Повідомлення про помилку

  • User warning: The following module is missing from the file system: video. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/chac6f1cee/www/pokrovkr.gov.ua/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: video_ui. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/chac6f1cee/www/pokrovkr.gov.ua/includes/bootstrap.inc).

Листопад 2016

17.11.2016

УВАГА!

 На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 17.11.2016 в місячний термін управліннями розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел. (0564)74-39-72, електронна адресаurp@kr.gov.ua ); містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради(поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.520, тел. (0564)74-72-53, електронна адреса: umazv@kr.gov.ua); благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.550, тел.(0564)40-02-38, електронна адреса: u.jkg@kr.gov.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukr.net, ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk.gov.ua,trn-vk1@i.uacg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 З вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу

 

 

 

 

10.11.2016

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення виконкому Криворізької міської ради "Про встановлення тарифів на послуги міського електричного транспорту в м. Кривому Розі" та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту - управлінням економіки (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб. 222, тел. 74-73-32, електронна адреса: e.energy@kryvyirih.dp.ua) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukr.net, ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk.gov.ua, trn_vk1@i.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua

 

Проект рішення виконкому Криворізької міської ради "Про встановлення тарифів на послуги міського електричного транспорту в м. Кривому Розі" та аналіз його регуляторного впливу.

 

 

11.11.2016

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься уточнений проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про встановлення в   м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики по 12.12.2016 відділом транспорту і зв’язку виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Молодіжна, 1, каб. 365, тел. 74-70-49, електронна адреса: vtiz@i.ua). А також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Центрально-Міської, Саксаганської, Тернівської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukr.net, ing.zagal104@ukr.net, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua, srvk@srvk.gov.ua, trn_vk1@i.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про встановлення в м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» та аналіз його регуляторного впливу.