Святкування Дня медичного працівника

14 червня 2018 року у сесійному залі виконкому районної в місті ради громада району вітала з професійним святом – Днем медичного працівника представників охорони здоров’я.

В Покровському районі медичну допомогу населенню забезпечують: дві багатопрофільні лікарні, два центра первинної медико-санітарної допомоги, перинатальний центр зі стаціонаром, стоматологічна поліклініка, психоневрологічний диспансер та Український науково-дослідний інститут.

Також в районі працюють: спеціалізований будинок дитини, факультет післядипломної освіти Дніпропетровської державної медичної академії.

Здоров’я мешканців району охороняють майже 4 тисячі медичних працівників.

 З щирими словами привітання звернувся до присутніх голова районної в місті ради Володимир Коритнік, побажав нових успіхів у почесній і відповідальній справі, здоров’я, щастя, добробуту та родинного затишку.

Сердечні вітання з професійним святом пролунали від начальника фінансово-економічного відділу управління охорони здоров’я виконкому міської ради Свірідонової Альбіни Вікторівни.

36 медичних працівників були відзначені Грамотами виконкому Покровської районної в місті ради та Грамотами управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради.

Святковий настрій та яскраві виступи для всіх запрошених подарували кращі художні колективи району.

Організаційний відділ