Інформаційна зустріч з учнями Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату № 4

12 квітня 2018 року на базі КЗШІ №4 відбулася інформаційна зустріч з учнями закладу на тему: «Профілактика негативних проявів та правопорушень серед дітей.

12.04.2018 на базі КЗШІ №4 службою у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради була організована та проведена інформаційна зустріч з учнями Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату № 4 на тему: «Профілактика негативних проявів та правопорушень серед дітей».  

До участі в зустрічі був залучений представник Всеукраїнської благодійної організації «Новий час».

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. 70 учнів закладу отримали інформацію, як шкідливі звички -  алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління впливають на підлітковий організм, про наслідки недотримання основ здорового способу життя, про необхідність дотримання чинного законодавства у житті,  а саме головне, про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів та правопорушень.

Особлива увага у бесіді була направлена на взаємовідносини між хлопцями та дівчатами: перше кохання, повага один до одного, перші конфлікти та їх врегулювання. Було висвітлено питання пагубного впливу на дитячу психіку соціальних мереж, різних груп у соціальних мережах, які призводять до нещасних випадків.

Розповіді доповідачів базувались на життєвих прикладах. Під час проведення бесіди діти мали змогу ставити запитання, з’ясовувати  незрозумілі моменти, надавати свої приклади, ділитися спогадами щодо висвітлених проблем. По закінченню  зустрічі учні отримали індивідуальні консультації та пояснення.

Служба у справах дітей