Поздоровлення до Дня медичного працівника!

12 червня 2014 року у сесійному залі виконкому Жовтневої районної у місті ради в урочистій обстановці громада району вітала з професійним святом – Днем медичного працівника представників охорони здоров’я.

В Жовтневому районі медичну допомогу населенню забезпечують сім лікувально-профілактичних закладів, в тому числі: дві багатопрофільні лікарні, два центра первинної медико-санітарної допомоги, перинатальний центр зі стаціонаром, стоматологічна поліклініка, психоневрологічний диспансер та Український науково-дослідний інститут.

Також в районі працюють наступні заклади охорони здоров’я: Північне районне в місті лабораторне відділення відокремленого структурного підрозділу «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень», спеціалізований будинок дитини, факультет післядипломної освіти Дніпропетровської державної медичної академії.

Здоров’я мешканців району та міста охороняють майже 4 тисячі медичних працівників.

З щирими словами привітання звернувся до медичних працівників голова районної у місті ради Володимир Коритнік, побажав нових успіхів у почесній і відповідальній справі, здоров’я, щастя, добробуту та родинного затишку.

Сердечні вітання з професійним святом пролунали від Желязкової Тетяни Леонідівни

24 представника охорони здоров’я були відзначені Грамотами управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради та Грамотами виконкому Жовтневої районної у місті ради. Святковий настрій та яскраві виступи для всіх запрошених подарували кращі художні колективи району.