Інформаційна зустріч з вихованцями філії «Іскра» МПДЮТ «Горицвіт»

Твоя безпека!

07.06.2018 спеціалістами служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради організована та проведена інформаційна зустріч з вихованцями філії «Іскра» МПДЮТ «Горицвіт» на тему: «Я маю право знати. Твоя безпека».

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. 30 вихованців закладу та їх батьки отримали інформацію, як безпечно себе почуватисучасній людині, яка живе у складному світі, який постійно змінюється та потребує від людини великих знань, умінь та досвіду.

Особлива увага у бесіді була направлена на те, що щохвилини в країні, місті, районі трапляються неприємні, часто трагічні події, які забирають здоров’я та життя людей. Дуже часто страждають більш непідготовлені до життя, довірливі, наївні, недосвідчені або дуже самовпевнені діти.

Використовуючи ці якості, злочинці скоюють шахрайства, квартирні крадіжки, зґвалтування та інші злочини.

Розповіді доповідачів базувались на життєвих прикладах. Під час проведення бесіди діти мали змогу ставити запитання, з’ясовувати  незрозумілі моменти, надавати свої приклади, ділитися спогадами щодо висвітлених проблем. По закінченню  зустрічі вихованці отримали індивідуальні консультації та пояснення.

Служба у справах дітей