День молоді України

Щорічно в червні ми відзначаємо День молоді – це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

19.06.2018 на базі Гірничо-електромеханічного коледжу  ДВНЗ «КНУ» проведено квест для молоді серед учнівської та студентської молоді професійно-технічних та вищих навчальних закладів Покровського району «Молодь FEST», кожен з етапів якого містив в собі різноманітні завдання, які було об’єднано в ланцюжок, котрий команда повинна була успішно пройти, заробляючи бали, щоб перемогти.

Команда складалась з  4 – професійно-технічних навчальних заходів, 4 - коледжі Покровського району та Криворізький факультет Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Усі учасники квесту отримали подарункові сертифікати та грамоти.

На передодні свята вітаємо молодь Покровського району, бажаємо, щоб фонтан ідей не вичерпував себе, а енергія творити і створювати надихала на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої України. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє!

Комітет у справах сім'ї і молоді