Інформація про роботу відділу
26.02.2021 | |
11.02.2021 | Інформація про стан розрахунків населення району за спожиті житлові та комунальні послуги станом на 01.02.2021 |
17.09.2020 | Про проведення лабораторних досліджень якості води |
09.09.2020 | Обстеження системи водовідведення |
27.07.2020 |
Звіт щодо виконання соціально-економічного розвитку Покровського району за 2010-2020 роки |
17.07.2020 | |
06.02.2020 | |
18.10.2019 | |
06.02.2019 |
|
10.02.2018 |
Не вбивай первоцвіт!
Наближається жіноче свято і багато хто з вас побіжить купувати перші весняні квіти, щоб порадувати своїх родичів та коханих, але зупиніться на мить і подумайте: чи не обернеться ваш подарунок злочином проти природи та закону?
Первоцвіти – чудові квіти, які першими розквітають після зими, вказуючи на те, що вже зовсім скоро прийде довгоочікуване весняне тепло. На жаль, з кожним роком їх стає все менше, багато видів занесено до червоної книги.
На це є дві причини: використання ареалу зростання первоцвітів для сільсько-господарчих потреб та майже неконтрольоване браконьєрство.
Щороку в Україні знищується близько 20 млн підсніжників, пролісків та інших сортів первоцвітів. Зриваючи одну квітку люди не замислюються, про те, що вбивають не менше ніж 45 паростків, які вона могла б дати. На жаль, таким чином кількість цих дивовижних рослин зменшується із жахливою швидкістю.
Для того, щоб зберегти первоцвіти, мало лише законодавчих аспектів, тут потрібне свідоме ставлення кожної людини!
Що ж робити?
- не можна у жодному випадку рвати підсніжники, проліски, сон-траву та крокуси;
- продаж первоцвітів – це порушення закону та накладання штрафу;
- якщо побачили, що хтось збирає чи продає первоцвіти, звертайтеся до поліції;
- купуючи первоцвіти, ви заохочуєте таких людей рвати ще більше квітів;
- якщо подарували первоцвіт, зробіть зауваження;
- якщо хочете помилуватися весняними квітами, відвідайте ліс, парк, зробіть фото на пам'ять.
Поводьтеся свідомо та відповідально: не купуйте квіти, що є продуктами браконьєрства, а краще виразіть свою любов та вдячність словами i вчинками!
Про проведення лабораторних досліджень якості води
Спеціалістами виконкому районної в місті ради прийнято участь у відборі проб води р. Саксагань для здійснення моніторингу за станом поверхневих водойм міста.
(17.09.2020)
Обстеження системи водовідведення
02.09.2020 виконкомом районної в місті ради спільно з представниками управління екології виконкому Криворізької міської ради з залученням громадської організації та представників ТОВ "МЕТИНВЕСТ КРМЗ" було проведено обстеження системи водовідведення ливневих стоків з території ТОВ "МЕТИНВЕСТ КРМЗ" та териорії за адресою вул.Фабрична 3 (колишня швейно-прядильна фабрика).
(09.09.2020)
Інформація про моніторинг атмосферного повітря
17.07.2020 і під час здійснення масового вибуху ПРАТ "ЦГЗК", управлінням екології із залученням з залученням представника виконкому Покровської районної в місті ради та лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України організовано проведення інструментально-лабораторних вимірів якості атмосферного повітря на селищі Верабове.
Виміри проводились ''до'' та ''після'' масового вибуху, з метою контролю виконання ПРАТ "ЦГЗК" природоохоронних заходів при проведенні масових вибухів у кар’єрі згідно Міської екологічної програми.
(17.07.2020)
Звіт за 2019 рік про виконання основних показників соціально - економічного та культурного розвитку Покровського району на 2017-2019 роки
Виконання основних показників соціально-економічного та культурного розвитку Покровського району за 2019 рік, затвердженого рішенням районної в місті ради від 23.12.2016 № 78 «Про основні показники соціально-економічного та культурного розвитку Покровського району на 2017-2019 роки» зі змінами, спрямовано на розвиток району та забезпечення стабільного функціонування інфраструктури району.
Покровському району у 2019 році вдалося підтримати сталість соціально-економічного розвитку району і за рахунок коштів міського, районного в місті бюджету та підтримки суб’єктів господарювання виконати заплановані заходи з реконструкції, ремонту об’єктів соціальної сфери та благоустрою району.
Соціально-економічний розвиток району
Розвиток промислового комплексу сприяє підвищенню надходжень до бюджетів усіх рівнів та є передумовою збільшення рівня зайнятості населення, поліпшення соціально-економічної ситуації в районі.
Економічний потенціал району становлять 8 промислових підприємств, серед них: гіганти гірничо-металургійного комплексу України - ПРАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ПрАТ «СУХА БАЛКА», продукція яких відповідає світовим стандартам.
Так, станом на 01.01.2020 на промислових підприємствах району, які звітують до виконкому районної в місті ради, обсяги виробництва промислової продукції зросли у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 10,5%. Найбільший приріст відбувся на ПрАТ «СУХА БАЛКА», ТОВ «Криворіжхліб».
Виробництвом товарів для населення в районі займаються 9 суб’єктів господарювання. У 2019 році ними вироблено товарної продукції на 9,4% більше ніж за аналогічним періодом минулого року і складає 270,8 млн. грн.
Розвиток та підтримка підприємництва в районі
Мешканців Покровського району обслуговує 884 об¢єкти роздрібної торгівлі, 20 об¢єктів оптової торгівлі, 321 об¢єкт побуту, 91 об'єкт ресторанного господарства, 5 об'єктів ринкової торгівлі та 4947 торговельних місць.
З початку 2019 року суб’єктами господарювання в районі відкрито нові об’єкти бізнесу: 18 роздрібної торгівлі, 9 ресторанного господарства, 1 сфери послуг. Протягом 2019 року на об’єктах бізнесу додатково створено 173 нових робочих місць.
Будівництво, ремонт та реконструкція об’єктів комунальної сфери
Робота житлово-комунальної галузі спрямована на виконання завдань з ремонту об’єктів соціальної сфери та благоустрою району. Так, протягом 2019 року за рахунок коштів районного в місті бюджету виконано роботи з благоустрою району, а саме:
1. Встановлено 90 одиниць дорожніх знаків на вулицях: Електрозаводська, Грибоєдова, Ракітіна, Електрична, Конституційна, Рзянкіна, Соколина, Невська, перехрестях вулиць: Женевська - Січеславська - Синьоводська, Ватутіна - Кропивницького та інших.
2. Виконано поточний ремонт та утримання світлодинамічного фонтану у сквері по вул. Мусоргського.
3. Поточний ремонт 6 дитячих майданчиків на вулицях: Ватутіна,43/5, Миколи Світальського,20, Мусоргського (біля ПК «Центральний»), Кропивницького, на мікрорайоні: 5-й Зарічний,57, 92 та спортивного майданчика на вул. Кропивницького (лісосмуга).
4.Поточний ремонт зупиночного павільйону на зупинці громадського транспорту «Габро».
5. Виконано робити з прибирання та утримання:
- 34-х зупиночних павільйонів (два рази на тиждень);
- підземних переходів на вулицях: Ракітіна та Миколи Світальського (кожного тижня);
- громадської вбиральні в парку «Шахтарський»;
- парків: «Шахтарський» та «Дитячий» на вул. Ракітіна;
- 20 дитячих та 8 спортивних майданчиків (кожного тижня) на вулицях: Мусоргського,19, Едуарда Фукса,75, Івана Мазепи,6, Ватутіна,41, 43/5, 62, Електрозаводська,5, Кропивницького,101-103, Миколи Світальського,20 та мікрорайонах: Індустріальний, 68, 5-й Зарічний,35, 40-46, 57, 92, 7-й Зарічний,2, 21-22, бульварі Маршала Василевського,13, у скверах: «Чебурашка» (вул. Едуарда Фукса) та вул. Сержанта Рзянкіна;
- спортивного майданчику для скейт-борда, баскетболу та міні-футболу по вул. Мусоргського (кожного місяця);
- місця відпочинку біля води на вул. Невська Ставок №2 (три рази на тиждень);
- братської могили у парку «Шахтарський» (два рази на місяць);
- території біля альтанок на бульварі Маршала Василевського,8 (один раз на місяць);
- скверу на кільці 44 кварталу.
6. Виконано роботи з покосу трави та карантинних рослин на об’єктах благоустрою, що перебувають на балансовому обліку виконкому районної в місті ради, площею 9,4 га.
7. Проведено роботи з прибирання випадкового сміття на:
- пустирі: мкр. 4-й Зарічний (біля КЗШ №33), мкр. 5-й Зарічний (між КЗШ №126 та реабілітаційним центром), мкр. 5-й Зарічний,35, бульварі Маршала Василевського (за буд. №7), вул. Стасова (колишній пологовий будинок);
- зеленій зоні: вул. Електрозаводська (вздовж спусків на клеверному мості), вул. Затишна (кільце Босфора);
- лісосмузі по вул. Кропивницького (від мосту №7 до профілакторію);
- зелених насадженнях між вул. Шурупова та вул. Нарвська (за пожежною частиною);
- комунікаційному коридорі по вул. Женевська та вул. Медична;
- сквері «Поляна казок»;
- між Кресівською дамбою та вул. Булди,8;
- вул. Кропивницького (від мосту №7 до вул. Грибоєдова)
- мкр. 7-й Зарічний (кінотеатр «Зарічний).
Видатки за рахунок коштів бюджету розвитку спеціального фонду районного в місті бюджету
У 2019 році на проведення капітальних видатків районного в місті бюджету було передбачено асигнувань у сумі 7090,1 тис. грн., станом на 01.01.2020 профінансовано капітальних видатків у сумі 6959,6 тис. грн., а саме:
1.По виконкому Покровської районної в місті ради профінансовано 340,0 тис. грн. та придбано:
- комп’ютерну техніку;
- металоконструкцію велопарковки.
За районною програмою з благоустрою та забезпечення житлових прав мешканців району профінансовано 335,9 тис. грн., з них:
- придбано 3 зупиночні павільйони та встановлено на зупинках громадського транспорту: «Універмаг» (вул. Ватутіна, 22), напроти КЗШ №125, КДНЗ №62 (вул. Прибережна);
- виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо капітального ремонту пам’ятників та реконструкції фонтанів.
Придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа було витрачено кошти у сумі 1068,2 тис. грн. (2 квартири).
2.По КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Покровському районі» профінансовано капітальні видатки на суму 5215,5 тис. грн.
Виконано капітальний ремонт на суму 5146,8 тис. грн., у тому числі:
- внутрішніх електричних мереж установи;
- заміна вікон та дверей на металопластикові, утеплення фасадів, влаштування м’якої покрівлі з утепленням.
За рахунок коштів конкурсу місцевого розвитку «Громадський бюджет» у 2019 року КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Покровському районі» придбано тумбу з дзеркалом для перукаря, пральну машину на загальну суму 33,7 тис. грн.
За рахунок субвенцій з обласного бюджету придбано:
- телевізор на суму 13,0 тис. грн.;
- комп’ютерне обладнання на суму 22,0 тис. грн.
За рахунок коштів міського бюджету виконано заходи з благоустрою району:
1.Укладено 6906,1 тонн асфальтованого покриття, загальною площею 57480,83 , а саме:
- асфальтування 13 вулиць: Мусоргського, Ракітіна, Шурупова,Симбірцева, Едуарда Фукса, Паризька, Конституційна, Дишинського, Ватутіна, Невська, мікрорайони: 5-й Зарічний, 7-й Зарічний та біля міської лікарні №9 на вул. Женевській;
- ремонт тротуарів на 2 вулицях: Дишинського, Ватутіна;
- фрезерування 16 вулиць: Симбірцева, Ватутіна, Затишна, Мусоргського, Бажова, Рекордна, Січеславська, Прибрежна, Едуарда Фукса, Електрична, Георга Отса, Конституційна, Курчатова, Електрозаводська, Фабрична (об’їздна дорога) та мкр. 5-й Зарічний;
- ямковий ремонт на вулицях: Едуарда Фукса, Невська, мкр. 5-й Зарічний та біля міської лікарні №9.
2.Здійснюється утримання та догляд за зеленими насадженнями та газонами, а саме:
- знесено 214 дерев та 1003100 од. само-висівних дерев (порослі);
- обрізано 3282 дерева та 1700 чагарників;
- омолоджено 292 дерева;
- викорчувано 232 пня;
- висаджено 237 дерев;
- очищено від випадкового сміття – 2086,08 га, від опалого листя – 35,1 га газонів.
3.Виконано роботи з ремонту зовнішнього освітлення:
- із заміни ламп: 25 од. на економні, 773 од. на натрієві, 1298 од. на світлодіодні;
- замінено 349 світильників та 1,21 км. проводу СІП.
4.Силами «ТОВ «Весташляхбуд» виконано роботи:
- із прочищення 49 зливоприймальних та дренажних колодязів на вулицях: Ватутіна, Мусоргського, Стасова, Затишна, Прибережна, Гранітна;
- відновлено 9 решіток на Кресівській греблі та вулицях: Кропивницького, Соколовська;
- встановлено 2 кришки на вул. Електрозаводській.
Поточний ремонт житлового фонду
За рахунок коштів міського бюджету виконано заміну по одному ліфтовому господарству в 30 будинках на вулицях: Десантна,5, 6, Миколи Світальського,2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 26, 28, 30, 32, Нарвська,7, Ватутіна,53, Електрозаводська,3, 4, Кропивницького,91, Соколовська,6, бульварі Маршала Василевського,11, 13, 15, 25, 26, 28, 30, 32, мкр.4-й Зарічний,6, 7, 8, 9, мкр.7-й Зарічний,6, 17, 21.
За рахунок коштів мешканців району виконано поточний ремонт житлового фонду силами ТОВ «Житлокомцентр», ТОВ «УЮТ – 2011», ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» та ПП «Домініум», а саме:
- ремонт покрівлі у 508 будинках, загальною площею 61,8 тис. , у тому числі: 157 будинків після буревію, площею 20,7 тис.
;
- ремонт міжпанельних швів у 203 будинках, обсягом 37,1 тис.п.м.;
- замінено трубопроводів у 482 будинках у обсязі 9,9 тис. п.м.;
- здійснено ремонт 45 під’їздів;
- знесено та обрізано 281 сухостійне дерево.
За підтримки адміністрації міста в Покровському районі переможцями конкурсу «Мій дім - ОСББ» стали 2 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та виконали капітальний ремонт покрівлі на вулицях: Шостаковича,21, Едуарда Фукса,6.
У рамках програми партнерських відносин з адміністрацією міста та громадською організацією Зелений центр «Метінвест» при підтримці гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест щороку проводиться конкурс «Сто дворів».
У 2019 році переможцями конкурсу стали 12 будинків, з них: 11 будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та 1 будинок, управителем якого є ТОВ «Керуюча Компанія «Дом. Ком», які реалізували свої проекти:
- благоустрій двору на вулицях: Лисяка,2, Калантая,20, Миколи Світальського,17, Мусоргського,6 на мікрорайонах: 5-й Зарічний,20, 7-й Зарічний,20;
- благоустрій двору та встановлено дитячий майданчик на вулицях: Аляб’єва,15, Ватутіна,36, Миколи Світальського,13 (зі спортивними елементами) на мікрорайоні: 5-й Зарічний,39, 78;
- встановлено спортивний майданчик на вулиці Симбірцева,6.
У 2019 році в місті Кривому Розі проведено конкурс проектів «Теплий дім». Переможцями конкурсу стали проекти 41 будинку Покровського району. На теперішній час згідно з проектами виконані роботи на всіх будинках.
Охорона здоров’я
У Покровському районі створено систему медичних закладів, яка на сьогодні є однією з найбільш різноманітних у місті Кривому Розі. На території району налічується шість комунальних закладів вторинної ланки, що мають різні направлення з надання кваліфікованої медичної допомоги (стоматологічне, кардіологічне, перинатальне та постперинатальне, комплексне) та два комунальних некомерційних підприємства первинної ланки «Центр первинної медико-санітарної допомоги №№2, 3» Криворізької міської ради.
З метою забезпечення якісної і доступної медичної допомоги в рамках спільного проекту зі «Світовий банк» та Криворізької міської ради виділено кошти з обласного, міського бюджету на виконання низки заходів щодо поліпшення матеріально-технічного забезпечення лікувальних закладів району, зокрема:
виконано роботи з реконструкції приміщення під амбулаторію для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Криворізької міської ради на вул. Ватутіна,61 та закуплено медичне обладнання,а також обладнання довгострокового користування;
виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо реконст- рукції приміщення під амбулаторію для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» Криворізької міської ради на вул. Едуарда Фукса,33а.
Заклади освіти
З метою реалізації вимог сучасної освіти щодо формування особистості в районі створено освітню систему, яка є однією з найбільш розвинутих у місті та налічує 30 дошкільних, 27 загальної середньої освіти та дві дитячо-юнацькі спортивні школи №№4, 6, де виховується і навчається понад 19 тисяч дітей.
З міського бюджету було виділено кошти та протягом 2019 року виконано наступні заходи:
КЗШ №44 – капітальний ремонт м`якої покрівлі площею 1200 м2.
КЗШ №32 – поточний ремонт стадіону.
З метою розвитку району та залучення громадськості до місцевого розвитку міста щороку в м. Кривому Розі проводиться конкурс «Громадський бюджет», в якому заклади освіти приймають активну участь.
У 2019 році переможцями конкурсу «Громадський бюджет» стали 6 закладів освіти, які реалізували свої проекти і виконали заходи:
1. КЗШ №97 - проект «Інноваційна лабораторія природничих наук «STEM»:
- виконано поточний ремонт приміщення під лабораторію та замінено 5 вікон на металопластикові;
- придбано маршрутизатор, інтерактивний комплекс.
2. КЗШ №71 - проект «Створення інноваційно-освітнього комплексу з вивчення англійської мови «Step Ahead»:
- придбано: меблі, ролети, інтерактивний комплекс, багатофункціо- нальний пристрій, маніпуляторну мишу та папір.
3. КЗШ №52 - проект «Мультисенсорне навчання - оптимальний шлях до вивчення іноземної мови в новій українській школі»:
- виконано поточний ремонт приміщення та створено клас з вивчення іноземної мови;
- придбано: меблі, жалюзі, інтерактивний комплекс, колонки, телевізор.
4. Криворізька гімназія №49 - проект «Енергозбереження на користь здоров’я дитини»:
виконано поточний ремонт харчоблоку та електричних мереж;
придбано: шафу духову, харчовий котел, мийку, стіл-мийку, витяжний зонт з вентиляційними каналами та фільтрами, холодильні шафи, посудомийну машину, м’ясорубку, меблі для їдальні та інше.
КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) №144 Криворізької міської ради» - проект «Турбота про дітей сьогодні»:
- виконано поточний ремонт музичної зали та замінено 2 вікна, двері на металопластикові;
- придбано цифрове піаніно, безпровідну мікрофонну систему, напільну акустику, проекційний екран, проектор, ноутбук, меблі.
КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) №184 Криворізької міської ради» - проект «Смачно, сучасно, безпечно»:
виконано ремонт харчоблоку та придбано кухонне обладнання.
Заклади культури
Для КП МНЗ «Криворізька міська музична школа №2» Криворізької міської ради з міського бюджету виділено кошти та виконано капітальний ремонт із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові, встановлено грати на вікнах.
(06.02.2020)
Проект для навчальних закладів “Я сортую з “Чистим містом”
Проект з впровадження роздільного збору твердих побутових відходів на базі середніх навчальних закладів з можливістю додаткового фінансування закладів “Я сортую з “Чистим містом” триває четвертий рік. За цей час багато закладів отримали не тільки теоретичні дані з користі роздільного збору, але й переконалися у практичності проекту.
Заклади купували тенісні, столи, пластикові вікна, озеленювала територію та відвідували культурні заклади за кошти вилучені зі здачі макулатури, кришечок, ПЕТ-пляшок, упаковок “Тетра-ПАК” та алюмінієвих бляшанок. В партнерстві з підприємством навчальний заклад отримує безкоштовно урни для збору, мішки, інформаційні матеріали та сервіс з вивозу зібраного. У свою чергу від закладів очікується організація процесів збору, контроль відповідності сировини. Провайдером співпраці є громадська організація “Чисте місто-КР”, яка проводить безкоштовні зустрічі з дітьми та персоналом, де роз'яснює чому і як варто розділяти власні відходи.
Ми провели аналіз участі середніх навчальних закладів у нашому проекті за три роки серед районів, щоб переконатися як спершу непомітні дії окремих закладів складаються у велику картину діяльності району, а зрештою міста і країни.
Найбільше встигли охопити у Покровському районі. Долучилися 13 закладів: Покровський ліцей; КОЛІ; КСШ№71; КЗШ№№ 32, 36, 46, 52, 62, 111, 97, 126; школа-інтернат №4; "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Сузір'я".
Слідом з кількістю в 11 закладів йде Центрально-Міський район: Центрально-Міська гімназія; КСЗШ№20; КЗШ№№ 1,5, 8, 10, 12, 22, 23, 79,85.
Замикає лідерську трійку Саксаганський район з 10-ма закладами: КГ№91, КСШ№№70, 74; КЗШ:21, 31, 68,119, 122,124; КНВК№35.
На четвертому місці - Металургійний район, 8 закладів: КГ№95, КНТМЛ№16, КЗСШ№4, КНВК№18, КЗШ №№15, 69, 103, КЗШІ.
В Тернівському районі з нами сортують 7 закладів: Тернівський ліцей, КЗШ№№27, 37,45, 48, 61, 78.
По 6 закладів долучилися у двох районах. Інгулецькому: КГ№127; КЗШ №№ 59, 82,92, 102, 114 та Довгинцівському: Пед.гімназія; КНВК №81, 129, Вальдорфська школа; КЗШ№№108, 130.
Ми вже розпочали 4-й сезон проекту та запрошуємо до співпраці з формування екологічних компетенції дітей та дорослих. Деталі можна уточнити за телефоном 0688967322, Ольга.
(18.10.2019)
Інформація про стан розрахунків населення району за спожиті житлові і комунальні послуги станом на 01.02.2021
Станом на 01.02.2021 заборгованість населення Покровського району за спожиті житлові і комунальні послуги складає 504,0 млн. грн., що становить 24,1% від загального боргу по місту (2 232,7 млн. грн.).
У порівнянні з початком опалювального сезону 2020-2021 років заборгованість мешканців району залишається не погашеною у сумі 147,9 млн. грн. (41,5%). Борг зріс з початку року на 35,5 млн. грн. або на 7,6%, за січень 2021 року борг зріс на 35,5 млн. грн. або на 7,6%.
Так, за опалювальний сезон заборгованість зросла перед:
АТ «Криворізька теплоцентраль» – на 118,3 млн. грн., або на 73%, борг зріс за січень 2021 року на 21,2 млн. грн., або на 8,2%, і станом на 01.02.2021 складає 280,5 млн. грн.;
управителями житлово-комунальних господарств – на 0,9 млн. грн., або на 1,7%, у тому числі: за січень 2021 року на 791,5 тис. грн., або на 1,3% і складає 60,4 млн. грн.;
ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» – на 15,2 млн. грн. або на 1954,7%, у тому числі: за січень 2021 року на 14,7 млн. грн. і складає 15,9 млн. грн.;
ТОВ «Екоспецтранс» – на 0,5 млн. грн., або на 3,3%, у тому числі: за січень 2021 року на 213,2 тис. грн. або на 1,5%, і складає 14,5 млн. грн.;
ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» – на 9,1 млн. грн., або на 193,4%, проте за січень 2021 року борг скоротився на 3,1 млн. грн., або на 18,2%, і складає 13,7 млн. грн.;
КПТМ «Криворіжтепломережа» – на 0,5 млн. грн. або на 2,3%, у тому числі: за січень 2021 року на 54,3 тис. грн. або на 0,2% і складає 23,0 млн. грн.
житлово-комунальними підприємствами, що перебувають в стадії ліквідації – на 138,9 тис. грн., або на 4,6%, у тому числі: за січень 2021 року на 96,1 тис. грн. або на 3,2% і складає 3,1 млн. грн.
КП «Кривбасводоканал» – на 3,3 млн. грн., або на 3,7%, у тому числі: за січень 2021 року на 1,5 млн. грн. або на 1,6%, і складає 92,8 млн. грн.
Підприємства-надавачі послуг щомісяця інформують виконком районної в місті ради про проведену роботу з боржниками. За січень 2021 року надавачами послуг рознесено 2461 попереджень про відключення боржників, розклеєно на під’їздах 532 повідомлення про заборгованість за житлові і комунальні послуги.
До суду подано 9444 позовних заяв на суму 88,6 млн. грн., у тому числі: у 2021 році – 296 позовів на суму 4,4 млн. грн. Розглянуто судами у 2020 році 247 позовів на суму 1,6 млн. грн., у 2021 році – 76 позовів на 1,8 млн. грн. Отримано коштів за рішеннями суду у 2020 році – у сумі 1,5 млн. грн., у 2021 році – 626,1 тис. грн.
На реструктуризацію заборгованості з боржниками укладено 5102 угод на суму 25,6 млн. грн., у тому числі: у 2021 році – 92 угоди на суму 983,0 тис. грн.
Виконкомом районної в місті ради постійно проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями району щодо 100% сплати комунальних послуг.
Підприємствами-надавачами послуг та виконкомом районної в місті ради постійно проводиться роз’яснювальна робота через засоби масової інформації та розміщення соціальної реклами щодо необхідності своєчасної сплати коштів за спожиті житлові і комунальні послуги та погашення заборгованості минулих періодів. З початку 2020 року організовано 33 звернення через засоби масової інформації на КП ТРК «Рудана», в газеті «Шахтар Кривбасу».
(11.02.2021)
1 7 8 9 10 11 12 13 14