Cвятковий захід «Океан розваг»

В Покровському районі до Дня захисту дітей 01.06.2018 було проведено святковий захід «Океан розваг», до якого залучено дітей, вихованців тимчасових таборів відпочинку з денним перебуванням, творчого колективу міського палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт», вокального колективу «Серпантин» центру дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт», хореографічного колективу «Імпульс» музичної школи №14, центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна», дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

На площі біля виконкому Покровської районної в місті ради до уваги гостей була представлена концертно-розважальна програма за участю дитячих колективів району.

На початку свята голова Покровської районної в місті ради Коритнік В.В. поздоровив дітей зі святом та нагородив грамотами кращих дітей, переможців районного конкурсу-пленеру «Рідне місто», які взяли участь у святі до Дня міста.

Під час свята учасники заходу взяли участь у конкурсах, виконання яких проходило на 6-ти станціях-островах: танцювальному, пісенному, ігровому, спортивному, творчому, «основ безпечної поведінки».

Діти змагалися у зав’язуванні туристичних вузлів, малюнку на асфальті, малюванні аквагримом на обличчі та на руці, взяли участь у спортивних змаганнях «козацькі перегони», у вікторині з основ безпеки життєдіяльності, діти вгадували мелодії та співали дитячі популярні пісні, приймали участь у використанні техніки «Петриківського розпису», танцювали разом у конкурсі ФЛЕШ-МОБ.

Для всіх учасників свята працював повітряний батут.

По закінченню святкових заходів діти отримали призи та солодкі подарунки.

01.06.2018 протягом дня в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» Криворізької міської ради, дитячих державних закладах та закладах освіти проведені заходи до Дня захисту дітей: конкурси малюнків на асфальті, розважальні програми, конкурси дитячої пісні та віршів, спортивні змагання, інші святкові програми.

З метою соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на базі тимчасових таборів відпочинку з денним перебуванням - 57 дітей даної категорії залучені до безкоштовного харчування.

Поздоровляємо всіх дітей з веселим літнім святом та бажає чудових канікул та нових вражень!

Служба у справах дітей