Радість спілкування

У вихідний день, 13.05.2018 року о 9-00, в гості до вихованців КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1», який знаходиться у Покровському районі м.Кривий Ріг, завітала гості  на чолі з заступником голови Покровської районної в місті ради Левченком Дмитром Петровичем.

В закладі виховується 62 дитини. Це діти-сироти,  діти позбавлені батьківського піклування та такі, які потрапили в складні життєві обставини.  Гості спілкувалися з дітьми,  відповідали на питання вихованців.

Також не обійшлося без солодких подарунків та морозива.

 Але найбільш здивувала дітей поява на території закладу гарного коня на прізвисько «Парк».

Діти залюбки каталися верхи, фотографували коня.

Вранішні гості змогли розтопити  серця дітей, які у своєму недовгому  житті бачили більше лиха ніж радощів. Діти дуже вдячні  за чуйне ставлення, за вміння поділитися радістю, теплотою та атмосферу свята.

Шановні дорослі, даруйте дітям  свою увагу та любов. Навзаєм Ви отримаєте посмішки  дітей, щасливий дитячий сміх та задоволення від спілкування.

Душі дітей завжди відкриті та чекають на  нас дорослих з надією на краще життя  та щасливе дитинство.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського  піклування чекають на дорослих, які готові взяти їх до своїх сімей на  виховання.

З питання усиновлення, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу звертайтеся за адресою: служба у справах дітей  виконкому Покровської районної в місті ради, к.101, вул.Шурупова, 2, м. Кривий Ріг.

(Служба у справах дітей)