Інформація про роботу відділу

26.02.2021

Не вбивай первоцвіт!

11.02.2021 Інформація про стан розрахунків населення району за спожиті житлові та комунальні послуги станом на 01.02.2021
17.09.2020 Про проведення лабораторних досліджень якості води
09.09.2020 Обстеження системи водовідведення 
27.07.2020

Звіт щодо виконання соціально-економічного розвитку Покровського району за 2010-2020 роки

17.07.2020

Інформація про моніторинг атмосферного повітря

06.02.2020

Звіт за 2019 рік про виконання основних показників соціально - економічного та культурного розвитку Покровського району на 2017-2019 роки

18.10.2019

Проект для навчальних закладів “Я сортую з “Чистим  містом”

06.02.2019

Звіт за 2018 рік  "Про основні показники соціально-економічного та культурного розвитку Покровського району на 2017-2019 роки»

10.02.2018

Звіт за 2017 рік "Про основні показники соціально-економічного та культурного розвитку Покровського району на 2017-2019 роки"

Не вбивай первоцвіт!

Наближається жіноче свято і багато хто з вас побіжить купувати перші весняні квіти, щоб порадувати своїх родичів та коханих, але зупиніться на мить і подумайте: чи не обернеться ваш подарунок злочином проти природи та закону?

Первоцвіти – чудові квіти, які першими розквітають після зими, вказуючи на те, що вже зовсім скоро прийде довгоочікуване весняне тепло. На жаль, з кожним роком їх стає все менше, багато видів занесено до червоної книги.

На це є дві причини: використання ареалу зростання первоцвітів для сільсько-господарчих потреб та майже неконтрольоване браконьєрство.

Щороку в Україні знищується близько 20 млн підсніжників, пролісків та інших сортів первоцвітів. Зриваючи одну квітку люди не замислюються, про те, що вбивають не менше ніж 45 паростків, які вона могла б дати. На жаль, таким чином кількість цих дивовижних рослин зменшується із жахливою швидкістю.

Для того, щоб зберегти первоцвіти, мало лише законодавчих аспектів, тут потрібне свідоме ставлення кожної людини!

Що ж робити?

  • не можна у жодному випадку рвати підсніжники, проліски, сон-траву та крокуси;
  • продаж первоцвітів – це порушення закону та накладання штрафу;
  • якщо побачили, що хтось збирає чи продає первоцвіти, звертайтеся до поліції;
  • купуючи первоцвіти, ви заохочуєте таких людей рвати ще більше квітів;
  • якщо подарували первоцвіт, зробіть зауваження;
  • якщо хочете помилуватися весняними квітами, відвідайте ліс, парк, зробіть фото на пам'ять.

Поводьтеся свідомо та відповідально: не купуйте квіти, що є продуктами браконьєрства, а краще виразіть свою любов та вдячність словами i вчинками!

 

Про проведення лабораторних досліджень якості води

Спеціалістами виконкому районної в місті ради прийнято участь у відборі проб води р. Саксагань для здійснення моніторингу за станом поверхневих водойм міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(17.09.2020)


Обстеження системи водовідведення 

02.09.2020 виконкомом районної в місті ради спільно з представниками управління екології  виконкому Криворізької міської ради з залученням громадської організації та представників ТОВ "МЕТИНВЕСТ КРМЗ" було проведено обстеження системи водовідведення ливневих стоків з території ТОВ "МЕТИНВЕСТ КРМЗ" та териорії за адресою вул.Фабрична 3 (колишня швейно-прядильна фабрика).

 

(09.09.2020)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про моніторинг атмосферного повітря

17.07.2020 і під час здійснення масового вибуху ПРАТ "ЦГЗК", управлінням екології із залученням  з залученням представника  виконкому Покровської районної в місті ради та лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України організовано проведення інструментально-лабораторних вимірів якості атмосферного повітря на селищі Верабове.

Виміри проводились ''до'' та ''після'' масового вибуху, з метою контролю виконання ПРАТ "ЦГЗК" природоохоронних заходів при проведенні масових вибухів у кар’єрі згідно Міської екологічної програми.

 

 

 

 

(17.07.2020)

 

 

 

 


Звіт за 2019 рік про виконання основних показників соціально - економічного та культурного розвитку Покровського району на 2017-2019 роки

Виконання основних показників соціально-економічного та культурного розвитку Покровського району за 2019 рік, затвердженого рішенням районної в місті ради від 23.12.2016 № 78 «Про основні показники соціально-економічного та культурного розвитку Покровського району на 2017-2019 роки» зі змінами,  спрямовано на розвиток району та забезпечення стабільного функціонування інфраструктури району.

Покровському району у 2019 році вдалося підтримати сталість соціально-економічного розвитку району і за рахунок коштів міського, районного в місті бюджету та підтримки суб’єктів господарювання виконати заплановані заходи з реконструкції, ремонту об’єктів соціальної сфери та благоустрою району.       

Соціально-економічний розвиток району

Розвиток  промислового  комплексу  сприяє підвищенню надходжень до бюджетів усіх рівнів та є передумовою збільшення рівня зайнятості населення, поліпшення соціально-економічної ситуації в районі.

Економічний потенціал району становлять 8 промислових підприємств, серед них: гіганти гірничо-металургійного комплексу України - ПРАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ПрАТ «СУХА БАЛКА», продукція яких відповідає світовим стандартам.

Так, станом на 01.01.2020 на промислових підприємствах району, які звітують до виконкому районної в місті ради, обсяги виробництва промислової продукції  зросли у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 10,5%. Найбільший приріст відбувся на ПрАТ «СУХА БАЛКА», ТОВ «Криворіжхліб».

Виробництвом товарів для населення в районі займаються 9 суб’єктів господарювання. У  2019 році ними вироблено товарної продукції на 9,4% більше ніж за аналогічним періодом минулого року і складає  270,8  млн. грн.

Розвиток та підтримка підприємництва в районі

Мешканців Покровського району обслуговує 884 об¢єкти роздрібної торгівлі, 20 об¢єктів оптової торгівлі, 321 об¢єкт побуту, 91 об'єкт ресторанного  господарства, 5 об'єктів ринкової торгівлі та 4947 торговельних місць.

З початку 2019 року суб’єктами господарювання в районі відкрито  нові  об’єкти бізнесу: 18  роздрібної  торгівлі,  9 ресторанного господарства,  1 сфери послуг. Протягом 2019 року на об’єктах бізнесу додатково створено 173 нових робочих місць.

Будівництво, ремонт та реконструкція об’єктів комунальної сфери

Робота  житлово-комунальної  галузі  спрямована на виконання завдань з ремонту об’єктів соціальної сфери та благоустрою району. Так, протягом 2019 року за рахунок коштів районного в місті бюджету виконано роботи з благоустрою району, а саме:

1. Встановлено 90 одиниць дорожніх знаків на вулицях: Електрозаводська, Грибоєдова, Ракітіна, Електрична, Конституційна, Рзянкіна,  Соколина,  Невська, перехрестях вулиць: Женевська -  Січеславська - Синьоводська,  Ватутіна - Кропивницького та інших.

2. Виконано поточний ремонт та утримання світлодинамічного фонтану у сквері по вул. Мусоргського.

3. Поточний ремонт 6 дитячих майданчиків на вулицях: Ватутіна,43/5, Миколи Світальського,20, Мусоргського (біля ПК «Центральний»),  Кропивницького,  на  мікрорайоні:  5-й Зарічний,57, 92 та спортивного майданчика на вул. Кропивницького (лісосмуга).

4.Поточний  ремонт  зупиночного павільйону на зупинці громадського транспорту «Габро».

5. Виконано робити з прибирання та утримання:

-  34-х зупиночних павільйонів  (два рази на тиждень);

- підземних переходів на вулицях: Ракітіна та Миколи Світальського (кожного тижня);

- громадської вбиральні в парку «Шахтарський»;

- парків: «Шахтарський» та «Дитячий» на вул. Ракітіна;

- 20 дитячих та 8 спортивних майданчиків (кожного тижня) на вулицях: Мусоргського,19, Едуарда Фукса,75, Івана Мазепи,6, Ватутіна,41, 43/5, 62, Електрозаводська,5, Кропивницького,101-103, Миколи Світальського,20  та  мікрорайонах: Індустріальний, 68, 5-й Зарічний,35, 40-46, 57, 92, 7-й Зарічний,2, 21-22, бульварі Маршала Василевського,13, у скверах: «Чебурашка» (вул. Едуарда Фукса) та вул. Сержанта Рзянкіна;

- спортивного майданчику для скейт-борда, баскетболу та міні-футболу по  вул. Мусоргського (кожного місяця);

-  місця відпочинку біля води на вул. Невська Ставок №2 (три рази на тиждень);

- братської могили у парку «Шахтарський» (два рази на місяць);

- території  біля  альтанок  на  бульварі Маршала Василевського,8 (один раз на місяць);

- скверу на кільці 44 кварталу.

6. Виконано роботи з покосу трави та карантинних рослин на об’єктах благоустрою, що перебувають на балансовому обліку виконкому районної в місті ради, площею 9,4 га.

7. Проведено роботи з прибирання випадкового сміття на:

- пустирі: мкр.  4-й Зарічний  (біля КЗШ №33),  мкр.  5-й Зарічний  (між КЗШ №126 та реабілітаційним центром), мкр. 5-й Зарічний,35,  бульварі Маршала Василевського (за буд. №7), вул. Стасова (колишній пологовий будинок);

-  зеленій зоні: вул. Електрозаводська (вздовж спусків на клеверному мості),  вул. Затишна (кільце Босфора);

- лісосмузі по вул. Кропивницького (від мосту №7 до профілакторію);

- зелених насадженнях між вул. Шурупова та вул. Нарвська (за пожежною частиною);

- комунікаційному коридорі по вул. Женевська та вул. Медична;

- сквері «Поляна казок»;

- між Кресівською дамбою та вул. Булди,8;

- вул. Кропивницького (від мосту №7 до вул. Грибоєдова)

- мкр. 7-й Зарічний (кінотеатр «Зарічний).

Видатки за рахунок коштів бюджету розвитку   спеціального фонду районного в місті бюджету

У 2019 році на проведення капітальних видатків районного в місті бюджету було передбачено асигнувань у сумі 7090,1 тис. грн., станом на 01.01.2020  профінансовано капітальних видатків у сумі 6959,6 тис. грн., а саме:

1.По виконкому  Покровської  районної  в місті ради профінансовано 340,0 тис. грн. та придбано:

- комп’ютерну техніку;

- металоконструкцію велопарковки.

За районною  програмою  з  благоустрою та забезпечення житлових прав мешканців району профінансовано 335,9 тис. грн., з них:

- придбано 3 зупиночні павільйони та встановлено на зупинках громадського транспорту: «Універмаг» (вул. Ватутіна, 22), напроти КЗШ №125, КДНЗ №62 (вул. Прибережна);

- виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо капітального ремонту пам’ятників та реконструкції фонтанів.

Придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа було витрачено кошти у сумі 1068,2 тис. грн. (2 квартири).

2.По КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Покровському районі» профінансовано капітальні видатки на суму 5215,5 тис. грн.

Виконано капітальний ремонт на суму 5146,8 тис. грн., у тому числі:

-  внутрішніх електричних мереж установи;

- заміна вікон та дверей на металопластикові, утеплення фасадів, влаштування м’якої покрівлі з утепленням.

За рахунок коштів конкурсу місцевого розвитку «Громадський бюджет» у 2019 року КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Покровському районі» придбано тумбу з дзеркалом для перукаря, пральну машину на загальну суму 33,7 тис. грн.

За рахунок субвенцій з обласного бюджету придбано:

- телевізор на суму 13,0 тис. грн.;

- комп’ютерне обладнання на суму 22,0 тис. грн.

За рахунок коштів міського бюджету виконано заходи з благоустрою району:

1.Укладено 6906,1 тонн асфальтованого покриття, загальною площею 57480,83 , а саме:

- асфальтування 13 вулиць: Мусоргського, Ракітіна, Шурупова,Симбірцева,  Едуарда Фукса, Паризька, Конституційна, Дишинського, Ватутіна, Невська, мікрорайони: 5-й Зарічний, 7-й Зарічний та біля міської лікарні №9 на вул. Женевській;

-  ремонт тротуарів на 2 вулицях: Дишинського, Ватутіна;

- фрезерування 16 вулиць: Симбірцева, Ватутіна, Затишна, Мусоргського,  Бажова,  Рекордна,  Січеславська, Прибрежна, Едуарда Фукса, Електрична, Георга Отса, Конституційна, Курчатова,  Електрозаводська, Фабрична (об’їздна дорога) та мкр. 5-й Зарічний;

- ямковий ремонт на вулицях: Едуарда Фукса, Невська, мкр. 5-й Зарічний та біля міської лікарні №9.

2.Здійснюється утримання та догляд за зеленими насадженнями та газонами, а саме:

- знесено 214 дерев та 1003100 од. само-висівних дерев (порослі);

- обрізано 3282 дерева та 1700 чагарників;

- омолоджено 292 дерева;

- викорчувано 232 пня;

- висаджено 237 дерев;

- очищено від випадкового сміття – 2086,08 га, від опалого листя – 35,1 га газонів.

 3.Виконано роботи з ремонту зовнішнього освітлення:

- із заміни ламп: 25 од. на економні, 773 од. на натрієві, 1298 од. на світлодіодні;

 - замінено 349 світильників та 1,21 км. проводу СІП.

4.Силами «ТОВ «Весташляхбуд»  виконано роботи:

- із прочищення 49 зливоприймальних та дренажних колодязів на вулицях: Ватутіна, Мусоргського, Стасова, Затишна, Прибережна, Гранітна;

- відновлено 9 решіток на Кресівській греблі та  вулицях: Кропивницького, Соколовська;

- встановлено 2 кришки на вул. Електрозаводській.

Поточний ремонт житлового фонду

За рахунок коштів міського бюджету виконано заміну по одному ліфтовому господарству в 30 будинках на вулицях: Десантна,5, 6, Миколи Світальського,2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 26, 28, 30, 32, Нарвська,7, Ватутіна,53, Електрозаводська,3, 4, Кропивницького,91, Соколовська,6,  бульварі Маршала Василевського,11, 13, 15, 25, 26, 28, 30, 32,  мкр.4-й Зарічний,6, 7, 8, 9, мкр.7-й Зарічний,6, 17, 21.

За рахунок коштів мешканців району виконано поточний ремонт житлового фонду силами  ТОВ «Житлокомцентр», ТОВ «УЮТ – 2011», ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» та ПП «Домініум», а саме:

- ремонт покрівлі у 508 будинках, загальною площею 61,8 тис. , у тому числі: 157 будинків після буревію, площею 20,7 тис. ;

- ремонт міжпанельних швів у 203 будинках, обсягом 37,1 тис.п.м.;

- замінено трубопроводів у 482 будинках у обсязі 9,9 тис. п.м.;

- здійснено ремонт 45 під’їздів;

- знесено та обрізано 281 сухостійне дерево.

За підтримки адміністрації міста в Покровському районі переможцями конкурсу «Мій дім - ОСББ» стали 2 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та виконали капітальний ремонт покрівлі на вулицях: Шостаковича,21, Едуарда Фукса,6.

У рамках програми партнерських відносин з адміністрацією міста та громадською організацією Зелений центр «Метінвест» при підтримці гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест щороку проводиться конкурс «Сто дворів».

У 2019 році переможцями конкурсу  стали  12  будинків, з них: 11 будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та 1 будинок, управителем якого є ТОВ «Керуюча Компанія «Дом. Ком», які реалізували свої проекти:

- благоустрій двору на вулицях: Лисяка,2, Калантая,20, Миколи Світальського,17, Мусоргського,6 на мікрорайонах: 5-й Зарічний,20,                        7-й Зарічний,20;

- благоустрій двору та встановлено дитячий майданчик на вулицях: Аляб’єва,15, Ватутіна,36, Миколи Світальського,13 (зі спортивними елементами) на мікрорайоні: 5-й Зарічний,39,  78;

- встановлено спортивний майданчик  на вулиці Симбірцева,6.

У 2019 році в місті Кривому Розі проведено конкурс проектів «Теплий дім». Переможцями конкурсу стали проекти 41 будинку  Покровського району. На теперішній час згідно з проектами виконані роботи на всіх будинках.

Охорона здоров’я

У Покровському районі створено систему медичних закладів, яка на сьогодні є однією з найбільш різноманітних у місті Кривому Розі. На території району налічується шість комунальних закладів вторинної ланки, що мають різні направлення з надання кваліфікованої медичної допомоги (стоматологічне, кардіологічне, перинатальне та постперинатальне, комплексне) та два комунальних некомерційних підприємства первинної ланки «Центр первинної медико-санітарної допомоги  №№2, 3» Криворізької міської ради.

З метою забезпечення якісної і доступної медичної допомоги в рамках спільного проекту зі «Світовий банк» та Криворізької міської ради виділено кошти з обласного, міського бюджету на виконання низки заходів щодо поліпшення матеріально-технічного забезпечення лікувальних закладів району, зокрема:

виконано роботи з реконструкції приміщення під амбулаторію для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Криворізької міської ради на вул. Ватутіна,61 та закуплено медичне обладнання,а також обладнання довгострокового користування;

виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо реконст- рукції приміщення під амбулаторію для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» Криворізької міської ради на  вул. Едуарда Фукса,33а.

Заклади освіти

 З метою реалізації вимог сучасної освіти щодо формування особистості в районі створено освітню систему, яка є однією з найбільш розвинутих у місті та налічує 30 дошкільних, 27 загальної середньої освіти та дві дитячо-юнацькі спортивні школи №№4, 6, де виховується і навчається понад           19 тисяч дітей.

З міського бюджету було виділено кошти та протягом 2019 року виконано наступні заходи:

КЗШ №44 – капітальний ремонт м`якої покрівлі площею 1200 м2.

КЗШ №32 – поточний ремонт стадіону.

З метою розвитку району та залучення громадськості до місцевого розвитку міста щороку в м. Кривому Розі проводиться конкурс «Громадський бюджет», в якому заклади освіти приймають активну участь.

У  2019 році переможцями  конкурсу «Громадський бюджет» стали       6 закладів освіти, які реалізували свої проекти і виконали заходи:

1. КЗШ №97 - проект «Інноваційна лабораторія природничих наук «STEM»:

 - виконано поточний ремонт приміщення під лабораторію та замінено 5 вікон на металопластикові;

-   придбано маршрутизатор, інтерактивний комплекс.

2. КЗШ №71 - проект «Створення інноваційно-освітнього комплексу з вивчення англійської мови «Step Ahead»:

- придбано: меблі, ролети, інтерактивний комплекс, багатофункціо- нальний пристрій,  маніпуляторну мишу та папір.

3. КЗШ №52 - проект  «Мультисенсорне навчання - оптимальний шлях до вивчення іноземної мови в новій українській школі»:

- виконано поточний ремонт приміщення та створено клас з вивчення іноземної мови;

- придбано: меблі, жалюзі, інтерактивний комплекс, колонки, телевізор.

4. Криворізька гімназія №49 - проект «Енергозбереження на користь здоров’я дитини»:

виконано поточний ремонт харчоблоку та електричних мереж;

придбано: шафу духову, харчовий котел, мийку, стіл-мийку, витяжний зонт з вентиляційними каналами та фільтрами, холодильні шафи, посудомийну машину, м’ясорубку, меблі для їдальні та інше.

КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) №144 Криворізької  міської  ради» - проект «Турбота  про дітей сьогодні»:

- виконано поточний ремонт музичної зали та замінено 2 вікна, двері на металопластикові;

- придбано цифрове піаніно, безпровідну мікрофонну систему, напільну акустику, проекційний екран, проектор, ноутбук, меблі.

КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) №184 Криворізької  міської  ради» - проект «Смачно, сучасно, безпечно»:

виконано ремонт харчоблоку та придбано кухонне обладнання.

Заклади культури

Для КП МНЗ «Криворізька міська музична школа №2» Криворізької міської ради з міського бюджету виділено кошти та виконано капітальний ремонт із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові, встановлено грати на вікнах.

 

 

(06.02.2020)


 

Проект для навчальних закладів “Я сортую з “Чистим  містом”

Проект з впровадження роздільного збору твердих побутових відходів на базі середніх навчальних закладів з можливістю додаткового фінансування закладів “Я сортую з “Чистим  містом” триває четвертий рік. За цей час багато закладів отримали не тільки теоретичні дані з користі роздільного збору, але й переконалися у практичності проекту.

Заклади купували тенісні, столи, пластикові вікна, озеленювала територію та відвідували культурні заклади за кошти вилучені зі здачі макулатури, кришечок, ПЕТ-пляшок, упаковок “Тетра-ПАК” та алюмінієвих бляшанок. В партнерстві з підприємством навчальний заклад отримує безкоштовно урни для збору, мішки, інформаційні матеріали та сервіс з вивозу зібраного. У свою чергу від закладів очікується організація процесів збору, контроль відповідності сировини. Провайдером співпраці є громадська організація “Чисте місто-КР”, яка проводить безкоштовні зустрічі з дітьми та персоналом, де роз'яснює чому і як варто розділяти власні відходи.
Ми провели аналіз участі середніх навчальних закладів у нашому проекті за три роки серед районів, щоб переконатися як спершу непомітні дії окремих закладів складаються у велику картину діяльності району, а зрештою міста і країни.

Найбільше встигли охопити у Покровському районі. Долучилися 13 закладів: Покровський ліцей; КОЛІ; КСШ№71; КЗШ№№ 32, 36, 46, 52, 62, 111, 97, 126; школа-інтернат №4; "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Сузір'я".

Слідом з кількістю в 11 закладів йде Центрально-Міський район: Центрально-Міська гімназія; КСЗШ№20; КЗШ№№ 1,5, 8, 10, 12, 22, 23, 79,85.

Замикає лідерську трійку Саксаганський район з 10-ма закладами: КГ№91, КСШ№№70, 74; КЗШ:21, 31, 68,119, 122,124; КНВК№35.

На четвертому місці - Металургійний район, 8 закладів: КГ№95, КНТМЛ№16, КЗСШ№4, КНВК№18, КЗШ №№15, 69, 103, КЗШІ.

В Тернівському районі з нами сортують 7 закладів: Тернівський ліцей, КЗШ№№27, 37,45, 48, 61, 78.

 По 6 закладів долучилися у двох районах. Інгулецькому: КГ№127; КЗШ №№ 59, 82,92, 102, 114 та Довгинцівському: Пед.гімназія; КНВК №81, 129, Вальдорфська школа; КЗШ№№108, 130.

Ми вже розпочали 4-й сезон проекту та запрошуємо до співпраці з формування екологічних компетенції дітей та дорослих. Деталі можна уточнити за телефоном 0688967322, Ольга.

 

(18.10.2019)

 


 

 

 

 

Інформація про стан розрахунків населення району за спожиті житлові і комунальні послуги станом на 01.02.2021

Станом на 01.02.2021 заборгованість населення Покровського району за спожиті житлові і комунальні послуги складає 504,0 млн. грн., що становить 24,1% від загального боргу по місту (2 232,7 млн. грн.).

У порівнянні з початком опалювального сезону 2020-2021 років заборгованість мешканців району залишається не погашеною у сумі  147,9 млн. грн. (41,5%). Борг зріс з початку року на 35,5 млн. грн. або на 7,6%, за січень 2021 року борг зріс на 35,5 млн. грн. або на 7,6%.

Так, за опалювальний сезон заборгованість зросла перед:

АТ «Криворізька теплоцентраль» – на 118,3 млн. грн., або на 73%, борг зріс за січень 2021 року на 21,2 млн. грн., або на 8,2%, і станом на 01.02.2021 складає 280,5 млн. грн.;

управителями житлово-комунальних господарств – на 0,9 млн. грн., або на 1,7%, у тому числі: за січень 2021 року на  791,5 тис. грн., або на 1,3% і складає 60,4 млн. грн.;

ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» – на 15,2 млн. грн. або на  1954,7%, у тому числі: за січень 2021 року на 14,7 млн. грн. і складає 15,9 млн. грн.;

ТОВ «Екоспецтранс» – на 0,5 млн. грн., або на 3,3%, у тому числі: за  січень 2021 року на 213,2 тис. грн. або на 1,5%, і складає  14,5 млн. грн.;

ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» – на 9,1 млн. грн., або на 193,4%, проте за січень 2021 року борг скоротився на 3,1 млн. грн., або на 18,2%, і складає 13,7 млн. грн.;

КПТМ «Криворіжтепломережа» – на 0,5 млн. грн. або на 2,3%, у тому числі: за січень 2021 року на 54,3 тис. грн. або на 0,2% і складає 23,0 млн. грн.

житлово-комунальними підприємствами, що перебувають в стадії ліквідації – на 138,9  тис. грн., або на 4,6%, у тому числі: за січень 2021 року на 96,1 тис. грн. або на 3,2% і складає 3,1 млн. грн.

КП «Кривбасводоканал» – на 3,3 млн. грн., або на 3,7%, у тому числі: за січень 2021 року на 1,5 млн. грн. або на 1,6%, і складає 92,8 млн. грн.

Підприємства-надавачі послуг щомісяця інформують виконком районної в місті ради про проведену роботу з боржниками. За січень 2021 року надавачами послуг рознесено 2461 попереджень про відключення боржників, розклеєно на під’їздах 532 повідомлення про заборгованість за житлові і комунальні послуги.

До суду подано 9444 позовних заяв на суму  88,6 млн. грн., у тому числі:  у  2021  році – 296 позовів на суму 4,4 млн. грн. Розглянуто судами у  2020 році 247 позовів на суму 1,6 млн. грн., у 2021 році  – 76 позовів на 1,8 млн. грн. Отримано коштів за рішеннями суду у 2020 році – у сумі 1,5 млн. грн., у 2021 році – 626,1 тис. грн.

На реструктуризацію заборгованості з боржниками укладено  5102 угод на суму 25,6 млн. грн., у тому числі: у 2021 році – 92 угоди на суму 983,0 тис. грн.  

Виконкомом районної в місті ради постійно проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями району щодо 100% сплати комунальних послуг.

Підприємствами-надавачами послуг та виконкомом районної в місті ради постійно проводиться роз’яснювальна робота через засоби масової інформації та розміщення соціальної реклами щодо необхідності своєчасної сплати коштів за спожиті житлові і комунальні послуги та погашення заборгованості минулих періодів. З початку 2020 року організовано 33 звернення через засоби масової інформації на  КП ТРК «Рудана», в газеті «Шахтар Кривбасу».  

 

(11.02.2021)

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1  7   8 9 10 11 12 13 14