Повідомлення про помилку

  • User warning: The following module is missing from the file system: video. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/chac6f1cee/www/pokrovkr.gov.ua/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: video_ui. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/chac6f1cee/www/pokrovkr.gov.ua/includes/bootstrap.inc).

Грудень 2018

04.12.2018

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься:

Проект регуляторного акта – проект рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території м. Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції будуть прийматись від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 04.12.2018 в місячний термін  на адресу: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1 до відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому (каб.231, тел. (0564)92-13-01, електронна адреса: upns@kr.gov.ua) та управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (каб.510, тел. (0564)74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

З проектом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua, а також на офіційних сайтах виконкомів районних у місті рад Тернівської,  Покровської, Саксаганської, Довгинцівської, Металургійної, Центрально-Міської, Інгулецької: www.trnvk.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua,  www.srvk.gov.ua,  www.dlgr.gov.ua,   www.mtlrg-kr.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua 


 

06.12.2018

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься:

проект регуляторного акта - рішення виконкому міської ради «Про встановлення в м.Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» та аналізу його регуляторного впливу.

З вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

-    Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;

-    виконкомів районних у місті рад Тернівської, Покровської, Саксаганської, Довгинцівської, Металургійної, Центрально-Міської, Інгулецької: www.trnvk.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.srvk.gov.ua,  www.dlgr.gov.ua, www.mtlrg-kr.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua 

Зауваження та пропозиції будуть прийматися в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 06.12.2018 в місячний термін, на поштову адресу пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101:

-    каб. 510, Рижкова Ірина Олексіївна - начальник управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, тел. (0564)74-39-72, urp@kr.gov.ua;

-    каб. 365, Сиротюк Сергій Васильович - начальник відділу транс­порту і зв’язку виконкому Криворізької міської ради, тел. (0564) 74-70-49, vtiz@i.ua.

А також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Тернівської, Покровської, Саксаганської, Довгинцівської, Металургійної, Центрально-Міської, Інгулецької: trn-vk1@i.ua, vk@pokrovkr.gov.ua, srvk@srvk.gov.ua, dlg_vk@riad.com.ua, dzr_vk@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua, ing.zagal104@ukr.net.


 

20.12.2018

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься:

проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м. Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу.

З вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua

Зауваження та пропозиції будуть прийматися в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 20.12.2018 в місячний термін, на поштові адреси:

  • пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101:

- управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради, каб. 510, Рижкова Ірина Олексіївна – начальник управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, тел. (0564)74-39-72, urp@kr.gov.ua;

- департаментом розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради, каб. 550, Карий Іван Олександрович – директор департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради, тел. (0564) 92-19-10, drim_kr@kr.gov.ua.

  • комунальним підприємством «Кривбасводоканал» вул. Есеніна, 6А, м. Кривий Ріг, 50027, каб. 202 Марков Сергій Юрійович – директор комунального підприємства «Кривбасводоканал», тел. – (0564) 92‑27‑19, kvk.kancelyariya@gmail.com

А також на електронні почтові скриньки Криворізької міської ради та її виконкому mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.uadlg_vk@riad.com.ua, vk@pokrovkr.gov.uaing.zagal104@ukr.netsrvk@srvk.gov.uatrn-vk1@i.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua.