29 березня 2018 року на базі Криворізького коледжу економіки та управління відбувся урочистий захід з нагороди вручення іменних стипендій генерального директора ПРАТ «Центрального гірничо – збагачувального комбінату» Шевчика Д.В. учнівській та студентські

Вже 80 років на карті нашого міста значиться Покровський район – могутній, яскравий і неповторний, як сама історія України. Це один з найбільших районів гірничорудного Кривбасу, економічний потенціал якого складають промислові підприємства. Флагманом серед них виступає Центральний гірничо-збагачувальний комбінат, який входить до складу групи компаній «Метінвест». Турбота за мешканців міста, підтримка соціальних ініціатив –   пріоритетні напрямки їх соціальної політики.

У Покровському районі функціонують 9 навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації, в яких навчаються понад 5000 учнів, студентів та курсантів. Саме з метою стимулювання молоді до навчання, громадської та наукової діяльності за ініціативи генерального директора Центрального гірничо-збагачувального комбінату Шевчика  Дмитра Володимировича стартував новий проект – відзначення кращої студентської молоді Покровського району.

29 березня 2018 року на базі Криворізького коледжу економіки та управління відбувся урочистий захід з нагороди вручення іменних стипендій

генерального директора ПРАТ «Центрального гірничо – збагачувального комбінату» Шевчика Д.В. учнівській та студентській молоді Покровського району.

Голова Покровської районної в місті ради Коритнік В.В. та директор по персоналу ПРАТ «ЦГЗК» Михайлов В.М. привітали 23 стипендіатів та вручили сертифікати на отримання стипендії у розмірі 3000 грн., пам’ятні подарунки та подяки батькам.

         Покровський район пишається кращими з найкращих!

 

 

 

 

 

 

Комітет у справах сім'ї та молоді