Партійні, громадські та релігійні організації Жовтневого району

 Партійні, громадські та релігійні організації Жовтневого району (30.07.2015)  

Районні осередки політичних партій

Громадські організації

Релігійні організації

 


                   Інформація  

18.05.2017 Інформація про Єдиний день інформування населення 

20.04.2017 Інформація про Єдиний день інформування населення 

16.03.2017 Інформація про Єдиний день інформування населення 

16.02.2017 Інформація про Єдиний день інформування населення 

19.01.2017 Інформація про Єдиний день інформування населення

28.11.2016 Інформація про Єдиний день інформування населення 

21.10.2016 Інформація про Єдиний день інформування населення

15.09.2016 Інформація про Єдиний день інформування населення 

18.08.2016 Інформація про Єдиний день інформування населення  

21.07.2016 Інформація про Єдиний день інформування населення 

16.06.2016 Інформація про Єдиний день інформування населення 

19.05.2016 На базі Криворізької загальноосвітньої школи №44 відбувся Єдиний день                                   інформування  населення 

21.04.2016 На базі  Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду                                України Дніпропетровської обл. відбувся Єдиний день інформування населення

17.03.2016 Для трудового колективу КП«Криворізька міська лікарня №16» був проведений                        Єдиний день інформування населення

18.02.2016 Для трудового колективу КП«Криворізька міська лікарня №9» був проведений                          Єдиний день інформування населення 

21.01.2016 Для трудового колективу КЗШ№111 проведений Єдиний день інформування                             населення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.05.2017 на базі Державного професійно- технологічного навчального закладу «Криворізький навчально- виробничий центр» проведено Єдиний день інформування населення для працівників закладу під головуванням заступника голови районної в місті ради Левченка Д.П., який розповів про відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій, відзначення 242-ї річниці міста Кривого Рогу та їх відзначення у районі, про заборгованість населення району за спожиті комунальні послуги.

Також відповідними фахівцями надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та з питання оформлення субсидій. Заходом охоплено 56 чоловік.

(19.05.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

20.04.2017 на базі Криворізької загальноосвітньої школи №33 проведено Єдиний день інформування населення для працівників закладу під головуванням керуючого справами виконкому районної в місті ради Файницької О.М., яка розповіла про відзначення Дня чорнобильської трагедії у районі, про День пам’яті та примирення і 72-річницю перемоги над нацизмом у другій світовій війні та відзначення їх у районі, про впровадження проектів електронного урядування у Дніпропетровській області.

Також відповідними фахівцями надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та з питання оформлення субсидій. Заходом охоплено 41 чоловік.

(21.04.2017)

 

 

 

 

 

 

16.03.2017  на базі   Криворізької  загальноосвітньої   школи  №44проведено Єдиний день інформування  населення для працівників закладу під головуванням заступника голови районної в місті ради  Левченка Д.П., який розповів  про проведені заходи у районі присвячені  до дня народження великого  письменника Т.Г. Шевченка, про заплановані заходи  у районі  присвячені  Дню Довкіллю, про заборгованість населення району  за спожиті комунальні послуги.

Також відповідними фахівцями  надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та  з питання оформлення субсидій.  Заходом охоплено  54 чоловіки.

(17.03.2017)

 

 

 

 

 

 

16.02.2017  на базі   Криворізької  загальноосвітньої   школи  №34 проведено Єдиний день інформування  населення для працівників закладу під головуванням керуючого справами виконкому  районної в місті ради  Файницької О.М., яка розповіла  про День Героїв Небесної Сотні, про відзначення 73-ої річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників та їх   відзначення у районі.

Також відповідними фахівцями  надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та  з питання оформлення субсидій.  Заходом охоплено  37 чоловік.

(17.02.2017)

 

 

 

 

 

19.01.2017  на базі   Криворізької  загальноосвітньої   школи  №57 проведено Єдиний день інформування  населення для працівників закладу під головуванням заступника голови районної в місті ради  Левченка Д.П., який розповів  про  релігійне  свято  Богоявлення Господнє (Водохрещення), про  День Соборності Україні  та про День пам’яті героїв Крут  та їх   відзначення у районі.

Також відповідними фахівцями  надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та  з питання оформлення субсидій.  Заходом охоплено  43 чоловіки.

(20.01.2017)

 

 

 

 

 

 

20.10.2016  на базі Державного професійно-технологічного  навчального закладу «Криворізький  навчально - виробничий центр»  проведено Єдиний день інформування  населення для працівників закладу під головуванням керуючого справами виконкому районної у місті ради О.Файницької, яка розповіла про міжнародний день похилого віку, день ветерана, та відзначення їх у районі. Також відповідними фахівцями  надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та  з питання оформлення субсидій.  Заходом охоплено  75 чоловік.

(21.10.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

17.11.2016 на базі  Криворізької загальноосвітньої  школи №32 проведено Єдиний день інформування населення для працівників закладу під головуванням заступника голови районної у місті ради Левченка Д.П., який розповів про День Гідності та Свободи , про День пам’яті жертвам голодомору, та відзначення їх у районі.

Також відповідними фахівцями надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та з питання оформлення субсидій. Заходом охоплено 43 чоловіки.

(28.11.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.09.2016 на базі Державного професійно-технологічного  навчального закладу «Криворізький  навчально - виробничий центр»  проведено Єдиний день інформування  населення для працівників закладу під головуванням керуючого справами виконкому районної у місті ради О.Файницької, яка розповіла про міжнародний день похилого віку, день ветерана, та відзначення їх у районі. Також відповідними фахівцями  надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та  з питання оформлення субсидій.  Заходом охоплено  75 чоловік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.08.2016 на базі Криворізької загальноосвітньої школи №52 був проведений  Єдиний день інформування  населення для працівників школи. Єдиний день інформування населення  відкрив і вів заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів Лушпій А.А., який розповів про відзначення 25-річницї Незалежності України та Дня Державного Прапора України, про  заборгованість населення району за спожиті комунальні послуги. Також відповідними фахівцями, запрошеними на зустріч,  надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві та з питання оформлення субсидій.  Заходом охоплено 35 чоловік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.07.2016 в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради  відбувся Єдиний день інформування  населення для його працівників. Єдиний день інформування населення  відкрив і вів  заступник голови   районної у  місті ради  Левченко Д.П., який розповів про відзначення Дня хрещення Київської  Русі- України та про  заборгованість населення району за надані комунальні послуги. Також фахівцями пенсійного фонду надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві.  Заходом охоплено 73 чоловіка.

 

 

 

 

 

 

 

 

  16.06.2016 у Жовтневому  відділенні поліції КВП ГУ Національної поліції України в Дніпропетровській області відбувся Єдиний день інформування  населення для працівників поліції. Єдиний день інформування населення  відкрив і вів  заступник голови   районної у  місті ради  Левченко Д.П., який розповів про проведення  заходів приурочених  до Дня Конституції України,  про  інновації та реформи молодіжної політики в Дніпропетровській області. Також фахівцями  надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві  та законодавстві з питання оформлення субсидій. Заходом охоплено 97 чоловік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  19.05.2016 на базі Криворізької загальноосвітньої школи №44 під головуванням заступника голови районної у місті ради Левченка Д.П. відбувся Єдиний день інформування для населення. 

   Під час зустрічі, трудовий колектив закладу проінформовано  про заходи, що відбулися у районі з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та Дня Європи. На інформаційній зустрічі  розглянули питання, про зміни у пенсійному  законодавстві та  законодавстві щодо оформлення субсидій. Заходом охоплено 32 чоловіка. 

  

 

 

 

 

 

 

 

21.04.2016 на базі  Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області під головуванням заступника голови районної у місті ради Левченка Д.П відбувся Єдиний день інформування для населення.

Під час зустрічі, трудовий колектив установи проінформовано  про заходи, що відбуваються у районі з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи,  про роботу щодо перейменування об’єктів топоніміки у м. Кривому Розі відповідно до Закону України «Про  засудження комуністичного  та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Також були надані роз’яснення деяких статей законодавства щодо захисту прав споживачів.  Заходом охоплено 136 чоловік. 

(22.04.2016)

 

 

 

 

 

 

 

17.03.2016 для трудового колективу комунального підприємства «Криворізька міська лікарня №16»

Дніпропетровської обласної ради» був проведений Єдиний день інформування населення, під головування заступника голови районної у місті ради Левченка Д.П.

На інформаційній зустрічі розглянули питання про перейменування об’єктів топоніміки у м. Кривому Розі, про зміни у пенсійному законодавстві та законодавстві щодо оформлення субсидій, захисту прав споживачів і уточнення персональних даних у Державному реєстрі виборців.

(17.03.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 18.02.2016 для трудового колективу комунального підприємства «Криворізька міська лікарня №9» Дніпропетровської обласної ради» був проведений Єдиний день інформування населення, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та 72-й річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників. На інформаційній зустрічі також розглянули питання про зміни у пенсійному законодавстві та законодавстві щодо оформлення субсидій, захисту прав споживачів і уточнення персональних даних у Державному реєстрі виборців.

 (20.02.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 21.01.2016 для трудового колективу КЗШ№111 під головуванням заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів Лушпія А.А. проведений Єдиний день інформування населення. На інформаційній зустрічі розглянуті питання про відзначення у районі Дня Соборності України, а також питання щодо змін у законодавстві при оформленні субсидій та пенсійному законодавстві. Обґрунтовані відповіді надали: Азовська Т.Г.- головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради, Пшенична О.В. - начальник відділу з обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України у Жовтневому районі м. Кривого Рогу.

(23.01.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 13 14  15 16 17 18 19 20

у гору