріплювати їх на цвяхах, не замальовувати і не забілювати, щоб уникнути пошкодження і передчасного висихання ізоляції електропроводів. Це призводить до пожеж, а при контакті з людьми до нещасних випадків.
 • Не давати дітям бавитись із штепсельними розетками – це смертельно небезпечно.

 • Не підвішувати речі на проводи, вимикачі та розетки.
 • Потрібно знати, що побутові електроприлади (чайники, праски, електроплитки тощо), а також переносні світильники (торшери, настільні лампи) напругою 220 В, призначені для користування в приміщеннях з непровідними для електроструму підлогами.
 • Використання з пошкодженою ізоляцією увімкнених в електромережу електроламп, електроприладів, теле-, радіо-апаратури на відкритому повітрі може стати причиною електротравми, тому що ЗЕМЛЯ — ПРОВІДНИК ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ.

НЕСПРАВНОСТІ В ЕЛЕКТРОПРОВОДКАХ І ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРИЛАДАХ МОЖЕ УСУНУТИ ЛИШЕ СПЕЦІАЛІСТ-ЕЛЕКТРИК.

(31.08.2018)


 

 

 

 

 

До уваги осіб з інвалідністю!

Соціальні гарантії щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю в Україні визначено Законом України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні». Статтею 7 цього Закону передбачено, що медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) та лікарсько-консультативна комісія (ЛКК) лікувально-профілактичного закладу складає (коригує) індивідуальну програму реабілітації особи з інвалідністю, в якій визначаються реабілітаційні заходи і строки їх виконання, та здійснює контроль за повнотою та ефективністю виконання цієї програми.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №238 затверджено в новій редакції Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, запроваджується:

- індивідуальне замовлення на виготовлення або постачання протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів  шарнірних нижніх кінцівок та крісел колісних на основі укладання тристороннього договору між особою з інвалідністю, підприємством та управлінням праці та соціального захисту населення, інших виробів – на основі двостороннього договору між підприємством та управлінням праці та соціального захисту населення;

- після видачі особі з інвалідністю оригіналу направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації (далі - ТЗР) здійснюється супровід її щодо своєчасного вибору ТЗР та подальшого укладання договору на його забезпечення;

- використання електронного каталогу-класифікатора ТЗР, який формується відповідно до класифікаційних угруповань за функціональними та конструктивними ознаками зазначених засобів, для реалізації можливостей вибору особою з інвалідністю ТЗР. Каталог розміщено на веб-порталі Міністерства соціальної політики України.

(16.08.2018)


 

 

 

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад по органах та підрозділах Дніпропетровської області. Зокрема чекаємо претенден­тів на посади слідчих, оперуповноважеиих кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцей­ських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з ло­гістики, помічників слідчих.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції, а саме: громадянство України;

- вік від 18 років,

- вільне володіння українською мовою;

- повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції), вища освіта (для середнього складу поліції) та вища юридична освіта для кандидатів на посади слідчих;

- відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 16 липня по 14 серпня цього року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навич­ки, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження канди­датами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленос­ті, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійс­нюють підготовку поліцейських, та перспективу кар’єрного росту.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кан­дидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у кон­курсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції Укра­їни за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

Для уточнення будь якої інформації можете телефонувати за номерами +38(050)696-29-16, +38(097)203-76-29, (056)756-52-47 чи звернутися на елект­ронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua.

ГУНП в Дніпропетровській області

ПЕРЕЛІК

Вакантних посад ГУНП в Дніпропетровській області, на які оголошено конкурс

Поліцейські секторів реагування патрульної поліції:

1. Криворізьке РВП КВП - 2;

Поліцейські з логістики:

1. Інгулецьке ВП КВП - 1;

Помічники слідчого:

1. Саксаганське ВП КВП - 1;

2. Тернівське ВП КВП - 1;

Оперуповноважені кримінальної поліції:

1. Криворізьке РВП КВП - 1;

Слідчі:

1. Металургійне ВП КВП - 2;

Дільничні офіцери поліції:

1. Покровське ВП КВП - 1;

2. Саксаганське ВП КВП - 1.

(24.07.2018)


 

 

 

 

Шановні роботодавці!

Не чекайте перевірки, своєчасно оформляйте найманих працівників!!!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №295 «Деякі питання реалізації ст. 259 Кодексу законів про працю України та ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на органи місцевого самоврядування покладаються повноваження в частині здійснення контролю зa додержанням законодавства про працю та зайнятість населення і накладення штрафів за порушення законодавство про працю та зайнятість населення.

З цією мстою 01.11.2017 у м. Кривому Розі розпочав функціонувати Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради.

Шановні роботодавці! Не чекайте перевірки, своєчасно оформляйте найманих працівників, виплачуйте і відображайте у звітності реальну зарплату. Виплата зарплати у «конверті» веде до негативних наслідків як для держави в цілому, так і для окремих громадян.

Відповідно до статті 265, КЗпПУ «Відповідальність за порушення законодавства про працю», юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати  заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування та податків - у тридцяти кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

- вчинення дій, передбачених абзацом шостим цієї частини, при проведенні перевірки з питань виявлення порушень, зазначених в абзаці другому цієї частини - у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

- порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абзацами другим - сьомим цієї частини - у розмірі мінімальної заробітної плати.

Штрафи, накладення яких передбачено частиною другою цієї статті, є фінансовими санкціями і не належать до адміністративно-господарських санкцій, визначених главою 27 Господарського кодексу України.

Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю!

(29.01.2018)


 

 

 

Увага! Забруднення річки Саксагань досягає критичкого рівня!

Згідно договору від 06.07.2017 №5/1003 відокремленим структурним підрозділом «Криворізького міського відділу лабораторних досліджень державної установи» Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» щомісячно здійснюються лабораторні дослідження води р. Саксагань в Покровському районі.

За результатами санітарно-мікробіологічних досліджень виявлено перевищення нормативних показників індексів лактопозитивної кишкової палички та коліфагів, що свідчить про забруднення водойми неочищеними стічними водами та каналізаційними стоками.

Деякі мешканці приватного сектору не надто переймаються питаннями екології: вирішили не обтяжувати себе інженерними головоломками, а вивели каналізаційні труби просто в річку. Скидаючи нечистоти в водойму, навряд чи хтось із хазяїв замислився, що це у подальшому позначиться на якості питної води, яку вони самі вживають. Органічні забруднення спричинюють цвітіння води, а це, в свою чергу – зменшення вмісту кисню. А все разом – нищить річку й живі організми в ній.

Звертаємо увагу власників приватних домоволодінь Покровського району, які територіально розташовані вздовж річки Саксагань, про необхідність своєчасного контролю за станом вигрібних ям їх очистки та гідроізоляції.
Забруднюючи річки, ми свідомо позбавляємо себе якісної води.

(01.11.2017)


 

 

 

Увага! Шановні мешканці району! Купатись на водоймах р.Саксагань небезпечно для Вашого здоров’я.

Шановні мешканці району, за інформацією відокремленого підрозділу «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» згідно результатів лабораторних досліджень від 17.07.2017 проб води відкритого водоймища р.Саксагань в парку «Шахтарський» виявлено невідповідність стану води санітарним нормам.

З метою попередження виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у літній період звертаємо Вашу увагу на те, що купатись на водоймах р.Саксагань небезпечно для Вашого здоров’я.

(01.08.2017)


 

 

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи виконкому Покровської районної у місті ради рекомендує мешканцям міста відпочивати на підготовлених пляжах.

Надаємо перелік водних об’єктів, розташованих на території Покровського району, де купання заборонено!

№ п/п

Назва об’єкту

Місце розташування

Примітки

1

Ставок №1

„Ставки”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

2

Ставок №2

„Ставки”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

3

Ставок №3

КЗ „Міська лікарня №6” ДОР”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

4

Ставок №4

Шахта  „Фрунзе”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

5

Ставок №5

Будинок культури ім. „Фрунзе”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

6

Ставок №6

Сел. Шевченка, ГСК „Південний”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

7

Ставок №7

Сел. Олександрівка, ГСК „Сонячний”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

8

Ставок №8

Сел. Олександрівка, ГСК „Зоряний”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

9

Ставок №9

Сел. Олександрівка, ДП „Агролайт”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

10

Ставок №10

Сел. Олександрівка, ПАТ „Дизельний завод”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

11

Водосховище КРЕС

Територія району

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

12

р. Саксагань

Територія району

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

13

Гранітний кар’єр

Мкр. Зарічний – об’їзна дорога

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

 


 

 

 

Служба у військовому резерві

ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ МАТЕРІАЛ

 


 

 

 

Бережіть ліс!

Кожному відвідувачу лісу необхідно знати правила поведінки в лісі:

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях та галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами:петардами, бенгальськими вогнями, феєрверками, «китайськими» ліхтариками та інше.

Не заїжджайте безпосередньо в ліс механічними транспортними засобами, іскри від них можуть викликати пожежу.

Не залишайте на сонці пляшки, залишки скла та сміття, що легко загоряються і можуть спричинити пожежу.

Не стріляйте з вогнепальної зброї у пожежонебезпечний період.

Не влаштовуйте поблизу лісу різноманітні вогняні шоу.

Не смітіть у лісі! Після відпочинку використані пластикові пакети та пляшки, консервні банки, папір, а також скляний посуд заберіть із собою і викиньте на смітник. Хай на місці вашого відпочинку буде чисто – завтра сюди прийдуть інші.

Не розбивайте скляні пляшки! Ви самі, інші люди, лісові тварини можуть поранитись.

Не ламайте гілки дерев та кущів. Це заважає рослині жити.

Не вирізайте на деревах надписи, типу «Тут був я». Це може призвести до всихання дерева, заселення його паразитами.

Не збирайте березовий сік. Це шкодить дереву.

Не зривайте лісових квітів, особливо рідкісних первоцвітів – це порушення закону. Хай гарні рослини залишаються в природі!

Не виривайте рослини з корінням.

Їстівні гриби зрізуйте обережно, щоб не пошкодити грибницю, не руйнуйте мохового килима.

Не знищуйте неїстівних грибів! Для лісових мешканців – це ліки і джерела харчування.

Не рубайте ялинку в лісі! Її можна придбати у лісівників, які виростили спеціальні плантації до новорічних свят, без шкоди для лісу.

Не руйнуйте мурашників – вони лісові «санітари».

Не чіпайте плазунів, які здаються вам небезпечними, бридкими або непотрібними. Вони – невід’ємна , важлива частина лісового середовища. Не чіпайте змій. Вони можуть становити загрозу для вашого життя. Краще обійдіть їх стороною.

Не ловіть диких тварин і не забирайте їх додому. В неволі тварини жити не зможуть і обов’язково загинуть.

Не руйнуйте пташиних гнізд.

Не беріть у руки пташині яйця, пташенят, звірят: людський запах відлякує дорослих диких тварин, позбавляє малят батьківської опіки, вони стають легкою здобиччю для хижаків.

Навесні неможна полювати на перелітних птахів – це заборонено законом.


 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Криворізький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області запрошує на навчання за державним замовленням випускників 11-тих класів до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України (ВНЗ МВС), а саме:

-Національної академії внутрішніх справ (м. Київ);

-Харківського національного університету внутрішніх справ
(м. Харків);

-Одеського державного університету внутрішніх справ (м. Одеса);

-Донецького юридичного інститут МВС України (м. Кривий Ріг);

-Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ
(м. Дніпро, м. Кривий Ріг);

-Львівського державного університету внутрішніх справ ( м. Львів)

- Національної академії Національної гвардії України (м. Харків)

Термін навчання за державним замовлення у ВНЗ МВС становить 3-4 роки в залежності від спеціальності. Навчання в даних закладахприрівнюється до служби в Національній поліції України, тобто 3-4 роки поліцейського стажу, курсанти навчаються в званні рядовий поліції. По закінченню ВНЗ МВС курсантам присвоюють спеціальне звання офіцера поліції (молодший лейтенант поліцій або лейтенант поліції), та в обов’язковому порядку призначають на посаду до Національної поліції України за напрямом їх навчання.

Кандидати на навчання повинні бути зареєстровані у центрах оцінювання якості освіти для участі у зовнішньому незалежному тестуванні з української мови та літератури, історії України, іноземної мови та математики (на вибір).

З метою отримання додаткової інформації, щодо переліку предметів, необхідно звертатися до обраного ВНЗ МВС. Крім того, необхідно мати добру фізичну підготовку та за станом здоров’я відповідати вимогам МВС.

У разі виявлення бажання навчатися за державним замовлення у ВНЗ МВС та з метою оформлення усіх необхідних документів необхідно звертатися до сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Поштовий (Карла Маркса), 71 (площ. Визволення), контактні телефони: 096-84-17-133, 096-865-33-95.

ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ СИСТЕМИ МВС УКРАЇНИ

(Сектор кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції)


 

 

 

Шановні мешканці Покровського району!

Звертаємо Вашу увагу на пильність у придбанні алкогольних напоїв.

А саме, купуючи алкогольні напої слід звернути увагу на наявність акцизної марки, взяти розрахунковий документ.

Дане повідомлення носить інформаційний характер враховуючи, що в країні зареєстровано 143 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершились летально – 66.

У разі наявної інформації щодо розповсюдження фальсифікованої алкогольної продукції в Покровському районі та в місті, просимо повідомляти:

- Криворізький відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області за адресою: проспект Поштовий, 71, м. Кривий Ріг, 50000, тел. 92-49-08, 92-49-09;

- Жовтневе відділення поліції КВП ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області за адресою: вулиця Шурупова, 7, м. Кривий Ріг, 50086, тел. 440-32-75, 440-32-75;

- Криворізьку північну ОДПІ ГУ ДФСУ у Дніпропетровській області за адресою: вулиця Січеславська, 4,  м. Кривий Ріг, 50005, тел. 66-47-25.

(03.11.2016)


 

 

 

До уваги власників земельних ділянок, суб’єктів господарювання Покровського району!

На виконання листа Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ДСНС України  від 05.08.2016 № 8592/08-16 щодо попередження пожеж в екосистемах та сільгоспугіддях Дніпропетровської області просимо власників земельних ділянок, суб’єктів господарювання Покровського району утримувати в безпечному протипожежному стані території та вживати вичерпних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та своєчасного їх гасіння на початковому етапі.

(30.08.2016)


 

 

 

Шановні мешканці Жовтневого району! 

Відповідно до Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10.12.2015 №888-VIII, «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 №1382-IV з 04 квітня 2016 року реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб буде здійснюватись у виконкомі Жовтневої районної у місті ради за адресою: вул.Шурупова, 2, відділ реєстрації місця проживання громадян (каб.115).

Телефони для довідок: 448-07-43, 448-07-98, 448-07-99.

(04.04.2016)


 

 

 

 

 

 ПОТУРБУЙСЯ ПРО СВОЇХ РІДНИХ. ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЙСТВА.

За період часу з 01.01.2015 по 24.03.2015 в Жовтневому районному відділі міліції зареєстровано 12 шахрайств, вчинених за схемою «викупу родичей чи близьких, які потрапили до міліції».

Жертвам злочину шахраї дзвонять на мобільний або стаціонарний телефон, як правило, увечері або вночі (номер набирають найчастіше наздогад). Якщо відповідає жінка, починається словесна атака. Питають, чи є син (чоловік, онук), якщо відповідь позитивна, то «голос» повідомляє, що він затриманий працівниками міліції або потрапив в яку-небудь біду (сюжет може бути найрізноманітніший).

Так, за вищевказаний  період жертвами злочину у Жовтневому районі м. Кривого Рогу стали 11 жінок у віці  від 56 до 80 років, які намагалися врятувати від кримінальної відповідальності своїх дітей чи онуків. Крім того, 12.03.2015 до чергової частини Жовтневого РВ КМУ звернувся хлопець, 1994 р.н., який щоб допомогти своєму товаришу, переказав злодіям через термінал 1800 грн.

В наслідок шахрайських дій, вчинених у поточному році, громадянам завдано матеріального збитку на суму 71200 грн.

Щоб не стати жертвою таких шахраїв, Головне управління МВС України в Дніпропетровській області, рекомендує:

1. Перш за все, не впадайте в паніку і не поспішайте виконувати умови аферистів.

2. У таких випадках ніколи не називайте своїх близьких на ім’я. Попросіть людину, яка представилася працівником міліції, назвати прізвище, ім'я, по батькові і дату народження затриманого родича. Практично в 100 відсотках випадків такою інформацією злочинці не володіють і ваш номер набрали шляхом випадкового набору.

3. Уточніть, в якому саме відділі міліції знаходиться ваш син або родич, після чого передзвоніть в міліцію (телефон чергової частини «102») і перевірте інформацію, що є у вас.

4. Спробуйте якнайскоріше передзвонити тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати те, що трапилося.

Якщо ви або ваші знайомі все ж потрапили у ситуацію, коли незнайомі люди, представляючись міліціонерами, вимагають у вас гроші за вирішення яких-небудь питань, негайно дзвоніть у міліцію. Цим ви або убезпечите себе від шахраїв, або, якщо «вимагач» дійсно є працівником міліції, допоможете очистити наші лави від випадкових людей.

Не забувайте: якщо ви намагаєтеся виручити своїх близьких за допомогою хабара, то самі стаєте винними у злочині, передбаченому ст. 369 КК України «Пропозиція або надання неправомірної вигоди  службовій особі».

Шановні громадяни, будь-ласка доведіть зазначену інформацію до своїх рідних, оскільки не всі користуються мережею Інтернет. Особливо шкода наших пенсіонерів, які віддають свої заощадження, щоб допомогти близьким.

 (27.03.2015)


 

 

 

 

 

Збережи природу – віднеси батарейку на утилізацію!

На сьогоднішній день багатьох хвилює питання охорони навколишнього середовища, але багато хто не знає чим можна допомогти!

Актуальним залишається збір відпрацьованих хімічних елементів живлення, а саме: відпрацьованих батарейок та акумуляторів. Свій внесок у збереження оточуючого середовища роблять і небайдужі суб’єкти господарювання, які у своїх приміщеннях розміщують контейнери для збору відпрацьованих акумуляторів та батарейок. 

Тому, з метою інформування та залучення більшої кількості населення міста до збору відпрацьованих хімічних елементів живлення надаємо адреси пунктів збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів

(29.08.2014)

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Шановні мешканці Жовтневого району!

У зв’язку з тим, що Україна опинилася в складній соціально-політичній ситуації, останнім часом почастішали випадки шахрайства, пов’язаного з незаконним збором коштів на різні потреби.

Тому, щоб уникнути спекулювання на горі людей, виконавчий комітет Жовтневої районної у місті ради повідомляє офіційні пункти збору допомоги:

- для збору коштів для забезпечення засобами першої необхідності мобілізованих до Збройних Сил України воїнів з міста Кривого Рогу – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правової роботи, телефон – 440-32-29.

 - для переселенців зі Сходу України – Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Жовтневому районі» за адресою – вул. Електрозаводська, 22 а, телефон – 95-18-71.

Спільними зусиллями ми допоможемо нашим захисникам, учасникам АТО та людям зі Сходу країни.

(опубліковано 19.08.2014)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4  5 6 7 8  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32