Повідомлення про помилку

  • User warning: The following module is missing from the file system: video. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/chac6f1cee/www/pokrovkr.gov.ua/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: video_ui. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/chac6f1cee/www/pokrovkr.gov.ua/includes/bootstrap.inc).

Проект "Найкраще дітям"


Муніципальний проект "НАЙКРАЩЕ ДІТЯМ"

З метою впровадження додаткових заходів із соціального захисту сімей, в яких виховуються діти-інваліди та онкохворі діти, створення для них сприятливих умов у придбанні товарів, лікарських засобів, наданні послуг, підтримавши ініціативу суб'єктів господарювання, які займаються діяльністю у сферах торгівлі та послуг, продажу лікарських засобів виконком міської ради прийняв рішення від 14.11.2007 № 812 "Про запровадження муніципального проекту "Найкраще дітям".

Цим проектом передбачено видачу соціальної картки кожній родині, в якій є діти-інваліди для наданням їм адресного соціального дисконту та визначено порядок обслуговування покупців з використанням соціальної картки.

Власник соціальної картки може скористатись послугами об'єктів торгівлі, аптечних пунктів, які належать до суб'єктів господарювання - учасників Проекту.

Для отримання соціальної картки, сім'ям, в яких є діти - інваліди та онкохворі діти, необхідно звернутися до районного управління праці та соціального захисту населення і надати копії документів:
паспорту одного з батьків;
ідентифікаційного коду;
пенсійного посвідчення;
свідоцтва про народження дитини-інваліда;
медичний висновок про дитину-інваліда.

Видачу карток сім'ям, в яких є діти -інваліди, розпочато 19 грудня 2007.

Телефони для звернень та довідок:
управління розвитку підприємництва виконкому міськради: 92-13-75, 92-13-76
управління праці та соціального захисту населення виконкому міськради: 74-66-82, 92-23-03, 74-72-77, 94-13-66
управління охорони здоров'я виконкому міськради: 92-13-84, 92-13-82

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ МУНІЦІПАЛЬНОГО ПРОЕКТУ "НАЙКРАЩЕ- ДІТЯМ" ЗРОСТАЄ

В 2014 році для сімей, в яких виховуються діти-інваліди та онкохворі діти, продовжує функціонувати муніципальний проект „Найкраще - дітям”.

Станом на 01.08.2020 у рамках дії муніципального проєкту «Найкраще – дітям» 2158 сімей активно користуються вищезазначеними соціальними картками.

За ініціативою суб’єктів господарювання у 42 підпорядкованих їм об’єктах бізнесу надається соціальний дисконт у вигляді знижки розміром від 5% до 50% від роздрібної ціни на ліки, продовольчі та непродовольчі товари (дитячі товари, канцелярські товари, шкільне приладдя, побутова хімія, товари для дому, посуд, косметика, парфумерія, комп’ютерна техніка, опалювальне обладнання, сантехніка, будівельні матеріали, складнопобутова техніка, одяг, взуття, книги, спорттовари, предмети санітарії та гігієни) та послуги (медичні, телекомунікаційні, фото послуги, оздоровчо-розважальні, перукарські, ремонту одягу, побутової техніки).
 

Перелік підприємств на яких надається соціальний дисконт