Нарада з соціальними педагогами закладів освіти

 12 квітня 2018 року у приміщенні виконкому Покровської районної в місті ради відбулася нарада з соціальними педагогами закладів району, в якій взяли участь представники служби у справах дітей та відділу освіти виконкому Покровської районної в місті ради.

Тема заходу - проведення роботи з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Захід пройшов у формі діалогу, відчувалась дружня доброзичлива атмосфера.

Обговорювались питання щодо роботи з дітьми, які зазнали жорстокого поводження або домашнього насилля та вжиття заходів реагування у разі виникнення ситуації загрози для життя та здоров’я дитини. Розглядались причини та умови, з яких діти залишають місце свого проживання або навчання та можливі способи подолання цього явища.

Більш досвідчені соціальні педагоги поділились своїми здобутками у вирішенні проблем щодо виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проведення роботи з батьками у напрямку мінімалізації складних життєвих обставин та збільшення виховного потенціалу батьків.

Під час проведення заходу соціальні педагоги отримали поради щодо організації дозвілля дітей під час літніх канікул та залучення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах до безкоштовного харчування, яке буде організовано службою у справах дітей влітку 2018 року на базі  закладів загальної  середньої освіти.

На зустрічі були розглянуті питання необхідності отримання ідентифікаційного коду, ID-паспорту дітьми в 14-річному віці та житлової реєстрації дітей, особливо дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Зазначена зустріч пройшла продуктивно, присутні отримали змістовні відповіді на виниклі запитання.

Служба у справах дітей (16.04.2018)