Наші учні – переможці міського конкурсу екскурсоводів «Кривий Ріг – перлина України»

15 лютого 2018 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Клуб «Юний авіатор» Криворізької міської ради пройшов міський  конкурс юних екскурсоводів для учнівської молоді «Кривий Ріг – перлина України».

Захід був проведений з метою удосконалення умінь і навичок екскурсовода у дітей, активізації та популяризації туристсько-краєзнавчої роботи з питань складання туристичних маршрутів та апробації їх, вивчення історичної, культурної, індустріальної спадщини Кривого Рогу та патріотичного виховання учнів.

В конкурсі брали участь учні закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти нашого міста. Не виключенням став і Покровський район.

Учні КЗШ № 111 та вихованці гуртків ЦТКЕУМ «Фортуна» презентували розроблені екскурсійні маршрути, що висвітлювали їхню пошукову роботу по вивченню туристського потенціалу рідного міста, його культурних, промислових, історичних об’єктів та пам’яток.

За підсумками роботи журі  кращі презентації  були нагороджені грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, а саме серед закладів загальної середньої освіти переможцями стали:

І місце – Павельчик Ольга, Рябець Анастасія, учні КЗШ №111 Покровського району, за екскурсію «Прогулянка містом» (керівник Павлиш О.О.);

Серед закладів позашкільної освіти журі визначило наступних переможців:

І місце – Дубінін Олексій, Камаляєва Анастасія, вихованці КПНЗ «ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР, за екскурсію «У полоні залізного каменю» (керівник Кононенко Г.В., Бикова Е.О., Грукаленко О.М., Бакун Л.С.).

(Відділ освіти)