Дитина-сирота знайшла сім’ю


У кожної дитини-сироти в інтернатному закладі – своя життєва історія... Але, попри будь-які обставини, кожна дитина хоче жити в родині, де буде тепло та затишно. 

Ще одна дитина-сирота в Покровському районі отримала сім’ю.

11 квітня 2018 відбулася передача з КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1»КМР хлопчика Дениса до прийомної сім’ї, яка функціонує на території Покровського району з 2015 року.

Спеціалістами служби у справах дітей здійснюється передача дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітацій дітей №1» КМР» та КЗ «Криворізький спеціалізований будинок дитини» ДОР» до прийомних сімей, які функціонують на території Покровського району, інших районів міста та міст Дніпропетровської області, відповідно до наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 02.02.2007 N 302/80/49 «Про затвердження Порядку вибуття дітей із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й соціального захисту дітей, до сімейних форм виховання». Станом на 11.04.2018 до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу було передано 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо громадяни Покровського району бажають створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, для отримання необхідної інформації потрібно звертатись до служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради, за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Шурупова, 2, каб.101. тел. 440-32-34.

Служба у справах дітей