Ними пишається район

 ГЕРОЇ   СОЦІАЛІСТИЧНОЇ   ПРАЦІ

   АРТАМОНОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ 

Володимир Олександрович Артамонов народився 14 липня 1924 року в м. Нижньому Ломові Пензенської. Працював на заводі в Нижньому Тагілі.

На довгий час повязав своє життя із Кривим Рогом де закінчив гірничорудний інститут, Працював гірничим інженером в гірничорудній промисловості.

З 1960-1965 1-й секретар Жовтневого райкому партії м. Кривий Ріг, потім з 1965-1967 – 2-й секретар, у 1967-1973 – 1-й секретар Криворізького міськкому КПУ.

 

 БАКУНЕЦЬ ІВАН АРСЕНТІЙОВИЧ

Народився 20 січня 1928 року. 

В 1948 році був направлений в м. Кривий Ріг для відновлення народного господарства після війни

В період своєї трудової діяльності працював майже в усіх цехах підприємства металургійного комбінату Кривого Рога.

07 травня 1971 року за видані продуктивні успіхи, досягнуті при виконанні завдань п’ятирічного плану по капітальному будівництву президією Верховної Ради СРСР було присвоєно звання Героя Соціалістичного труда.

   ВІВЧАРЕНКО  КЛАВДІЯ  ОЛЕКСАНДРІВНА

Народилась 05 червня 1929 року в Кіровоградської області Долинського району.

Після переїзду до м. Кривого Рогу на постійне місце мешкання, працювала на дробильній фабриці шахти ім. Фрунзе однойменного рудоуправління.

За виняткові заслуги перед державою по вирощуванню озимої пшениці на площі 20 га та отримання врожаю по 32,6 центнера з 1 га Указом Президії Верховної ради СРСР від 21 вересня 1949 року надане звання Героя Соціалістичної праці з врученням зірки „Героя” і ордена „Леніна”. 

 

  ГІЛЬ ПАВЛО ЄВСТАФІЙОВИЧ

Народився 13 грудня 1937 року в Волинській області.

Починаючи з 1958 року, вся трудова діяльність була пов'язана з Центральним гірничо-збагачувальним комбінатом. Відлік його трудових перемог почався з 1961 року. Коли він встановив перший свій рекорд - за один рік відвантажив більше одного мільйона кубометрів гірської маси. Така продуктивність праці екіпажу одного екскаватора в 60-ті роки була рідкісним явищем. Досвід його роботи знайшов застосування і в інших кар'єрах Кривбасу.

Портрет П. Гиля був встановлений на Алеї трудової слави ВДНГ УРСР.

 

  ЖМАЙЛО АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ

Народився 1903 року на станції Синельникове Єкатеринославської губернії. Закінчив Криворізький гірничий технікум (1926), гірський технік; Дніпропетровський гірничий інститут (1933), гірничий інженер.

Під його керівництвом побудовано і введено в експлуатацію  агломераційний комбінат, проведена реконструкція промивально-збагачувальних фабрик з переведенням їх на цілорічну роботу, що дозволило різко збільшити видобуток високоякісних збагачених руд у роки Великої Вітчизняної війни.

Вніс внесок у поліпшення матеріально-побутових умов робітників.

 

  ІВАНОВ ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ

Народився 20 квітня 1928.

Герой соціалістичної праці (1958). У 1947 – 1987 бурильник, бригадир шахт «Нова», «Гвардійська», «ім..Р. Люксембург». Зробив вагомий внесок у розвиток гірничої промисловості Кривбасу. Встановив кілька рекордів.

Успішно випробував нову техніку. Новатор виробництва 50-60-х.

Переможець змагань, ударник п’ятирічок. Наставник і  раціоналізатор, вів громадську діяльність. Ім’я в Книзі Трудової Слави Дніпропетровської області.  

 

  КОЛПАКОВ   ВАЛЕНТИН   ОЛЕКСІЙОВИЧ

Народився 25 грудня 1927 році в селі Торилово Псковської області, Росія. 

Більшу частину свого життя Колпаков В.О. пропрацював на шахті „Більшовик”; 20.07.1963 року за високі виробничі показники йому присвоєно звання та виданий нагрудний знак „Почесний гірник”. Неодноразово нагороджувався знаком „Переможець соціалістичного змагання”.

17.07.1970 року Указом Президіума Верховної Ради СРСР присвоєно почесне звання заслуженого шахтаря Української РСР.