Оголошення

Шановні роботодавці! Не чекайте перевірки, своєчасно оформляйте найманих працівників!!! (29.01.2018)

 

Відзначаємо свято Водохрещення

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи щодо свята Водохрещення (19.01.2018) повідомляє наступне... (09.01.2018)

 

ПОЛІЦІЯ    Інформаційне повідомлення

Криворізький відділ поліції запрошує на навчання випускників 11-тих класів до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України…(07.11.2017)

 

Увага! Забруднення річки Саксагань досягає критичкого рівня!

Криворізький міський відділ лабораторних досліджень щомісячно здійснює лабораторні дослідження води р. Саксагань в Покровському районі...(01.10.2017)

 

Увага! Шановні мешканці району! Купатись на водоймах р.Саксагань небезпечно для Вашого здоров’я.

Шановні мешканці району, за інформацією відокремленого підрозділу «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень ...(01.08.2017)

 

Шановні керівники підприємств, закладів, установ, суб’єкти господарювання!

З метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства про державні символи України... (07.07.2017)

 

Перелік водних об’єктів, де купання заборонено!!!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи виконкому Покровської районної у місті ради рекомендує мешканцям міста відпочивати на підготовлених пляжах...(06.06.2017)

 

Безпека на воді!

 

Служба у військовому резерві

Інформаційно-довідковий матеріал...(19.05.2017)

 

Правила поведінки в лісі

Кожному відвідувачу лісу необхідно знати правила поведінки в лісі...(18.05.2017)

 

Звертаємо Вашу увагу на пильність у придбанні алкогольних напоїв (03.11.2016) 

 

 

До уваги власників земельних ділянок, суб’єктів господарювання Покровського району!

Щодо попередження пожеж в екосистемах та сільгоспугіддях Дніпропетровської області...(30.08.2016) 

 

Графік роботи абонентського відділу ДП «Теплоцентраль» для споживачів Покровського району (01.08.2016) 

 

До уваги мешканців Жовтневого району! 

З 04 квітня 2016 року реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб буде здійснюватись у виконкомі Жовтневої районної у місті ради...(04.04.2016)

  

Жовтнево -Тернівський об’єднаний районний військовий комісаріат інформує!

Запрошуються кандидати призивного віку на військову службу за контрактом...(09.02.2016)  

 

Міліція попереджає!!! Телефонні шахраї  

За період часу з 01.01.2015 по 24.03.2015 в Жовтневому районному відділі міліції зареєстровано 12 шахрайств, вчинених за схемою «викупу родичей чи близьких, які потрапили до міліції»... (27.03.2015) 

 

Збережи природу – віднеси батарейку на утилізацію! 

 

На сьогоднішній день багатьох хвилює питання охорони навколишнього середовища. Актуальним залишається збір відпрацьованих хімічних елементів живлення, а саме: відпрацьованих батарейок та акумуляторів... (29.08.2014)  

 

Методичні рекомендації щодо дій населення в разі отримання інформації про погрозу вчинення терористичного акту...

 

Шановні мешканці Жовтневого району!

У зв’язку з тим, що Україна опинилася в складній соціально-політичній ситуації, останнім часом почастішали випадки шахрайства, пов’язаного з незаконним збором коштів на різні потреби...(19.08.2014)   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні роботодавці!

Не чекайте перевірки, своєчасно оформляйте найманих працівників!!!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №295 «Деякі питання реалізації ст. 259 Кодексу законів про працю України та ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на органи місцевого самоврядування покладаються повноваження в частині здійснення контролю зa додержанням законодавства про працю та зайнятість населення і накладення штрафів за порушення законодавство про працю та зайнятість населення.

З цією мстою 01.11.2017 у м. Кривому Розі розпочав функціонувати Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради.

Шановні роботодавці! Не чекайте перевірки, своєчасно оформляйте найманих працівників, виплачуйте і відображайте у звітності реальну зарплату. Виплата зарплати у «конверті» веде до негативних наслідків як для держави в цілому, так і для окремих громадян.

Відповідно до статті 265, КЗпПУ «Відповідальність за порушення законодавства про працю», юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати  заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування та податків - у тридцяти кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

- вчинення дій, передбачених абзацом шостим цієї частини, при проведенні перевірки з питань виявлення порушень, зазначених в абзаці другому цієї частини - у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

- порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абзацами другим - сьомим цієї частини - у розмірі мінімальної заробітної плати.

Штрафи, накладення яких передбачено частиною другою цієї статті, є фінансовими санкціями і не належать до адміністративно-господарських санкцій, визначених главою 27 Господарського кодексу України.

Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю!

(29.01.2018)


 

 

Відзначаємо свято Водохрещення

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи щодо свята Водохрещення (19.01.2018) повідомляє наступне.

На ставку №3 (вул. Невська – вул. Панаса Феденка (колишня Азізбекова) з 09.00 до 11.00 19.01.2018 буде забезпечено чергування рятувальників та медичних працівників.

Підтримання громадського порядку буде здійснюватись силами Покровського відділення Криворізького відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській області.

Також буде організована робота торгівельних точок.

(09.01.2018)


 

 

Увага! Забруднення річки Саксагань досягає критичкого рівня!

Згідно договору від 06.07.2017 №5/1003 відокремленим структурним підрозділом «Криворізького міського відділу лабораторних досліджень державної установи» Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» щомісячно здійснюються лабораторні дослідження води р. Саксагань в Покровському районі.

За результатами санітарно-мікробіологічних досліджень виявлено перевищення нормативних показників індексів лактопозитивної кишкової палички та коліфагів, що свідчить про забруднення водойми неочищеними стічними водами та каналізаційними стоками.

Деякі мешканці приватного сектору не надто переймаються питаннями екології: вирішили не обтяжувати себе інженерними головоломками, а вивели каналізаційні труби просто в річку. Скидаючи нечистоти в водойму, навряд чи хтось із хазяїв замислився, що це у подальшому позначиться на якості питної води, яку вони самі вживають. Органічні забруднення спричинюють цвітіння води, а це, в свою чергу – зменшення вмісту кисню. А все разом – нищить річку й живі організми в ній.

Звертаємо увагу власників приватних домоволодінь Покровського району, які територіально розташовані вздовж річки Саксагань, про необхідність своєчасного контролю за станом вигрібних ям їх очистки та гідроізоляції.
Забруднюючи річки, ми свідомо позбавляємо себе якісної води.

(01.11.2017)


 

 

Увага! Шановні мешканці району! Купатись на водоймах р.Саксагань небезпечно для Вашого здоров’я.

Шановні мешканці району, за інформацією відокремленого підрозділу «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» згідно результатів лабораторних досліджень від 17.07.2017 проб води відкритого водоймища р.Саксагань в парку «Шахтарський» виявлено невідповідність стану води санітарним нормам.

З метою попередження виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у літній період звертаємо Вашу увагу на те, що купатись на водоймах р.Саксагань небезпечно для Вашого здоров’я.

(01.08.2017)


 

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи виконкому Покровської районної у місті ради рекомендує мешканцям міста відпочивати на підготовлених пляжах.

Надаємо перелік водних об’єктів, розташованих на території Покровського району, де купання заборонено!

№ п/п

Назва об’єкту

Місце розташування

Примітки

1

Ставок №1

„Ставки”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

2

Ставок №2

„Ставки”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

3

Ставок №3

КЗ „Міська лікарня №6” ДОР”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

4

Ставок №4

Шахта  „Фрунзе”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

5

Ставок №5

Будинок культури ім. „Фрунзе”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

6

Ставок №6

Сел. Шевченка, ГСК „Південний”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

7

Ставок №7

Сел. Олександрівка, ГСК „Сонячний”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

8

Ставок №8

Сел. Олександрівка, ГСК „Зоряний”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

9

Ставок №9

Сел. Олександрівка, ДП „Агролайт”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

10

Ставок №10

Сел. Олександрівка, ПАТ „Дизельний завод”

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

11

Водосховище КРЕС

Територія району

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

12

р. Саксагань

Територія району

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

13

Гранітний кар’єр

Мкр. Зарічний – об’їзна дорога

Не відповідає вимогам п. 2.1 Правил охорони життя людей на водних  об'єктах України

 


 

 

Служба у військовому резерві

ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ МАТЕРІАЛ

 


 

 

Бережіть ліс!

Кожному відвідувачу лісу необхідно знати правила поведінки в лісі:

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях та галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами:петардами, бенгальськими вогнями, феєрверками, «китайськими» ліхтариками та інше.

Не заїжджайте безпосередньо в ліс механічними транспортними засобами, іскри від них можуть викликати пожежу.

Не залишайте на сонці пляшки, залишки скла та сміття, що легко загоряються і можуть спричинити пожежу.

Не стріляйте з вогнепальної зброї у пожежонебезпечний період.

Не влаштовуйте поблизу лісу різноманітні вогняні шоу.

Не смітіть у лісі! Після відпочинку використані пластикові пакети та пляшки, консервні банки, папір, а також скляний посуд заберіть із собою і викиньте на смітник. Хай на місці вашого відпочинку буде чисто – завтра сюди прийдуть інші.

Не розбивайте скляні пляшки! Ви самі, інші люди, лісові тварини можуть поранитись.

Не ламайте гілки дерев та кущів. Це заважає рослині жити.

Не вирізайте на деревах надписи, типу «Тут був я». Це може призвести до всихання дерева, заселення його паразитами.

Не збирайте березовий сік. Це шкодить дереву.

Не зривайте лісових квітів, особливо рідкісних первоцвітів – це порушення закону. Хай гарні рослини залишаються в природі!

Не виривайте рослини з корінням.

Їстівні гриби зрізуйте обережно, щоб не пошкодити грибницю, не руйнуйте мохового килима.

Не знищуйте неїстівних грибів! Для лісових мешканців – це ліки і джерела харчування.

Не рубайте ялинку в лісі! Її можна придбати у лісівників, які виростили спеціальні плантації до новорічних свят, без шкоди для лісу.

Не руйнуйте мурашників – вони лісові «санітари».

Не чіпайте плазунів, які здаються вам небезпечними, бридкими або непотрібними. Вони – невід’ємна , важлива частина лісового середовища. Не чіпайте змій. Вони можуть становити загрозу для вашого життя. Краще обійдіть їх стороною.

Не ловіть диких тварин і не забирайте їх додому. В неволі тварини жити не зможуть і обов’язково загинуть.

Не руйнуйте пташиних гнізд.

Не беріть у руки пташині яйця, пташенят, звірят: людський запах відлякує дорослих диких тварин, позбавляє малят батьківської опіки, вони стають легкою здобиччю для хижаків.

Навесні неможна полювати на перелітних птахів – це заборонено законом.


 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Криворізький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області запрошує на навчання за державним замовленням випускників 11-тих класів до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України (ВНЗ МВС), а саме:

-Національної академії внутрішніх справ (м. Київ);

-Харківського національного університету внутрішніх справ
(м. Харків);

-Одеського державного університету внутрішніх справ (м. Одеса);

-Донецького юридичного інститут МВС України (м. Кривий Ріг);

-Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ
(м. Дніпро, м. Кривий Ріг);

-Львівського державного університету внутрішніх справ ( м. Львів)

- Національної академії Національної гвардії України (м. Харків)

Термін навчання за державним замовлення у ВНЗ МВС становить 3-4 роки в залежності від спеціальності. Навчання в даних закладахприрівнюється до служби в Національній поліції України, тобто 3-4 роки поліцейського стажу, курсанти навчаються в званні рядовий поліції. По закінченню ВНЗ МВС курсантам присвоюють спеціальне звання офіцера поліції (молодший лейтенант поліцій або лейтенант поліції), та в обов’язковому порядку призначають на посаду до Національної поліції України за напрямом їх навчання.

Кандидати на навчання повинні бути зареєстровані у центрах оцінювання якості освіти для участі у зовнішньому незалежному тестуванні з української мови та літератури, історії України, іноземної мови та математики (на вибір).

З метою отримання додаткової інформації, щодо переліку предметів, необхідно звертатися до обраного ВНЗ МВС. Крім того, необхідно мати добру фізичну підготовку та за станом здоров’я відповідати вимогам МВС.

У разі виявлення бажання навчатися за державним замовлення у ВНЗ МВС та з метою оформлення усіх необхідних документів необхідно звертатися до сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Поштовий (Карла Маркса), 71 (площ. Визволення), контактні телефони: 096-84-17-133, 096-865-33-95.

ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ СИСТЕМИ МВС УКРАЇНИ

(Сектор кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції)


 

 

Шановні мешканці Покровського району!

На виконання статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» № 1402-VІІ від 02.06.2016, з  метою  формування та  затвердження нових присяжних, просимо надати до  оргвідділу до 14.12.2016 на  паперових   та електронних носіях (org4403208@ukr.net) кандидатури осіб, які  відповідають вимогам статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (вік - від 30 років, понад 10 років постійно проживають на території Покровського району, дають згоду бути присяжними та інш.) Юридична  освіта - не обов’язкова.

Відсутність присяжних призводить до перешкоджання здійсненню правосуддя.

Дякуємо  за співпрацю та  громадську  відповідальність.

Телефони  для  довідок: 448-08-02, 440-32-21, 440-32-08

(07.12.2016)


 

 

Шановні мешканці Покровського району!

Звертаємо Вашу увагу на пильність у придбанні алкогольних напоїв.

А саме, купуючи алкогольні напої слід звернути увагу на наявність акцизної марки, взяти розрахунковий документ.

Дане повідомлення носить інформаційний характер враховуючи, що в країні зареєстровано 143 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершились летально – 66.

У разі наявної інформації щодо розповсюдження фальсифікованої алкогольної продукції в Покровському районі та в місті, просимо повідомляти:

- Криворізький відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області за адресою: проспект Поштовий, 71, м. Кривий Ріг, 50000, тел. 92-49-08, 92-49-09;

- Жовтневе відділення поліції КВП ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області за адресою: вулиця Шурупова, 7, м. Кривий Ріг, 50086, тел. 440-32-75, 440-32-75;

- Криворізьку північну ОДПІ ГУ ДФСУ у Дніпропетровській області за адресою: вулиця Січеславська, 4,  м. Кривий Ріг, 50005, тел. 66-47-25.

(03.11.2016)


 

 

До уваги власників земельних ділянок, суб’єктів господарювання Покровського району!

На виконання листа Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ДСНС України  від 05.08.2016 № 8592/08-16 щодо попередження пожеж в екосистемах та сільгоспугіддях Дніпропетровської області просимо власників земельних ділянок, суб’єктів господарювання Покровського району утримувати в безпечному протипожежному стані території та вживати вичерпних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та своєчасного їх гасіння на початковому етапі.

(30.08.2016)


 

 

Шановні мешканці Жовтневого району! 

Відповідно до Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10.12.2015 №888-VIII, «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 №1382-IV з 04 квітня 2016 року реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб буде здійснюватись у виконкомі Жовтневої районної у місті ради за адресою: вул.Шурупова, 2, відділ реєстрації місця проживання громадян (каб.115).

Телефони для довідок: 448-07-43, 448-07-98, 448-07-99.

(04.04.2016)


 

 

 

 Жовтнево -Тернівський об’єднаний районний військовий комісаріат інформує

Запрошуються кандидати призивного віку на військову службу за контрактом.

Якщо тобі від 18 до 40 років, ти здоровий, фізично розвинений, не маєш судимості та психічних вад, готовий проявити себе та здобути нову професію, тоді твоє місце серед найкращих! Підпиши контракт зі Збройними Силами України.

Що на тебе чекає? Заробітна плата від 7000 грн./міс. до 12000 грн./міс., можливість самому обирати місце проходження служби и та посаду, безкоштовне харчування та житло, можливість безкоштовно навчатись та здобути спеціальність, повний соціальний пакет та інші пільги.

Зроби правильний вибір!

За детальною інформацією звертайся до Ж-Т ОРВК.


 

 

 

 ПОТУРБУЙСЯ ПРО СВОЇХ РІДНИХ. ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЙСТВА.

За період часу з 01.01.2015 по 24.03.2015 в Жовтневому районному відділі міліції зареєстровано 12 шахрайств, вчинених за схемою «викупу родичей чи близьких, які потрапили до міліції».

Жертвам злочину шахраї дзвонять на мобільний або стаціонарний телефон, як правило, увечері або вночі (номер набирають найчастіше наздогад). Якщо відповідає жінка, починається словесна атака. Питають, чи є син (чоловік, онук), якщо відповідь позитивна, то «голос» повідомляє, що він затриманий працівниками міліції або потрапив в яку-небудь біду (сюжет може бути найрізноманітніший).

Так, за вищевказаний  період жертвами злочину у Жовтневому районі м. Кривого Рогу стали 11 жінок у віці  від 56 до 80 років, які намагалися врятувати від кримінальної відповідальності своїх дітей чи онуків. Крім того, 12.03.2015 до чергової частини Жовтневого РВ КМУ звернувся хлопець, 1994 р.н., який щоб допомогти своєму товаришу, переказав злодіям через термінал 1800 грн.

В наслідок шахрайських дій, вчинених у поточному році, громадянам завдано матеріального збитку на суму 71200 грн.

Щоб не стати жертвою таких шахраїв, Головне управління МВС України в Дніпропетровській області, рекомендує:

1. Перш за все, не впадайте в паніку і не поспішайте виконувати умови аферистів.

2. У таких випадках ніколи не називайте своїх близьких на ім’я. Попросіть людину, яка представилася працівником міліції, назвати прізвище, ім'я, по батькові і дату народження затриманого родича. Практично в 100 відсотках випадків такою інформацією злочинці не володіють і ваш номер набрали шляхом випадкового набору.

3. Уточніть, в якому саме відділі міліції знаходиться ваш син або родич, після чого передзвоніть в міліцію (телефон чергової частини «102») і перевірте інформацію, що є у вас.

4. Спробуйте якнайскоріше передзвонити тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати те, що трапилося.

Якщо ви або ваші знайомі все ж потрапили у ситуацію, коли незнайомі люди, представляючись міліціонерами, вимагають у вас гроші за вирішення яких-небудь питань, негайно дзвоніть у міліцію. Цим ви або убезпечите себе від шахраїв, або, якщо «вимагач» дійсно є працівником міліції, допоможете очистити наші лави від випадкових людей.

Не забувайте: якщо ви намагаєтеся виручити своїх близьких за допомогою хабара, то самі стаєте винними у злочині, передбаченому ст. 369 КК України «Пропозиція або надання неправомірної вигоди  службовій особі».

Шановні громадяни, будь-ласка доведіть зазначену інформацію до своїх рідних, оскільки не всі користуються мережею Інтернет. Особливо шкода наших пенсіонерів, які віддають свої заощадження, щоб допомогти близьким.

 (27.03.2015)


 

 

 

 

Збережи природу – віднеси батарейку на утилізацію!

На сьогоднішній день багатьох хвилює питання охорони навколишнього середовища, але багато хто не знає чим можна допомогти!

Актуальним залишається збір відпрацьованих хімічних елементів живлення, а саме: відпрацьованих батарейок та акумуляторів. Свій внесок у збереження оточуючого середовища роблять і небайдужі суб’єкти господарювання, які у своїх приміщеннях розміщують контейнери для збору відпрацьованих акумуляторів та батарейок. 

Тому, з метою інформування та залучення більшої кількості населення міста до збору відпрацьованих хімічних елементів живлення надаємо адреси пунктів збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів

(29.08.2014)


 

 


 

 

 

Шановні мешканці Жовтневого району!

У зв’язку з тим, що Україна опинилася в складній соціально-політичній ситуації, останнім часом почастішали випадки шахрайства, пов’язаного з незаконним збором коштів на різні потреби.

Тому, щоб уникнути спекулювання на горі людей, виконавчий комітет Жовтневої районної у місті ради повідомляє офіційні пункти збору допомоги:

- для збору коштів для забезпечення засобами першої необхідності мобілізованих до Збройних Сил України воїнів з міста Кривого Рогу – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правової роботи, телефон – 440-32-29.

 - для переселенців зі Сходу України – Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Жовтневому районі» за адресою – вул. Електрозаводська, 22 а, телефон – 95-18-71.

Спільними зусиллями ми допоможемо нашим захисникам, учасникам АТО та людям зі Сходу країни.

(опубліковано 19.08.2014)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 6 7 8  9 10 12 13 14 15 16 17

 

у гору