Районне святкування 243-ої річниці від дня заснування міста Кривого Рогу

 27.05.2018 Кривий Ріг святкував свій 243-й День міста.

У Покровському районі святкування розпочалися з показових виступів спортсменів СК «Барс». Вихованці бійцівського клубу показали свою спортивну майстерність на площі біля входу в районний парк Шахтарський. Для любителів футболу проводилися змагання з міні-футболу на штучному полі СК «Молодість».

Своєрідну естафету урочистостей перейняли юні художники. На площі біля світло-динамічного фонтану проводився пленер «Рідне місто» серед вихованців художніх відділень музичних шкіл району. Мешканців району вразила і виставка робіт криворізького художника, члена Спілки художників України, голови спілки художників м. Кривого Рогу Л.Давиденка.

У цей же час, на майдані біля Палацу культури «Центральний» стартував хендмейд-ярмарок під назвою «Покровські штукенції», де понад десятка майстрів демонстрували свої роботи. На локаціях представлені квіти у техніці печворк та декупаж, ляльки-мотанки, пряники, квіткові прикраси з бісеру, виготовлення листівок. Окрім того, на заході можна було взяти участь у виготовленні вареників, відчути себе моделлю у плетінні кіс та у нанесенні аквагриму.

Для дітей проводилася ігрова програма «Грайлики» з аніматорами, конкурс малюнку на асфальті «Місто дитячих мрій» та хімік-шоу.

По вулиці Мусорського пройшла святкова театралізована хода «Зірки Покровського району». У якій взяла участь талановита молодь району - творчі колективи, молодіжні спілки підприємств, студенти та спортсмени.

Найяскравішою подією стало пряме включення з головної сцени міста та можливістю приєднатися до спільного виконання Гімну м. Кривого Рогу. Закінчилося свято концертною програмою творчих колективів та виконавців Покровського району, а також виступом української групи «Brunettes Shoot Blondes».

Організаційний відділ