Запуск загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Загальнонаціональний проект “Я МАЮ ПРАВО!”

слоган якого ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Загальнонаціональній право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції. Мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Проект покликаний не лише інформувати громадян про їхні права, а й навчити їх, як ці права захищати. Для цього готуються чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли відбувається порушення прав.

Телефон гарячої лінії системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103

Посилання на сайт Проекту    

З питань організаційного та інформаційного характеру звертайтеся за телефоном: (056) 371-15-90 - відділ правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.


 

БЮДЖЕТ 2018.  ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ

ПРОТИСТОЯННЯ ПОБУТОВІЙ КОРУПЦІЇ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

ЧИ ДОВГО ЧЕКАТИ ВІДПОВІДІ, І ЯК ДОВГО ДІЄ СУБСИДІЯ?

КОЛИ СКАРГУ РОЗГЛЯНУТЬ?

ХТО РЕЄСТРУЄ ПРАВО ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ?

ЩО ТАКЕ ХАБАР?

ЩО ТАКЕ СПІР?

ЯКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ?

 


 

Безоплатна правова допомога

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Для забезпечення права на безоплатну правову допомогу для мешканців Кривого Рогу та Криворізького району працюють:

Криворізьке бюро правової допомоги: м. Кривий Ріг, вул. Станіслава Конткевича, 63, тел.  95-78-85; (067)276-54-76 (виїзні прийоми проходять у Центрі з надання адмінпослуг при Криворізькій райдержадміністрації — щосереди та щоп'ятниці з 09.00 до 12.00. За окремими графіками прийоми проходять у сільських радах (запитуйте у голів та секретарів сільських рад). 

Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Кривий Ріг, вул. Качалова, 2 (пл. О. Поля), тел.405-54-04; 098-040-83-70

Другий криворізький  місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Кривий Ріг,  пр.Героїів-підпільників, 1а, тел. 74-04-42; 097-139-88-57

Виїзні прийоми:

ЦНАП “Віза” - пл.Молодіжна, 1а (вхід з боку швидкісного) — щовівторка та щоп'ятниці з 9.00 до 15.00.

Ж-м Інгулець — вул.Гірників, 19, каб.4 — щочетверга з 9.00 до 14.00.

Тернівський р-н — вул.Ухтомського, 23 — щочетверга з 9.00 до 12.00

У центрах та бюро УСІ громадяни можуть отримати безоплатну правову допомогу у вигляді консультацій, допомоги у складанні непроцесуальних документів, а соціально незахищені мешканці міста можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу (призначення адвоката за рахунок держави).

у гору