Інформаційна зустріч з прийомними батьками Покровського району

В Покровському районі мешкає 14 прийомних сімей, в яких виховується 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

16 березня 2018 року в виконкомі Покровської районної в місті ради, проведено інформаційну зустріч з прийомними батьками району, на вихованні у яких перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У зустрічі взяли участь представники служби у справах дітей, Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення.

На зустрічі були розглянуті питання посилення контролю за діяльністю прийомних дітей з боку прийомних батьків, залучення прийомних дітей до відвідування гуртків в позашкільний час, щодо необхідності отримання ID-паспорта прийомними дітьми в 14-річному віці.

Прийомним батькам було наголошено щодо підготовки дітей до самостійного життя та до виходу з прийомних сімей.

Прийомні батьки були ознайомлені з необхідністю відвідування дітей підліткового віку лікаря-нарколога Покровського району. Були ознайомлені з інформацією щодо призначення усіх видів державної допомоги.

 Також розглядалися питанням підготовки та проведення VI міського родинного фестивалю «З любов’ю в кожне серце», обов’язкового проходження медичного обстеження дітьми, які виховуються в прийомних сім’ях у I півріччі 2018 року та проходження медичного обстеження прийомними батьками раз на рік . Особливу увагу було приділено питанню проведення профілактичної роботи з дітьми щодо дотримання техніки безпеки під час весняних канікул: попередження дитячого травматизму, безпечного поводження з вогнем, електроприладами, пожежно – небезпечними речовинами, дотримання правил переходу проїзжої частини дороги та правила безпечної поведінки з незнайомими людьми.

Прийомні батьки були ознайомлені з проектом Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання жита та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа».

Всього участь у зустрічі взяли 14 приймних батьків.

(21.03.2018) Служба у справах дітей