Даруйте дітям родину!

Кожна дитина має право на проживання в сім’ї разом з батьками.

Сім’я дає нам відчуття своєї приналежності до близьких, сприяє комфорту в житті, здатності обирати свій шлях та відчувати підтримку інших поколінь. Саме вона сприяє формуванню адекватної самооцінки дитини, розвитку її індивідуальності, збереженню культурної ідентичності.

Найбільш ефективним, що може сприяти вирішенню проблем соціального становлення, різнобічного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є передача їх на виховання у сім’ю.

Відповідно до чинного законодавства, одним із найпріоритетніших завдань служби у справах дітей є забезпечення виключно сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Спеціалістами служби у справах дітей проводиться робота щодо організації знайомств та передачі дітей до сімейних форм виховання з державних закладів, які розташовані в Покровському районі.

Так, станом на 05.03.2018 прийнято участь в організації знайомств з дітьми, які перебувають в держзакладах - 17, прийнято участь в передачі дітей на виховання в прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, опікунам, усиновителям - 8.

На початку березня люблячу родину отримала дівчинка, яка тривалий час перебувала в КЗ «Криворізький спеціалізований будинок дитини» ДОР», тепер вона влаштована на спільне проживання та виховання до прийомної сім’ї.

Якщо громадяни Покровського району бажають створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, для отримання необхідної інформації потрібно звертатись до служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради, за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Шурупова, 2, каб.101. тел. 440-32-34.

Служба у справах дітей