Інформаційна зустріч з піклувальниками району

 29 березня 2018 року у приміщенні виконкому Покровської районної в місті ради відбулася чергова інформаційна зустріч з піклувальниками району, в якій взяли участь представники Криворізького бюро правової допомоги, служби у справах дітей, Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Тема заходу надання допомоги піклувальникам в створенні найбільш сприятливих умов для розвитку дитини. Захід пройшов у формі діалогу, відчувалась дружня сімейна атмосфера. В невимушеній розмові піклувальники ділилась своїми здобутками та проблемами, обмінювались досвідом щодо виховання та поведінкових особливостей дітей, розповідали пережиті життєві історії, обговорювали ситуації, які виникають в процесі виховання дітей. Під час проведення заходу піклувальники отримали поради спеціалістів центру щодо позитивних методів та принципів виховання, стилів сімейних взаємин та їх наслідків в процесі спілкування та взаємодії з дитиною.

 Зазначена зустріч пройшла продуктивно, обговорювалися питання забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист. Також присутні отримали змістовні відповіді на виниклі запитання, видані флаєра з номерами контактних телефонів та адрес організацій, які можуть надавати допомогу при виниклих конфліктних ситуаціях. Виступаючі зазначили важливість даної зустрічі, націлили присутніх на діалог і співпрацю з метою вирішення проблемних питань дітей.
Всього участь у зустрічі взяли 22 піклувальника дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На завершення зустрічі піклувальники отримали відповіді на всі задані питання.

Служба у справах дітей