Інформація про роботу

09.10.2017 Відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

04.10.2017 Свято професіоналізму

30.06.2017 Нагородження випускників 2017

06.06.2017 Про організацію оздоровлення дітей в тимчасових таборах відпочинку з денним перебуванням

27.04.2017 На базі Криворізького Жовтневого ліцею відбувся обласний науково-практичний семінар «Інноваційні підходи до ефективної соціалізації  обдарованих учнів в акмеологічному освітньому просторі».

10.02.2017  Відлуння Афганістану

07.02.2017  Презентуємо проект «Школа – територія прав людини»

07.02.2017  Добра пісня може врятувати життя…

01.01.2017  «Пам’ятай про Крути! Вони загинули, щоб ми жили!»

04.11.2016  Заходи до Дня захисника України в КЗШ №36

17.10.2016  І засідання міжрайонного МО вчителів-логопедів дошкільних установ на тему «Соціалізація дошкільника в аспекті національного виховання – невід`ємна складова забезпечення якісної дошкільної освіти»

17.10.2016  Підсумки проведення перевірки щодо підготовки дошкільних  навчальних закладів Покровського району до нового 2016-2017н.р.

06.04.2016   Районне свято «День зустрічі птахів»

05.04.2016   У КЗШ №32 відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю «Молодь  обирає здоров’я»

05.04.2016   Поетична вітальня

18.03.2016   Громадські слухання

05.02.2016   Завершено марафон міських олімпіадних змагань з базових дисциплін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06 жовтня 2017 року на базі КПНЗ «КЮМ» КМР відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Було представлено 13 команд шкіл району, загальна кількість дітей – 104. Змагання проходили за такими видами:

- таборування;

- стрільба з пневматичної зброї;

- «Відун» інтелектуальна вікторина;

- «Ватра»;

- туристична смуга перешкод;

- «Впоряд» стройова підготовка.

За підсумками гри переможцями стали команди:

І місце – КЗШ № 32;

ІІ місце – КСШ № 71

ІІІ місце – КЗШ № 121, КГ № 49.

Команди-переможці будуть брати участь весною 2018 року в міському етапі гри «Сокіл» («Джура»).

ФОТОМАТЕРІАЛИ

 

 

 

 

 

 

 

Свято професіоналізму

28.09.2017 року 220 освітян району стали учасниками чудового заходу на їх честь та отримали подарунки, відзнаки від народного депутата України Костянтина Павлова, представників генерального директора приватного товариства «Центральний гірничо – збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ» Дмитра Шевчика, голови Покровської районної в місті ради Володимира Коритніка.

Учитель – професія унікальна. Педагог своїм серцем, розумом формує людину, суспільство, зрештою – світ. Доля багатьох славетних трудівників Кривбасу, нашої держави – металургів і шахтарів, будівельників і медиків – результат їх благородної справи, мудрого терпіння і великої любові.

Освітянський простір району один з найбільших у місті – нараховує 72 навчальні заклади, в яких працює близько 4 500 чоловік, що становить третину зайнятості галузі міста.

Наприкінці вересня у Покровському районі на базі міського палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» відбулося свято для кращих професіоналів своєї справи – працівників освітянської ниви.

Багато уваги на святі отримали ветерани педагогічної праці, які все життя серце віддавали дітям.

Подвижницька праця освітян збагачує інтелектуальний потенціал  району, міста, виводить у велике життя нові покоління, плекаючи в них  паростки добра, надії, чесності та благородства, сердечності й життєвого оптимізму.

ФОТОМАТЕРІАЛИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Плекаємо інтелектуальну еліту – гордість і надію Покровського району

Отримання атестата зрілості – знаменний день у житті кожного випускника.

Це остання зупинка у безтурботному дитинстві, позаду залишилась хвилююча пора Державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, попереду - вибір доріг у самостійне доросле життя.

Вже доброю традицією в Покровському районі стало всією громадою вітати гордість і надію – найкращих випускників закладів освіти, які разом з атестатом про загальну середню освіти отримують свою першу відзнаку – Золоті та Срібні медалі. Серед 584 випускників 2017 року - 22 медалісти, з них Золоті медалі отримали – 11 випускників, Срібні – 11 випускників.

Урочисте свято – вшанування медалістів, яке відбулося 30 червня 2017 року, стало можливим за підтримки Павлова Костянтина Юрійовича, Народного депутата України, виконкому Покровської районної в місті ради в особі його голови Володимира Васильовича Коритніка.

Шкільні роки залишають у пам’яті найкращі спогади про перші перемоги над собою, високі досягнення на ниві знань. Освітяни району плекають інтелектуальну еліту і пишаються випускниками 2017 року - яскравими креативними особистостями, гідними своїх батьків. Підтвердженням є успішні виступи і перемоги школярів закладів освіти району на Всеукраїнських предметних олімпіадах та інтелектуальних конкурсах всіх рівнів. Слід зазначити, що завдяки невтомній праці та професійній майстерності вчителів обдарована молодь Покровського району щороку займає лідируючі позиції в місті. В поточному році маємо 98 переможців олімпіад міського рівня, 35 – обласного, 2 учні Криворізького Жовтневого ліцею стали учасниками Всеукраїнського етапу олімпіади з астрономії. Високі досягнення забезпечили учні 5 закладів: спеціалізованої школи №71, Жовтневого ліцею, гімназії № 49, загальноосвітніх шкіл №№ 93, 126.

Активними учасниками олімпіадних змагань були випускники- медалісти Жовтневого ліцею – Білозор Ольга, Васіч Юлія, Лізейкіна Вікторія, Мазур Карина, Перегінець Маргарита; гімназія №49 – Лехнер Катерина, Маслова Єлизавета; КЗШ №126 – Баклицький Денис.

Кожного року зростає кількість конкурсантів, які захищають науково – дослідницькі роботи в Дніпропетровському відділенні Малої академії наук. У цьому навчальному році призові місця вибороли 30 учнів із 7 закладів. Зокрема, диплом переможця обласного етапу МАН отримала медалістка: Лізейкіна Вікторія, учениця КЖЛ. Впевнені, що світ знань, отриманий у школі, стане невичерпним джерелом у бажанні творити й поповнювати свої знання, допоможе подолати тернисті дороги життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(30.06.2017)

 

 

 

 

Організацію оздоровлення дітей в тимчасових таборах відпочинку з денним перебуванням

29 травня 2017 року розпочали свою роботу 2 мовні табори з денним перебуванням на базі КСШ № 71 та Жовтневого ліцею.Ці заклади стали прерможцями Всеукраїнського проекту "Go Camp"  та отримали почесне право гостинно приймати в себе волонтерів Корпусу миру зі Сполучених Штатів.

А 01 червня в День захисту дітей розпочали свою роботу 20 таборів з денним перебуванням при закладах освіти району.

За літо планується оздоровити 3845 дітей .

Під особистий контроль керівників закладів взято 100% організацію відпочинку та оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей з багатодітних сімей, малозабезпечених сімей, дітей Чорнобильської зони,дітей з сімей переселенців та воїнів АТО.

В ДОТ "Сонячний" планується оздоровити 170 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей; в ДОТ "Слава" - 86 обдарованих дітей, 325 пільгових категорій, що навчаються в закладах освіти району.

В першу оздоровчу зміну до табору "Слава" виїхало 86 дітей категорії "обдаровані" та 20  дітей пільгових категорій; до ДОТ "Сонячний" - 40 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

(06.06.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

27.04.2017на базі Криворізького Жовтневого ліцею відбувся обласний науково-практичний семінар «Інноваційні підходи до ефективної соціалізації обдарованих учнів в акмеологічному освітньому просторі».

Учасниками семінару були директори ліцеїв Дніпропетровської області та керівники закладів освіти Покровського району.

Мета заходу:

- акцентувати увагу керівників закладів освіти на системному підході до питань управлінської та методичної діяльності у рамках реалізації обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»;

- ознайомити керівників закладів освіти з ефективними практичними інноваційними формами роботи щодо соціалізації обдарованих учнів в акмеологічному освітньому просторі Криворізького Жовтневого ліцею;

- поглибити, узагальнити знання учасників семінару про основні механізми та принципи соціалізації обдарованої особистості.

Відкрила семінар Чигрина В.А., старший викладач кафедри освітнього менеджменту КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». У вітальному слові директор КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Ратєєва С.В. зазначила, що робота з обдарованими дітьми є одним із найважливіших завдань сучасного освітнього процесу. Це потребує нових інноваційних підходів до соціалізації обдарованих учнів та створення організації навчальної діяльності в закладах освіти, спрямованості педагогічних колективів на пошук нових прийомів та методик.

У теоретичній частині семінару (змістовно-теоретичний модуль) директор ліцею Бабова Н.С. ознайомила присутніх із управлінським аспектом впровадження інноваційної моделі розвитку закладу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Маркіна С.В. розкрила систему управління методичною роботою на інноваційних засадах проектно-впроваджувальної діяльності. Практичний психолог ліцею Заячук О.В. про інтелектуальні та творчі тренінги, до яких залучаються учні ліцею. Кириченко В.І., кандидат педагогічних наук, старший науково вий співробітник, завідуюча лабораторії фізичного розвитку і здорового способу життя Інституту проблем виховання НАПН України розкрила зміст та напрями превентивного виховання в закладах освіти на сучасному етапі.

У практичній частині семінару (змістовно-практичний модуль) презентовано роботу педагогів ліцею за напрямами:

- система проектно-впроваджувальної діяльності:

* лонгітюдний проект «Історичні читання. «Шляхами українського державотворення» як важлива складова розвитку інтелектуальної національно-свідомої особистості з активною державною позицією» (учитель історії Більченко В.О.);

* проект «Пікнік науки» як сучасна форма організації науково-дослідницької діяльності учнів» (учитель географії Бакун Л.С.);

* проект «Рік книги в КЖЛ» як інноваційна форма соціалізації обдарованих учнів» (заступник директора з ВР КЖЛ Цвіток В.Б.);

* «Форсайт: погляд у майбутнє» - презентація перспектив діяльності науково-дослідницького центру «Паросток» (проект-переможець міського конкурсу проектів «Громадський бюджет-2016» (заступник директора з НВР КЖЛ Качалов І.А.);

- сучасні технології Нової української школи:

* сучасні методи (технології) формування компетентностей учнів (учитель географії Бакун Л.С., учитель історії Крамар С.П.);

* мнемотехніка як спосіб оптимізації інтелектуальної діяльності та соціалізації обдарованих учнів (практичний психолог Заячук О.В.);

* фреймова технологія на уроках англійської мови (учитель англійської мови Фісалович К.О.); - мистецтво життєтворчості:

* ярмарок соціальних ідей (захист проектів) (Гук Д.А., соціальний педагог ліцею);

* конкурс ораторів як засіб організації комунікацій та саморозвитку учнів (Саєнко Е.І., учитель української мови та літератури).

Незабутнім моментом семінару став виступ акторів ліцейського театру (керівник Грукаленко О.М., педагог-організатор ліцею) із літературно-музичною композицією «27-й день», що була присвячена роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС.

(05.05.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відлуння Афганістану

Більше 28 років минуло з того дня, як останній воїн залишив Афганістан. Але відлуння тієї війни, що принесла в оселі тисяч наших співвітчизників страждання та порожнечу, до цих пір болем звучить в наших серцях. Афганська війна забрала життя багатьох синів України.Серед тих, хто не повернувся із боїв, є й наші земляки. Імена загиблих –безсмертні.Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну. До сьогодні болять серця солдат та офіцерів, і пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи.

Саме тому в Криворізькій загальноосвітній школи – інтернат І- ІІ ступенів №4 відбувся вечір - реквієм «Відлуння Афганських гір»,на якому були присутні Кундик Олександр Олексійович, полковник, ветеран прикордонних військ, заступник голови афганської організації Покровського району та Ревкин Сергій Олексійович, старший сержант підрозділу спецназу «Кобальт-1981».Під час проведення вечора - пам’яті звучали патріотичні пісні, учні школи інтернату декламували поетичні твори воєнної тематики, продемонстровано відеофільм « Пам'ять 1989року».

Також гостями стали спортсмени школи «Басай - дай», які продемонструвалиучням школи – інтернату свої спортивні вміння.

Всіх воїнів,які віддали своє життя , виконуючи свій обов’язок, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Учні школи – інтернату № 4 подарували запрошеним обереги «Ангел- охоронець», виготовлені руками дітей.

Шанобливо, схилимо голови в цей день і ми, освітяни, перед пам’яттю тих, хто загинув, і з вдячністю звернемось до тих, хто живе поряд з нами…

(10.02.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Презентуємо проект «Школа – територія прав людини»

02.02.2016 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №111 відбулась презентація Всеукраїнського проекту «Школа – територія прав людини», що реалізується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки SIDA (Шведського агентства з питань міжнародного розвитку) для заступників директорів з виховної роботи  навчальних закладів Покровського району.

Метою заходу була популяризація проекту, який дає можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах, здійснювати шкільну політику відповідно до стандартів прав людини, удосконалювати процедури прийняття рішень, фахово викладати спеціальні курси та багато іншого.

(07.02.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добра пісня може врятувати життя…

Добра мудра пісня може врятувати молоде покоління від покаліченої долі, направити його в русло духовного благополуччя й добробуту.

Поезія, прозове художнє слово й музика завжди на крок уперед від подій сьогодення; вони надихають, виховують, підтримують порадою, вони живі й вічні. Саме в цьому переконалисяучні школи №36, учасники своєрідного «музичного форуму». Касьян Євген Олександрович подарував учасникам заходу виконання своїх авторських пісень.  Під час зустрічі учні школи  поставили  чимало запитань музиканту-барду щодо творчих і людських уподобань.

Надзвичайно талановиті музиканти з активною громадянською позицією підготували програму  виступу з використанням власного музичного репертуару. Крім того, один з музикантів, а саме  Євген Олександрович, провів цікавий екскурс у майстерню народження музичних творів.

Під час зустрічі учні початкових класів не тільки із захоплення слухали музичні твори, але й намагались підспівувати, розповідали гостям і про свої улюблені.

Учнів вразило уміння авторів бачити реалії життя та втілювати їх у пісні. Діти під час виступу бардів долучилися до творчості талановитих людей, зарядилися позитивом, натхненням та умінням радіти життю. А також отримали не лише естетичну, а й духовну насолоду від дружнього спілкування з представниками творчої інтелігенції.

(07.02.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Пам’ятай про Крути! Вони загинули, щоб ми жили!»

Наприкінці січня кожного року суспільну увагу в Україні привертає епізод, що стався в розпал революційного перелому 1917 – 1920 років – до бою під Крутами. Битва вирішального значення не мала, але у свідомості багатьох особливого значення набула завдяки героїзму української молоді, яка загинула в нерівному бою біля станції Крути.

В закладах освіти району протягом тижня (23.01.2017 – 27.01.2017) було проведено низку заходів громадянсько-патріотичного спрямування, серед яких: тематичні виставки в бібліотеках до Дня пам’яті загиблих під Крутами, виховні години, перегляд тематичних документальних та художніх фільмів, історичні уроки «Пам’ятаємо Крути. Крути як відродження українства», було проведено засідання за круглим столом, історичні читання «Символ українського героїзму: бій під Крутами»

Схилімо наші голови в глибокій пошані перед світлою пам’яттю Героїв Крут, і так само вклонімося тим, хто сьогодні захищає цілісність та єдність нашої держави на сході України.

(01.01.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заходи до Дня захисника України в КЗШ №36

13 жовтня в школі №36 було проведено відкритий виховний захід «З Україною в серці», який підготували учні 4-А класу разом з класоводом Почапінською С.А. На захід були запрошені: Хуторний А.В., колишній воїн АТО та батько учениці 4-А класу, батьки.

Під час заходу діти декламували вірші, переглянули відеокліпи «Україна – найкраща!», «Державні символи України», грали у гру «Підкажи слово».

Класний керівник розповіла дітям про нелегке сьогодення. Дуже зворушливим був виступ Хуторного Андрія Вікторовича. Зокрема він сказав: «У цей складний час для України величезна кількість небайдужих українців, а серед них і школярів, стали волонтерами. Це ваші листи, обереги і малюнки носять солдати біля серця. Розвідники, отримавши завдання, віддають на зберігання усі особисті речі, крім ваших листів, з якими вони ніколи не розлучаються, бо заради вас усіх вони там. Ви для них найцінніше, що є на світі, і вони це доводять щодня своїм ратним подвигом. Ваші дитячі сувеніри перетворюються на родинні реліквії, бо комусь вони нагадали про рідний дім, дітей, комусь підняли настрій, а комусь і врятували життя. Ваші обереги – на варті біля ліжок поранених бійців, ваші слова є найкращими ліками для них». Пізніше діти переглянули презентацію, підготовлену вчителем для заходу,«Криворіжці – герої АТО».

Учні читали вірші-побажання для воїнів АТО. А також подарували бійцям Янголів-охоронців, які виготовили власними руками.

На завершення заходу для учасників була проведена інтерактивна гра «Моє слово про Україну».

Цього ж дня учнів 5-А класу було посвячено в козачата. Захід був проведений спільно з представниками ГО «Інгульська паланка війська запорозького низового». На початку заходу учасники поринули у минуле, в період козацької доби. Пізніше для двох команд,було проведено вікторину з історії козацтва та рідного міста. Діти активно брали участь у святі, висловлювали свої думки. Джура Назарчук  В.В. показав елементи танцю «Гопак», а Капітонченко В.Г. продемонстрував виступ із шаблею. На завершення заходу діти передали для воїнів АТО посилки.

(04.11.2016)

 

 

 

 

 

 

 

І засідання міжрайонного МО вчителів-логопедів дошкільних установ

11.10.2016 о 09:00 на базі ККДНЗ №60 відбулося І засідання міжрайонного МО вчителів-логопедів дошкільних установ Покровського, Тернівського та Саксаганського районів на тему «Соціалізація дошкільника в аспекті національного виховання –невід`ємна складова забезпечення якісної дошкільної освіти».

У засіданні прийняли участь 26 слухачів.

У ході засідання було розглянуто питання:

- «Зміни в організації роботи методичних об`єднань міста та атестації медпрацівників»; «Ознайомлення з наказом виконкому Криворізької міської ради, управління освіти і науки «Про організацію методичної роботи з педагогічними працівникамидошкільних навчальних закладів м. Кривого Рогу в 2016/2017 навчальному році»

/доповідач- методист ІМЦ Куліш Наталя Іванівна/,

- «Ознайомлення слухачів МО з планом роботи на навчальний рік та рекомендаціями обласного науково-методичного семінару-практикуму керівників методичних об`єднань корекційних педагогів ДНЗ»/доповідач- керівник міжрайонного методичного об’єднання Остапішина Лариса Григорівна/,

- «Окреслення напрямків роботи щодо впровадження в життя ІІ етапу програми обласного науково-методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»

/доповідач - Сенченко Тетяна Миколаївна, вчитель-логопед КЗ

« ДНЗ(Я-С)КТ №280»/,

- «Диференційна діагностика мовленнєвих порушень дітей з І рівнем ЗНМ»

/доповідачі - вчителі-логопеди Остапішина Л.Г. /ККДНЗ №60/,

Василець С.В. /ККДНЗ № 31/, Коріняка В.М./ККДНЗ №33/,

Мартинець С.В. /ККДНЗ № 263/, Бурдієнко В.О. /ККДНЗ №263/.

Консультативно-просвітницьку бесіду провела зі слухачами гостя заходу, міський психіатр, Цішнатті Світлана Миколаївна.

Присутні відмітили високий рівень проведення заходу та висловили велику подяку його організаторам.

(26.10.2016)

 

 

 

 

 

 

Про підсумки проведення перевірки щодо підготовки дошкільних навчальних закладів Покровського району до нового 2016-2017н.р.

На виконання річного плану відділу освіти, наказу відділу освіти від 23.08.2016 №134 «Про проведення перевірки щодо готовності дошкільних закладів району до нового 2016-2017навчального року» комісією у складі: Куліш Н.І., методиста КЗ ІМЦ;Мізенюк О.М., старшого інженера АГ;Рудої Н.В.,завідувача ККДНЗ №71;Міщук Л.А., завідувача ККДНЗ №31була проведена перевірка готовності ДНЗ району до нового 2016-2017навчального року.

Якісна підготовка ДНЗ до нового навчального року є необхідною умовою для їх подальшої стабільної діяльності, забезпечення комфортних умов перебування дітей, створення сучасного предметного та ігрового середовища.

В ході перевірки було переглянуто та проаналізовано такі питання:

- Покращення матеріально-технічного стану ДНЗ, виконання ремонтних робіт, санітарно-гігієнічні умови.

- Благоустрій території закладу.

- Наявність паспорта готовності до опалювального сезону.

- Наявність протоколів вимірювання опору та заземлення

- Наявність актів обстеження спортивного залу та спортивного майданчика.

- План роботи на 2016-2017 н.р., відповідність його структури рекомендаціям МОН.

- Накази з основної діяльності закладу по організації роботи в новому навчальному році.

- Забезпечення умов для організації навчально-виховної діяльності та оснащення педагогічного процесу.

- Комплектація кадрами.

Комісія прийшла до висновку, що завдання, які ставлять перед собою колективи ДНЗ, відповідають змісту Закону «Про дошкільну освіту», листа Міністерства освіти і науки України від 16.06.2016 р. № 1/9-315 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 н.р.», Базового компонента дошкільної освіти в Україні; спрямовані на реалізацію Концепції Національно - патріотичного виховання дітей та молоді, рекомендацій ДОІППО щодо організації роботи над обласним науково методичним проектом «Основні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».

Комісією встановлено, що з метою покращення матеріально-технічної бази та створення належних санітарно-побутових умов керівниками ДНЗ проведено роботу по залученню позабюджетних коштів до проведення ремонтних робіт.

Велика увага приділялася благоустрою території закладів. Відремонтовано огородження в ДНЗ №175,184,224,232, КЗ СНВК№22.  Замінено паркан повністю в ДНЗ №25 за бюджетні кошти та в ДНЗ №26 за благодійні внески батьків     . Проведено ремонт покрівлі в ДНЗ №76, ДНЗ №142 за рахунок бюджету, в ДНЗ №175 за позабюджетні кошти. Проведено ямочний ремонт асфальту в ДНЗ №144. Відремонтовано павільйони, виготовлено малі ігрові форми в усіх ДНЗ. Встановлено спільно з батьками в ДНЗ № 184 5 нових павільйонів. Замінено пісочниці в ДНЗ №№ 60, 71, 14, 142, 144, 184, 230. Відремонтовано зовнішні шви будівель в ДНЗ №№65, 230, 280.Проведено зовнішнє утеплення стін однієї групи в ДНЗ №280.

Відремонтовано зовнішнє освітлення в ДНЗ № 184.

Всі заклади провели косметичний ремонт будівельних споруд та інженерних комунікацій. При проведенні перевірки у всіх були в наявності паспорти готовності до опалювального періоду, акти проведення вимірювання опору заземлення та ізоляції електропроводки.

Керівниками ДНЗ№№ 25, 60, 62, 106, 175, 230, 263було виконано ремонт труб холодного та гарячого водопостачання. Проведено заміну засувок у теплових вузлах в ДНЗ №№ 206, 230, замінено фланці в ДНЗ №29, проведено капітальний ремонт елеваторного вузла та заміну електролічильника в ДНЗ №104.

Проведено заміну каналізаційних труб в ДНЗ №№ 104, 206, 263. Установлено водонагрівачі в ДНЗ №№31, 118, 224, 232, 263, 280.

Замінено вікна на металопластикові в ДНЗ №№ 31, 33, 65,113, 175, 206, 224, 230, 232, 247, 263, 272, КЗСНВК №22.

Замінено вхідні двері ДНЗ №№ 33, 106, 175, 280, проведено роботи по заміні лінолеум в ДНЗ №№ 118, 230, 232.

Установлено електроплити ДНЗ №№ 33, 104, 106, 230, придбано холодильник в ДНЗ №31, пилососи у ДНЗ № 263, КЗ СНВК №22, килими у ДНЗ №№ 118, 263.

Придбано сучасні меблі для обладнання ігрових кімнат та спалень, логопедичних кабінетів в ДНЗ №№31, 33, 71, 104, 106, 118, 184, 206, 232, КЗ СНВК №22.

У 28–ми закладах району встановлено комп’ютерну програму для розрахунку, обліку та аналізу харчування дітей. Придбано ноутбуки у ДНЗ №№ 106, 118, 270.

В усіх дошкільних закладах проведена заміна кухонного та столового посуду.

У всіх закладах придбані іграшки відповідно до віку дітей, атрибути до сюжетно-ігрових ігор, сенсорні та настільні ігри, музичні інструменти, спортивні іграшки, методичні посібники.

Кожен заклад має план роботи, складений за структурою, рекомендованої Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Але необхідно звернути увагу на планування річних задач відповідно до проведеного аналізу роботи за минулий навчальний рік, та відповідність планів структурі річного планування і циклограмі методичної роботи закладів в поточному році.

Орієнтуючись на інструктивно-методичні рекомендаціїМіністерства освіти і науки, молоді таспорту України від 21.05.2012 № 1/9-388«Про організацію роботив дошкільних навчальнихзакладах у2012-2013навчальному році», враховуючи рекомендації ДОіППО над ІIIетапомобласного науково-методичного проекту «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості», методична служба дошкільних закладів сприяє підвищенню якості дошкільної освіти через створеннякомплексно-методичного забезпечення освітнього процесу дошкільнихнавчальних закладів.

Організацію роботи у новому навчальному році регламентують накази з основної діяльності. В усіх закладах видано необхідний мінімум наказів, створено умови для ознайомлення колективів з нормативно-законодавчою базою щодо реформування дошкільної освіти.

Значна увага приділялась навчально-виховної діяльності, орієнтуванню на загальні показники компетентності дітей кожного вікового періоду. Групи ДНЗ затишні, зручні, комфортні, естетично оформлені, оснащення педагогічного процесу методично обґрунтоване.

З 01.09.2016 в ДНЗ №118відновлено функціонування 1групи, в якій проведено ремонт за рахунок міського бюджету та завдяки допомозі батьків. Проведено косметичні ремонтні роботи з сучасним естетичним оформленням музичної зали в ДНЗ №272, медичного блоку в ДНЗ №№ 31, 71, 62, 144, сходинкових прольотів в ДНЗ №№ 65, 118, 224, 270, 272; холів у ДНЗ №№ 33, 142, 224. Відремонтовано пральні в ДНЗ №№ 33, 71, 144, 247.

Разом з тим через відсутність фінансування не вирішена проблема ремонту частини покрівлі та ганку в ДНЗ №25.

Потребує ремонту паркан ДНЗ №224.

Проведено ремонт харчоблоків в ДНЗ №№ 26, 31,33 ,144, 184, 272, овочесховищ ДНЗ №№ 104, 144. Потребують ремонту харчоблоки в ДНЗ №№ 29, 106. Необхідно відремонтувати панельні шви будівель закладів №№ 60, 71, 263, 280.

Значна увага надана створенню умов для фізичного розвитку дошкільнят (фізкультурні куточки, спортивна атрибутика, обладнання для рухової активності тощо); соціально-морального, пізнавального, мовленнєвого розвитку. Активізовано роботу психологічної служби дошкільних закладів.

В усіх закладах в наявності акти обстеження спортивних залів та спортивних майданчиків.

Створено умови для дітей з потребами. Оснащені всім необхідним кабінети вчителів-логопедів та дефектологів ДНЗ №№ 60, 65, 263, 280.

Станом на 01.09.2016 у дошкільних закладах району у наявності вакансії:

1. Вихователь -10,75 ставки;

2. Інструктор з фізичного виховання -3 ставки;

3. Медична сестра – 4 ставки;

4. Музичний керівник – 2 ставки;

5. Кухар – 2 ставки;

6. Вчитель-логопед – 1 ставка.

Керівникам дошкільних навчальних закладів необхідно тримати дане питання на контролі та забезпечити комплектацію закладів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районне свято «День зустрічі птахів»

Згідно плану роботи відділу освіти виконкому Жовтневої районної у місті ради 1 квітня 2016 року на базі Станції юних натуралістів проведено районне свято «День зустрічі птахів».

Матеріали на районне свято «День зустрічі птахів» представляються по природоохоронним акціям: «Птах року», «Дах для птахів», «Збережемо птахів – Збережемо дерева – Збережемо Землю».

Це свято приурочене до Міжнародного дня птахів. В ході заходу відбувся перегляд фільмів «Птахи України», «Повзик в природі», «Прилетіли птахи», «Найцікавіші шпаківні з пробок», які підготували вихованці гуртка «Любителі домашніх тварин» та представлена презентація «Птах року 2016 – Повзик звичайний» учнів 7 та 9 класів КЗШ №44 Зінченко Анастасії та Луньова Вадима.

Акція «Птах року» проводилась у два етапи:

- теоретичний – опрацювання літературних джерел, написання рефератів, віршів, оповідань, підготовка презентацій;

- практичний – спостереження за «Птахом року» в природі, написання дослідницьких робіт.

В першому етапі даної акції члени журі відмітили активну участь учнів району з КЗШ №№ 32, 34, 36, 44, 86, 93, 97, 112, 121, 125, 126, КГ №49, КЮМ.

Акція «Дах для птаха»

Основне завдання даної акції – виготовлення штучних гніздівель для птахів з підтвердженням фотозвітів. Шпаківні різноманітних форм і конструкцій були зроблені учнями:

- Мордовцевим Богданом – учнем 7 класу КЗШ №44;

- Єгоровим Богданом – учнем 6 класу КЗШ №34;

- Нелупенко Дариною – ученицею 8 класу КЗШ №97;

- колективна робота учнів 6 класу КЗШ №62;

Акція «Збережемо птахів – Збережемо дерева – Збережемо Землю»

Велика кількість робіт учасників акції містить: малюнки, аплікації, екологічні плакати, агітаційні листівки, буклети,тематичні розгортки, кросворди, вірші, казки, поробки з природного та штучного матеріалу присвячені птахам.

Малюнки представили учні КЗШ №№ 34, 36, 44, 86, 93, 97, 126, 111, 112.

Кросворди про птахів склали учні КЗШ №86 та вихованці гуртка «Любителі домашніх тварин» КПНЗ «СЮН Жовтневого району».

Екологічні плакати на захист птахів підготували учні 9-А, 9-Б класів КЗШ №126.

Буклет про Птаха року «Повзика звичайного» презентувала учениця 8 класу КЗШ №86 Тридубенко Ольга.

Авторський вірш «Повзик» прочитала учениця 7 класу КЗШ №126 – Кукуш Даша. 

(07.04.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 31 березня 2016 року Команда «Чаклуни» Криворізької загальноосвітньої школи №32 брала участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я»,

де посіли ІІІ місце в конкурсі «Літературно-музично-спортивних міні-композицій».

В композиції брали участь: 

- Гончаренко Дар’я, трикратна чемпіонка світу з джиу-джитсу, з постановочним двобоєм,

- Красова Олена, переможниця районних та міських музичних конкурсів,

- Пасько Єгор, призер змагань з брейк-дансу та учні 10 класу. 

Ця перемога була заслуженою, бо команда має активну життєву позицію, пропагуючи принципи здорового способу життя не тільки на сцені, а й в своєму житті.

(04.04.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поетична вітальня

У канікулярний період бібліотека КЗШ І-ІІІ ступенів №111 стала поетичною вітальнею. Тут розміщено виставку, присвячену поетичній збірці «Я одягла думки свої в слова…» Світлани Берднікової, вчителя російської мови і літератури, директора школи.

Збірка увібрала в себе найпотаємніші куточки душі людської з її тривогами, переживаннями, світлою радістю і щасливими миттєвостями. Любов у ліриці С.Берднікової – це ніжність і пристрасть, стихія і хміль, невтоленна спрага і тихне сяйво. Це і зумовило своєрідність читання поезії: пристрасне, схвильоване не тільки у виконанні автора, а й із вуст читачів. Вірші не залишили байдужими жодного з учасників заходу. 

Презентацію книги організовано шкільною предметною комісією вчителів філологічних та суспільно-гуманітарних наук (керівник Оксана Кудрявцева) та завідуючою бібліотекою Тетяною Кудряшовою.

(05.04.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Громадські слухання

17.02 в КЗШ №125, 24.02 в КЗШ №86, 2.03 в КЗШ №93, 9.03 в КЗШ №97, 17.03 в КСШ №71 відбулися відкриті діалоги працівників Жовтневого відділу освіти з батьківською громадськістю закладів освіти відповідних мікрорайонів.

З вступним словом про освітній простір району виступив начальник відділу освіти виконкому Жовтневої районної у місті ради Коргут Сергій Антонович.

Під час відкритого діалогу батьками мікрорайону порушувались питання переважно фінансування та матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, організації нових санаторних груп, ремонтних робіт, правил при організації конкурсних змагань школярів та інші.

Рекомендовано батьківським комітетам для вирішення наболілих питань та поточних проблем звертатись безпосередньо до керівництва закладів та відділу освіти. Наголошено на тому, що переважна більшість проблемних питань вирішується саме на місцевому рівні.

Фотозвіти, Протоколи та Доручення, надані структурним підрозділам відділу освіти та керівникам закладів за наслідками проведення відкритого діалогу з батьківською громадськістю мікрорайонів опубліковано в новинах на сайті відділу освіти http://jovtnvo.dnepredu.com

 

 (18.03.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завершено марафон міських олімпіадних змагань з базових дисциплін

В міських олімпіадах з базових дисциплін брали участь 201 школяр із 16 закладів району, а саме:

КЖЛ                      – 67 учнів

КГ №49                – 41 учень

КСШ №71           – 30 учнів

КОЛІ                  – 20 учнів

КЗШ №32           – 7 учнів

КЗШ №93           – 7 учнів

КЗШ №125         – 7 учнів

КЗШ №62           – 5 учня

КЗШ №121         – 4 учня

КЗШ №44           – 2 учня

КЗШ №52           – 2 учня

КЗШ №86           – 2 учня

КЗШ №97           – 2 учня

КЗШ №111         – 2 учня

КЗШ №126         – 2 учня

КЗШ №112         – 1 учень

Результативною була участь школярів з 12 закладів, які підготували 114 переможців міських олімпіад:

КЖЛ                  – 45 учнів

КГ №49            – 33 учня

КОЛІ                – 12 учнів

КСШ №71        – 13 учнів

КЗШ №№ 93, 97, 111 – по 2 учня

КЗШ №№32, 44, 86, 121, 126 – по 1 учню

За підсумками міських олімпіад з базових дисциплін був визнаний предметний рейтинг Жовтневого району серед закладів освіти районів міста.

І місце: українська мова та література, екологія, хімія, біологія, астрономія, фізика, іспанська мова.

ІІ місце: трудове навчання, французька мова, німецька мова, історія, географія.

ІІІ місце: англійська мова, російська мова.

ІV місце: економіка, програмування.

V місце: правознавство, інформаційні технології, математика. 

Проведений моніторинговий аналіз дисциплін переможців міських олімпіад з базових предметів по кожному навчальному закладу свідчить про позитивну тенденцію до стабільності та зростання кількісного складу перемог на міському рівні.

(05.02.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16