Вони поклали душу і тіло на вівтар свободи

Президент України Петро Порошенко підписав 11 лютого 2015 року Указ “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні”.

Документ передбачає щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 «Герої не вмирають», - так думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і школярів закладів освіти району.

З 17.02-20.02.2017 в бібліотеках, класних куточках було організовано виставки, відбулись тематичні години вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, уроки гідності та патріотизму,вечори пам’яті, лінійки – реквієми,перегляд тематичних фільмів, присвячених подіям на Майдані.Учні почули багато цікавих фактів про трагічні події Євромайдану, передивилися документальні фільми та фотодокументи, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Вшанування їхньої пам’яті - це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Всі заходи пройшли із переживанням, тривогою про майбутнє, вірою у кращу долю. Хочеться, щоб школярі пам’ятали подвиги своїх земляків. Дай, Боже, Україні миру і всім нам спокою у душі.

(Відділ освіти)