Всеукраїнський Олімпійський день бігу

Всеукраїнський Олімпійський день бігу

З метою розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян країни, пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом та виявлення кращих спортсменів 19 червня 2018 року в парку «Шахтарський» відбувся районний легкоатлетичний спортивно-масовий захід, присвячений Всеукраїнському Олімпійському Дню бігу, в якому взяли участь 85 спортсменів, представники різних вікових категорій району (дошкільнята, школярі 7-12 років.

Програма заходу включала пробіг на різні дистанції, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, направлені на популяризацію здорового способу життя, поширенню ідей олімпійського руху в Україні та культурне збагачення населення, які було проведено з вболівальниками.

Дистанції пробігу та категорії учасників:

Дистанція

Категорія

кількість

30 м

Дошкільнята (дівчатка

і хлопчики)

15 чол.

Естафета 50 м – юнаки, 40 м – дівчата

Школярі 7-12 років

70 чол.

Всього:

 

85 чол.

Переможці та призери легкоатлетичних змагань на дистанціях були нагороджені грамотами комітету з фізичної культури та спорту виконкому Покровської районної в місті ради. Всі учасники пробігу отримали солодкі подарунки від комітету з фізичної культури і спорту.

  Комітет з фізичної культури і спорту