Зразковий вокальний ансамбль «Руданочка» ПК «Центральний» ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя» відзначив своє 30-річчя

 Вокальний ансамбль «Руданочка» було створено у 1988 році, у 1995 році йому присвоєне звання «Зразковий самодіяльний колектив». За роки існування сотні підлітків знайшли тут собі заняття до душі. У трьох вікових групах ансамблю займаються близько 60 дітей. У кожній групі ведуться заняття з вокальної майстерності, хореографії, акторської майстерності.

 На рахунку ансамблю сотні виступів на власній сцені, майданах, стадіонах. «Руданочка» часто бере участь у районних та міських концертах.

 За 30 років існування колектив здобув чисельні перемоги на районних фестивалях самодіяльної творчості, міських та обласних конкурсах народної творчості.

2017 р. – Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ART WAVES» смт. Кирилівка - диплом І ст.

2017 р. – Конкурс-фестиваль «SUNNY DREAM Fest»   м.Албена (Болгарія)

2017 р. – Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряна осінь» м. Київ - Гран-Прі.

2017 р. – Міжнародний фестиваль «Battle Of The Fest» м.Київ - диплом Супер-Фіналістів.

І все ж головне в творчому доробку колективу – не гонитва за нагородами, а залучення учасників до високої майстерності, виховання почуття і розуміння прекрасного. Унікальна сімейна атмосфера, створена керівниками «Руданочки» Куйдою Л.М., Чистіковою Я.Л., Хоменко В.К. сприяє подальшому творчому духовному росту колективу.

 Своєю творчістю зразковий ансамбль «Руданочка» вносить вагомий внесок у культурний здобуток Покровського району та Кривого Рогу.

(Відділ з питань культури)