Інформаційна зустріч з учнями Криворізької гімназії № 49

 28 лютого 2019 року на базі Криворізької гімназії № 49  відбулася інформаційна зустріч з учнями закладу на тему: «Профілактика правопорушень та негативних проявів в підлітковому середовищі».

28.02.2019 на базі КГ № 49 службою у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради була організована і проведена інформаційна зустріч з учнями закладу на тему: «Профілактика правопорушень та негативних проявів в підлітковому середовищі». 

В проведенні інформаційної зустрічі були залучені представники відділу державної реєстрації актів цивільного стану та Всеукраїнської благодійної організації «Новий час».

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Неповнолітні учні ліцею мали змогу переглянути відеоролик про наслідки вживання наркотичних речовин та отримали інформацію, як шкідливі звички -  алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління впливають на підлітковий організм.

Особлива увага у бесіді була направлена на взаємовідносини між підлітками, уникнення нещасних випадків серед дітей, врегулювання конфліктних ситуацій.

Діти отримали листівки з інформацією про захист своїх соціальних прав, зміни імені, прізвища та з інших питань.

(01.03.2019  Служба у справах дітей)