Інформація про роботу відділу

21.02.2018  Вітаємо з 74-ю річницею визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників

02.02.2018  Звіт про роботу постійної районної робочої групи з питань функціонування об’єктів бізнесу в Покровському районі протягом 2017 року

08.11.2017  Увага! Працює телефон «гарячої лінії»

07.11.2017  Не купуйте на стихійних ринках!

23.10.2017  Легалізація зайнятості населення та заробітної плати - головне питання сьогодення

28.07.2017  Основні принципи та напрями державної політики щодо попередження куріння тютюнових виробів

20.07.2017  Про заборону "стихійної торгівлі"

08.07.2017  Звіт про роботу районної робочої групи з питань обігу алкогольної і тютюнової продукції

10.02.2017  До відома суб’єктів господарювання!

12.12.2016  Інформація щодо необхідності дотримання Правил благоустрою у місті Кривому Розі

22.07.2016  До уваги суб'єктів господарювання! Відбулися зміни у споживчому законодавстві.

17.07.2015  Інформація щодо застосування РРО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО З 74-Ю РІЧНИЦЕЮ ВИЗВОЛЕННЯ КРИВОГО РОГУ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ!

22 лютого – особливий день - одна із героїчних сторінок Великої Вітчизняної війни. Від усього серця вітаємо всіх мешканців міста Кривого Рогу із 74-ою річницею визволення нашого рідного міста від нацистських загарбників. Наша велика дяка і низький уклін всім, хто визволяв нашу рідну криворізьку землю.

В Покровському районі мешкає 4 визволителя м. Кривого Рогу.  З нагоди цього свята, в рамках муніципального проекту «Зігріємо турботою ветерана» суб’єкти господарювання району, які здійснюють обслуговування ветеранів війни, подарували визволителям продуктові набори. Крім того, в цих магазинах проведені організаційні заходи з торговельного обслуговування, присвяченого річниці визволення м. Кривого Рогу від нацистських загарбників!

 

Ми вдячні Вам, адже ви вистояли, витримали, перемогли!

Низький Вам уклін за героїзм, мужність, за наше мирне життя!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УВАГА!!!

У виконкомі Покровської районної в місті ради працює телефон «гарячої лінії»: 440-32-37.

Шановні мешканці району! Якщо Ви стали свідком продажу неповнолітньому алкогольних напоїв, тютюнових виробів чи пива, повідомляйте на телефон «гарячої лінії»: 440-32-37, не залишайтесь байдужими.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не купуйте на стихійних ринках!

Стихійна, або несанкціонована торгівля – це продаж товару сумнівної якості і походження з землі, в місцях, які перегороджують прохід транспорту і людей: на узбіччях дороги, зупинках громадського транспорту, на входах в ринки. Кількість виставленої для продажу продукції розвіює існуючі міфи про те, що стихійна торгівля - доля тільки незаможних бабусь та безробітних людей, які заробляють собі на життя. У більшості випадків товар завозиться автотранспортом, про що засвідчує велика кількість мішків, ящиків з овочами та фруктами, також реалізується м'ясо свинини, яловичини, птиці, жива риба, молочні продукти власного та виробничого приготування. При цьому якість та безпеку продуктів харчування ніхто із продавців не гарантує. Однак, для населення така торгівля приваблює своєю відносною дешевизною, але дешевизна ця тільки уявна. Купивши на стихійному ринку пластикову пляшку домашнього молока і витративши на нього менше, ніж у магазині, людина ризикує потім в декілька разів більше витратити на лікування.

Тому одне із завдань боротьби зі стихійною торгівлею - це вироблення громадської думки про її неприпустимість, перш за все, виходячи з заподіяння шкоди здоров'ю її потенційних покупців.

 На території Покровського району продовжують діяти осередки стихійної торгівлі з порушенням вимог санітарно-ветеринарного законодавства, Правил торгівлі на ринках м. Кривого Рогу та інших законодавчих норм.

Виконкомом Покровської районної в місті ради проводиться робота з впорядкування місць торгівлі плодоовочевою продукцією: щодо оформлення торгуючого як суб’єкта господарювання з легалізацією найманих працівників, дотримання правил торгівлі (наявність медичної книжки, цінників на товар, форми одягу, лабораторний аналіз на овочі та ін.).

Районною робочою групою за 10 місяців 2017 року було проведено 52 рейди, за статтею 160 ч.1, 2 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях» – складено 120 адміністративних протоколів.

Шановні  суб’єкти господарювання, біля об’єктів яких розташовані осередки стихійної торгівлі, керівники ринків!

Звертаємо Вашу увагу на виконання правил благоустрою, затверджених рішенням виконкому Криворізької міської ради від 21.10.2015 № 4038 «Про затвердження правил благоустрою в місті Кривому Розі», згідно з якими за самочинне зайняття земельних ділянок, самовільне встановлення торговельних лотків, палаток передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн.

Не допускайте розміщення осередків стихійної торгівлі на території біля Ваших об’єктів! Досвід інших міст свідчить про те, що стихійну, несанкціоновану торгівлю можна побороти, для цього необхідна пильність та свідомість громадян.

Тож, шановні жителі району, не купуйте продукцію сумнівної якості в місцях стихійної торгівлі. Подбайте про своє здоров'я і про здоров'я своїх близьких.

( 07.11.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати - головне питання сьогодення!

Проблемою сьогодення, яка суттєво впливає на добробут населення є «тіньова» зайнятість. Така зайнятість згубно впливає на економіку та особливо боляче б’є по трудових і громадських правах осіб, які змушені працювати в тіні.      

Деякі приватні підприємці ухиляються  від оподаткування своїх реальних прибутків, а також фактичних заробітків та різних доплат найманим працівникам через видачу зарплати без сплати податків, платежів до державного і місцевих бюджетів, єдиного соціального внеску.

Мета роботодавців зрозуміла. Зрозуміло багатьох і найманих «нелегально» працівників, які працюють в тіні та одержують заробітну плату у так званих конвертах. І лише згодом стане зрозумілою помилка: працівники позбавлені соціального захисту, зменшено загальний трудовий стаж і розмір допомоги по безробіттю при втраті роботи, а також розмір майбутньої пенсії.

З метою забезпечення державних гарантій у сфері праці, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників, відповідальності роботодавців за використання їх праці, запобігання проявам «тіньової» зайнятості, повноти сплати внесків до Пенсійного фонду України, фондів державного соціального страхування та податків до місцевого бюджету, на виконання розпорядження голови районної в місті ради від 04.01.2017 № 2-р «Про затвердження постійної районної робочої групи з питань функціонування об’єктів бізнесу в Покровському районі» в районі працює робоча група, до складу якої входять спеціалісти відділів: розвитку підприємництва, економіки та промисловості, з питань культури, управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської районної в місті ради, Криворізького північного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Покровському районі, Криворізького міського центру зайнятості.

За 9 місяців робочою групою з питання легалізації найманих працівників обстежено 367 суб’єктів  господарювання у сфері малого і середнього бізнесу, внаслідок проведеної роботи легалізовано 136 найманих працівників.

Просимо Вас про випадки заниження роботодавцями офіційної заробітної платні, виплати її у «конвертах», необґрунтовані затримки з виплатою заробітної плати, використання неофіційної робочої сили повідомляти за номером «телефону довіри»: 53-50-09 (управління праці та соціального захисту населення виконкому Покровської районної в місті ради, вул. Ватутіна, 37в).    

Кожен Ваш працівник повинен мати гарантії соціального захисту та бути впевненим у своєму майбутньому!

(23.10.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні суб’єкти господарювання, об’єкти ресторанного господарства Покровського району!

Законом України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів» від24.05.2012 № 4844-VI»визначено основні принципи та напрями державної політики щодо попередження куріння тютюнових виробів, зниження рівня їх вживання серед населення, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров'я населення від шкоди, що завдається їхньому здоров'ю внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених курінням тютюнових виробів чи іншим способом їх вживання.

ВАЖЛИВО!!!

Забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів:

1) у ліфтах і таксофонах;

2) у приміщеннях та на території закладів охорони здоров'я;

3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;

4) на дитячих майданчиках;

5) у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;

6) у під'їздах житлових будинків;

7) у підземних переходах;

8) у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;

9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;

10) у приміщеннях об'єктів культурного призначення;

11) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;

12) на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

Забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів:

1) у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності;

2) у приміщеннях готелів та аналогічних засобів розміщення громадян;

3) у приміщеннях гуртожитків;

4) в аеропортах та на вокзалах";

Власник, уповноважені ним особи або орендарі відповідних споруд чи окремих приміщень зобов'язані відвести спеціальні місця для куріння, сумарна площа яких не має перевищувати 10 відсотків загальної площі відповідної споруди чи приміщення, обладнані витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, а також розмістити інформацію, передбачену частиною п'ятою статті Закону;

Особи, винні у порушенні законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення, несуть відповідальність згідно з Законом.

розміщення попільничок або куріння у приміщеннях закладів ресторанного господарства - від однієї тисячі гривень до десяти тисяч гривень;

невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, нерозміщення інформації, передбаченої частиною п'ятою статті 13 цього Закону, - від однієї тисячі гривень до десяти тисяч гривень".

(27.07.2017)

 

 

 

 

 

 

 

Про роботу районної робочої групи з питань обігуалкогольної і тютюнової продукції

 

Щомісяця згідно з графіком проводяться засідання районної робочої групи з обігу алкогольної і тютюнової продукції, на яких розглядаються  питання про результати рейдової роботи щодо виявлення фактів порушення правил продажу і споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів на території району.

За встановлені порушення правил  продажу алкоголю чи тютюну без відповідних дозвільних документів, куріння тютюнових виробів і розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях за І півріччя 2017 року складено адміністративних протоколів, а саме:

- за ст.1751 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях» 216 протоколів;        

- за ст.178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява в громадських місцях у п’яному вигляді» 621 протокол.

За ст.156 ч.2 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами»  з початку року складено 2 протоколи:

- за продаж слабоалкогольних напоїв неповнолітньому в магазині «Делві» по вул. П’ятихатській, 19 у лютому 2017 року;

- за продаж слабоалкогольних напоїв неповнолітньому в магазині «Варус» ТОВ «Омега Груп», за адресою: вул. Мусоргського, 17 у квітні 2017 року.

Відділом розвитку підприємництвав червні 2017 року проведено 5 рейдів, обстежено 19 об'єктів бізнесу, у т.ч. 6 об'єктів, які розташовані на відстані ближче, ніж 300 метрів до території навчальних та освітньо - виховних закладів, закладів культури і закритих спортивних споруд.

Станом на 01.07.1017 виявлено 38 об’єктів, на фасадах яких розміщено вивіски: «Грайте тут», «Українська національна лотерея», «В мережі». До Покровського ВП КВП ГУНП України в Дніпропетровській області  направлені листи щодо надання інформації про вид діяльності зазначених об’єктів, реалізацію в них алкогольної та тютюнової продукції та вжиття заходів відповідно до чинного законодавства. Покровським відділенням поліції складено 2 адміністративних протоколи за ст. 156 ч.1 КУАП.

Попереджаємо, що штрафні санкції за продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім складають від 510 грн. до 6800 грн.

УВАГА!!!

У виконкомі Покровської районної в місті ради працює телефон «гарячої лінії»: 440-32-37.

Шановні мешканці району! Якщо Ви стали свідком продажу неповнолітньому алкогольних напоїв, тютюнових виробів чи пива, повідомляйте на телефон «гарячої лінії»: 440-32-37, не залишайтесь байдужими.

(08.07.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До відома суб’єктів господарювання!

На виконання розпорядження міського голови від 06.02.2017 №17-р «Про недопущення згортання підприємництва в місті», забезпечено функціонування телефонів «гарячої лінії» з питань додержання трудового законодавства та у випадках проведення перевірок суб’єктів господарювання у зв’язку з дією мораторію на їх проведення:

- виконком Тернівської районної у місті ради – 38-08-32;
- виконком Покровської районної в місті ради – 53-50-09;
- виконком Саксаганської районної у місті ради – 64-30-52;
- виконком Довгинцівської районної в місті ради – 71-51-26;
- виконком Металургійної районної у місті ради – 92-84-86;
- виконком Центрально-Міської районної у місті ради – 90-02-18;
- виконком Інгулецької районної у місті ради – 21-10-23.

(10.02.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРО ЗАБОРОНУ «СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ»

Шановні мешканці Покровського району!

Купівля товарів у місцях «стихійної торгівлі», в умовах, які не відповідають вимогам, у будь-який час може обернутись лихом для Вас, ваших рідних і друзів.

Торгівля з рук у невстановлених місцях  -  це правопорушення, за яке передбачена відповідальність за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу. Право вживати заходи до правопорушників віднесено до компетенції органів внутрішніх справ. Але, необхідно, щоб усі мешканці нашого міста налаштувались на боротьбу з цим злом.

Єдиний правильний спосіб боротьби  -  не купувати продукти харчування та інші товари в місцях стихійної торгівлі.

Стихійна торгівля – це торгівля фізичними особами без відповідних дозвільних документів на здійснення торговельної діяльності.

Зверніть увагу, що придбаваєте Ви продукти у невідомих осіб, які не мають документів, що підтверджують якість і безпеку продукції. При відсутності документів неможливо встановити виробника продукції, умови зберігання і транспортування продукції, термін її придатності до споживання. Така продукція представляє високий ризик для здоров`я і життя людей!

Довести факт отруєння буде неможливо, бо складно визначити особу (продавця), якій можна пред’явити звинувачення (відсутні докази у формі розрахункового документу щодо купівлі-продажу продукції).

Шановні мешканці міста, будьте обережні! Користуйтеся лише послугами стаціонарної мережі продуктових магазинів або продавців на узаконених ринках. Бережіть своє здоров'я та життя, рідних і близьких Вам людей!

У разі виявлення фактів продажу товарів у не встановлених для здійснення торгової діяльності місцях, просимо Вас повідомляти до районного відділення поліції Криворізького відділу поліції за телефоном 440-32-74 або за телефоном 102.

(20.07.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги суб’єктів господарювання! Відбулися зміни у споживчому законодавстві.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба України) офіційно розпочала роботу і приступила до виконання функцій, покладених на неї урядовою постановою № 667 від 2 вересня 2015 року «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».

Старт роботи Держпродспоживслужби дало розпорядження «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», яке Кабінет Міністрів прийняв 6 квітня 2016 року.

Згідно статті 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997 року № 771/97-ВР передбачено відповідальність операторів ринку за порушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів

До операторів ринку належать фізичні особи, якщо вони провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку та займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів . Мінімальна заробітна плата станом на 01.07.2016 становить - 1450,0 грн. 

1. Оператори ринку в разі порушення вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів несуть відповідальність в межах діяльності, яку вони здійснюють, за:

1) недотримання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів щодо гігієнічних вимог до харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу, у тому числі допущення до процесу виробництва та/або обігу харчових продуктів осіб, які мають протипоказання до роботи з харчовими продуктами і присутність яких на робочому місці може спричинити виробництво та/або обіг небезпечних харчових продуктів, -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від п’яти до восьми мінімальних заробітних плат;

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від двох до п’яти мінімальних заробітних плат;

2) виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат;

3) виробництво, зберігання харчових продуктів без отримання експлуатаційного дозволу, якщо обов’язковість його отримання встановлена цим Законом, -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від тридцяти до тридцяти восьми мінімальних заробітних плат,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат;

5) реалізація неправильно маркованих харчових продуктів -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від п’яти до восьми мінімальних заробітних плат із відкликанням та/або вилученням з обігу таких харчових продуктів,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від трьох до п’яти мінімальних заробітних плат із відкликанням та/або вилученням з обігу таких харчових продуктів;

6) порушення вимог щодо забезпечення простежуваності -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від трьох до п’яти мінімальних заробітних плат,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від двох до трьох мінімальних заробітних плат;

7) невиконання обов’язку щодо відкликання або вилучення з обігу харчових продуктів, які є небезпечними,

-тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від тридцяти до тридцяти восьми мінімальних заробітних плат із відкликанням та/або вилученням з обігу таких продуктів,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат із відкликанням та/або вилученням з обігу таких речовин та/або продуктів;

10) обіг непридатних харчових продуктів -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від п’яти до восьми мінімальних заробітних плат із відкликанням та/або вилученням з обігу таких харчових продуктів,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від п’яти до восьми мінімальних заробітних плат із відкликанням та/або вилученням з обігу таких харчових продуктів;

11) порушення значень параметрів безпечності об’єктів санітарних заходів, встановлених законодавством про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від восьми до дванадцяти мінімальних заробітних плат із відкликанням та/або вилученням з обігу таких речовин та/або продуктів,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від п’яти до восьми мінімальних заробітних плат із відкликанням та/або вилученням з обігу таких речовин та/або продуктів;

12) невиконання законних вимог (рішень) посадових осіб компетентного органу щодо усунення порушень законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у строк, погоджений із компетентним органом, -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від п’яти до восьми мінімальних заробітних плат,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від трьох до п’яти мінімальних заробітних плат;

13) невиконання законних вимог (рішень) посадових осіб компетентного органу щодо знищення небезпечних для споживання людиною чи для іншого використання харчових продуктів та допоміжних матеріалів для переробки -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від восьми до дванадцяти мінімальних заробітних плат,

та фізичних осіб - підприємців - у розмірі від п’яти до восьми мінімальних заробітних плат;

14) приховування (ненадання), відмова у наданні, надання недостовірної інформації за запитами посадових осіб компетентного органу -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від п’яти до восьми мінімальних заробітних плат,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від трьох до п’яти мінімальних заробітних плат;

15) відмова у допуску посадових осіб компетентного органу до здійснення державного контролю з підстав, не передбачених цим Законом, -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від дванадцяти до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат,

на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від восьми до дванадцяти мінімальних заробітних плат.

2. Під час визначення розміру штрафу враховується категорія ризику щодо безпечності харчового продукту.

3. За правопорушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів посадові особи операторів ринку, а також оператори ринку, які є фізичними особами, несуть відповідальність згідно із законом.   

(22.07.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  



Normal
0


false
false
false







MicrosoftInternetExplorer4




 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги суб’єктів господарювання!

 Інформуємо Вас, що згідно з рішенням міської ради № 4038 від 21.10.2015 "Про затвердження Правил благоустрою у місті Кривому Розі" Вам необхідно:

- проводити прибирання території від вуличного сміття та відходів з площі зелених насаджень;

- утримувати території та під’їзні шляхи до місць для паркування в належному технічному й санітарному стані;

- здійснювати заходи з благоустрою та утримання земельних ділянок, наданих їм на праві власності чи користування;

- здійснювати підмітання дорожнього покриття в літній період, снігоочищення, видалення снігу, ліквідацію ожеледі – у зимовий;

- виконувати очищення зливостоків;

- установлювати контейнери для збирання побутових відходів у необхідній кількості та укладати договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів;

- своєчасно проводити ремонт об’єктів благоустрою, фарбування фасадів будівель, малих архітектурних форм, парканів, опор зовнішнього освітлення, кронштейнів, арматури;

- утримувати в належному стані зелені насадження, забезпечувати їх збереження та відновлення в разі пошкодження, здійснювати квіткове оформлення закріпленої території;

- виконувати регулярне косіння газонів, уживати заходів щодо боротьби з карантинними та іншими рослинами, зокрема амброзією;

- уживати необхідних заходів щодо боротьби зі шкідниками та хворобами зелених насаджень;

- установлювати урни й утримувати їх у належному стані, своєчасно прибирати відходи;

- забезпечувати освітлення об’єктів благоустрою, територій і будівель у повному обсязі;

- прибирати й утримувати територію від межі відведеної земельної ділянки до проїжджої частини вулиці, а у випадках, коли відведена земельна ділянка не межує з проїжджою частиною вулиці або відстань до проїжджої частини вулиці значна – на відстані 15 м від межі відведеної земельної ділянки;

- очищати опори ліній електропередач, стовпи, паркани, дерева, будівлі, інші елементи благоустрою від несанкціонованих оголошень і реклам.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами", а саме: ст.152. "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" тягне за собою накладення штрафу на суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти    до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", тобто від 850 грн. до 1700 грн.

(12.12.2016)

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО

          1 липня 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій".

Цей закон знаходиться на підпису у Президента України.

Законом пункт 296.10 статті 296 Податкового кодексу України викладено у такій редакції:

«Реєстратори розрахункових операцій не застосовують платники єдиного податку:

- першої групи;

- другої та третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку».

        Штрафи стали менше

Проголосований проект також звільнив всіх суб'єктів господарювання від необхідності зберігання надрукованих чеків в книгах обліку розрахункових операцій та від необхідності вести облік товарних запасів.

Не буде також вважатися порушенням невідповідність у юридичних осіб готівки в касі та суми денного звіту РРО, якщо така розбіжність не перевищує 10% від мінімальної заробітної плати (зараз 121,80 грн).

Одночасно терміни ремонту РРО та можливість працювати без каси збільшені з трьох до семи робочих днів.

Також скасовано п'ятикратні штрафи за так зване «неоприбуткування» виручки. Тепер Закон про РРО містить тільки два розміру штрафу: 1 грн за перше порушення і 100% суми виручки - за всі наступні.

Зате відповідальність сервісних центрів з обслуговування касових апаратів була посилена аж до загрози штрафів.

Наприклад, сервісні центри зобов'язані замінити РРО, якщо не можуть полагодити його в призначені терміни. В іншому випадку йому їм загрожує штраф у розмірі п'яти мінімальних зарплат (понад 6 тис. грн.).

Термінали - без каси
            Для власників платіжних терміналів, які приймають комунальні, мобільні та інші платежі населення, які в законі називаються «програмно-технічними комплексами самообслуговування» також наступила тимчасовий «перепочинок»: вони звільняються від відповідальності за відсутність РРО.

При цьому Кабміну доручили до 1 вересня 2015 розробити механізм перевірок дозволеного для роботи без РРО обсягу доходу у єдинників.

Така поправка до Закону було внесено за наполяганням міністра фінансів                  Н. Яресько.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 4 5  6 7 9 10 11 12 14

 

  

у гору