Архів 2016 рік

18 грудня 2015 року у сесійній залі виконкому районної у місті ради відбувся семінар-нарада з головами квартальних комітетів район (24.12.2015)

20 жовтня 2015 року у сесійному залі виконкому районної у місті ради відбулися : спільне засідання постійних комісій Ради та пленарне засідання ХХХІV сесії районної у місті ради (27.10.2015)

28 серпня 2015 року у сесійному залі виконкому районної у місті ради відбулося спільне засідання постійних комісій Ради та пленарне засідання ХХХІІІ сесії районної у місті ради (02.09.2015)

17 червня 2015 року у сесійному залі виконкому Жовтневої районної у місті ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету (17.06.2015)

24 квітня 2015 року відбулося спільне засідання постійних комісій Ради та пленарне засідання ХХХІІ сесії районної у місті ради  (24.03.2015)

24 березня 2015 року відбулося навчання депутатів Жовтневої районної у місті ради  (24.03.2015)

24 лютого 2015 року відбулося навчання депутатів Жовтневої районної у місті ради (25.02.2015)

30 січня 2015 року відбулася ХХХ сесія районної у місті ради VІ скликання (03.02.2015) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 грудня 2015 року у сесійній залі виконкому районної у місті ради відбувся семінар-нарада з головами квартальних комітетів району під головуванням голови районної у місті ради Коритніка В.В. Перед початком роботи семінару Почесною грамотою виконкому районної у місті ради за сумлінну працю, активну участь у громадському житті району, особистий внесок у розвиток району та з нагоди 50-річчя нагороджена Лонишина Світлана Іванівна, голова квартального комітету №29.

Протягом роботи були розглянуті актуальні питання, а саме: про соціальний захист населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, оформлення субсидій, про стан розрахунків за спожиті теплоносії опалювального сезону. Також присутні отримали відповіді керівників підприємств надавачів послуг населенню КП «Кривбасводоканал, ТОВ «Екоспецтранс» на актуальні питання мешканців приватного сектору.

В ході роботи голови ОСН отримали відповідні консультації та роз’яснення.

 (24.12.2015)

 

 

 

 

 

 

 

 

22  жовтня  2015 року у  сесійному  залі  виконкому  районної  у  місті ради відбулися : спільне засідання  постійних   комісій  Ради  та  пленарне  засідання ХХХІV сесії районної  у  місті ради.

Депутати  заслухали  та  обговорили  доповідь   з  питання "Про затвердження звіту про виконання районного  у місті  бюджету  за 9 місяців 2015 року", розглянули ряд проектів рішень, які  затвердили  на  пленарному  засіданні. 

На  початку  пленарного  засідання  голова  районної  у   місті ради     В.Коритнік вручив пам’ятні медалі "25 років виведення військ з Афганістану"сім'ям 11 учасників бойових дій в Афганістані,  відзнаки переможцям  районного огляду-конкурсу з благоустрою, депутатам районної  у місті ради за  активну депутатську  діяльність  протягом  діючого  скликання. Всього  було  відзначено  94  особи.

(27.10.2015)

 

 

 

 

 

 

 

 

 28 серпня 2015 року у сесійному залі виконкому районної у місті ради відбулося спільне засідання постійних комісій Ради та пленарне засідання ХХХІІІ сесії районної у місті ради.

Депутати заслухали та обговорили доповідь з основного питання "Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за І півріччя 2015 року", розглянули 15 проектів рішень, які затвердили на пленарному засіданні.

На пленарному засіданні виступили:

- Романов Віталій Адольфович, начальник Жовтневого районного відділу Криворізького міського управління ГУМВС України Дніпропетровської області, полковник міліції, з інформацією про роботу районного відділу міліції щодо охорони правопорядку у Жовтневому районі за 6 місяців 2015 року ;

- Кирієнко Павло Федорович, в.о. прокурора Жовтневого району з інформацією про стан законності та заходи щодо її зміцнення.

На початку пленарного засідання депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого Рябова Руслана Костянтиновича, солдата резерву, розвідника 2-го батальйону спеціального призначення Національної Гвардії України "Донбас", який загинув 29 вересня 2014 року, біля селища Червоносільське, Амвросіївського району, Донецької області а також всіх загиблих учасників антитерористичної операції.

Також на пленарному засіданні було оголошено підсумки районного огляду-конкурсу з благоустрою до Дня незалежності України. Понад 80 учасників конкурсу отримали Грамоти та Подяки виконкому районної у місті ради. 

 (02.09.2015) 

 

 

 

 

 

 

 

 17 червня 2015 року у сесійному залі виконкому Жовтневої районної у місті ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Сесійну залу було обрано не випадково, бо на початку засідання голова районної у місті ради В.Коритнік вручив районні відзнаки майже п'ятдесяти представникам промислових, комунальних підприємств, навчальних закладів, приватним підприємцям, студентам. Таким чином громада району, її виконавчий комітет виказав свою щиру подяку небайдужим громадянам, чия сумлінна праця та активна громадянська позиція дозволила у стислий термін підготувати до літнього оздоровчого сезону 2015 року корпус №4 та прилеглу до нього територію комунального позашкільного закладу "Дитячий оздоровчий табір "Слава" у місті Скадовську. Кривий Ріг – чи не єдине місто в Україні, яке не відмовилось від утримання та належного забезпечення трьох дитячих оздоровчих таборів. Тож і цього літа діти не тільки Жовтневого району, а й усього міста, у тому числі і діти з сімей переселенців зі сходу України, матимуть змогу відпочити, оздоровитись, отримати позитивних вражень та нових друзів у оздоровчому таборі "Слава". 

 Приємно, що до благодійної справи в організації дитячого відпочинку долучились не тільки великі підприємства ПАТ "Кривбасзалізрудком", ПАТ "ЄВРАЗ СУХА БАЛКА", комунальні служби району, а й товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємства, приватні підприємці та студентська молодь. Завдяки такому єднанню навколо вирішення питань життєдіяльності району позитивний результат забезпечено – наголосив у своєму привітанні В.Коритнік. 

 (17.06.2015)

 

 

 

 

 

 

 

 

24  квітня  2015 року у  сесійному  залі  виконкому  районної  у  місті ради відбулися : спільне засідання  постійних   комісій  Ради  та  пленарне  засідання ХХХІІ сесії районної  у  місті ради.

Депутати  заслухали  та  обговорили  доповіді   з  питань "Про затвердження звіту про виконання районного  у місті  бюджету  за І квартал 2015 року", "Про  підготовку  житлово-комунального  господарства  та  об’єктів соціально-культурного призначення до  роботи в  осінньо-зимовий  період  2015-2016 років", розглянули ряд проектів рішень, які  затвердили  на  пленарному  засіданні. Також  на  пленарному засіданні,  депутати  обрали заступника  голови  районної  у  місті ради. За  підсумками  таємного  голосування на посаду  заступника  обрано  Костиркіну  Раїсу Василівну.

(25.04.2015)

 

 

 

 

 

 

 

 24 березня 2015 року на навчанні депутатів Жовтневої районної у місті ради були розглянуті питання:

- роз'яснення окремих положень податкового законодавства;

- про стан виховної роботи з допризовною молоддю в професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації в Жовтневому районі;

- про роботу комунальної установи "Будинок нічного перебування".

 У навчанні депутатів районної у місті ради брали участь :

- Трохименко Л.Б., завідувач інформаційно-комунікаційного сектору Криворізької північної об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів у Дніпропетровській області;

- Миронова Л.М., голова комітету у справах сім'ї і молоді виконкому районної у місті ради;

- Бовкун О.П.,директор комунальної установи "Будинок нічного перебування"

Після навчання відбулась позачергова сесія районної у місті ради, на якій депутатами Ради було розглянуто ряд нагальних питань.

 (24.03.2015)

 

 

 

 

 

 

 24 лютого 2015 року на навчанні депутатів Жовтневої районної у місті ради були розглянуті питання:

- ознайомлення з новими законодавчими актами;

- про демографічну ситуацію в районі;

- про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2015 році.

У навчанні депутатів районної у місті ради брали участь :

Стельмах І.В.- начальник Криворізького міського управління юстиції;

Вербицька Л.А. - спеціаліст Жовтневого відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Криворізького міського управління юстиції у Дніпропетровській області;

Коргут С.А.- начальник відділу освіти виконкому районної у місті ради. 

 (25.02.2015)

 

 

 

 

 

 

 

 30 січня 2015 року відбулася ХХХ сесія районної у місті ради VІ скликання. На початку пленарного засідання депутати районної у місті ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого при виконанні військового обов’язку в районі міста Дебальцеве Отрішка Вячеслава Миколайовича та всіх полеглих за територіальну цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції.

 Депутатами прийнято 17 рішень. Основні питання :

про затвердження звіту щодо виконання районного у місті бюджету за 2014 рік;

про затвердження звітів щодо виконання районних Програм за 2014 рік;

заслухано інформацію про роботу районного відділу міліції щодо охорони правопорядку в Жовтневому районі за 2014 рік. Доповідав начальник Жовтневого районного відділу Криворізького управління УМВС України в Дніпропетровській області, полковник міліції Романов В.А.

На сесії були присутні заступник командира військової частини А3283 підполковник Наумчик В.Ю. та виконуючий обов’язки заступника командира частини по роботі з особовим складом майор Шинкаренко Д.Т. Зі словами вдячності за надану допомогу у проведенні капітального ремонту казарми підполковник Наумчик В.Ю. вручив Грамоту територіальній громаді Жовтневого району в особі голови Жовтневої районної у місті ради Коритніка В.В. Голова районної у місті ради в свою чергу вручив Грамоти виконкому районної у місті ради представникам трудових колективів, підприємцям та окремим громадянам, які брали участь у проведенні капітально-відновлювальних робіт в казармі Криворізької танкової бригади.

Також за підготовку, проведення новорічних та різдвяних свят у 15-ти номінаціях були відзначені колективи промислових підприємств, закладів освіти , культури, підприємці, окремі депутати районної у місті ради.

За підсумками спортивного року за високі спортивні досягнення, вагомий внесок у розвиток спорту в районі 10 кращих спортсменів були нагороджені Грамотами районної у місті ради, 10 тренерам-викладачам оголошено Подяку. Всього було відзначено 115 чоловік. 

 (03.02.2015)