Заходи, які відбудуться в районі протягом вересня 2019 року

02.09.2019

08.30

Свято  Першого  дзвоника

заклади освіти                               

02.09.2019

за окремим планом

Урочистий захід до Дня знань. Посвята у  студенти

коледжі району

02.09.2019

15.00

Концерт до Дня знань

«Перший раз  у перший клас»

музична школа №8

                                       

02 – 16.09.2019

10.00-18.00

Виставка кращих  робіт учнів до Дня  знань

музична школа №8

08.09.2019

16.00

День відкритих  дверей

ПК «Центральний» «Ласкаво просимо!»

ПК «Центральний»

 

09-

11.09.2019

12.00

Зональні змагання серед учнів 2008 р.н. загальноосвітніх шкіл з футболу

«Шкіряний м’яч»

КЗШ №№52, 93, 125, 36

12-13.09.2019

12.00

Фінали районних змагань «Шкіряний м’яч»серед учнів загальноосвітніх шкіл 2007 р.н.

з футболу

СК «Молодість», поле зі штучним покриттям

                             

12.09.2019

14.00

Спортивний квест «В здоровому тілі-здоровий дух» до Дня  фізичної культури

Криворізький коледж  економіки та управління

14.09.2019

09.00

Легкоатлетична естафета серед учнів загальноосвітніх шкіл

парк «Шахтарський»                               

14.09.2019

15.00-23.00

Фестиваль індустріальної культури «Industrial Fest-2019»

У програмі фестивалю:

-виставки промислової техніки;

- виставки   мінералів та ковальських виробів;

- віртуальний тур до промислових  підприємств Кривого Рогу;

- виступи  зіркових артистів;

- торговельне обслуговування.

Парк «Шахтарський»

                            

14.09.2019

18.00

Джазовий концерт

 «Ray Brown JR»

ПК «Центральний»

                                    

16-18.09.2019

12.00

Зональні змагання серед учнів 2007 р.н. загальноосвітніх шкіл з футболу

«Шкіряний м’яч»

КЗШ №№52, 93, 125, 36

16-29.09.2019

10.00

Районний  ярмарок «Золота осінь»

площа біля  маг. «АТБ»

(вул. Едуарда Фукса,1а)

19.09.2019

12.00

Зустріч-привітання «Від шкільної парти в партизанський рух» до Дня  партизанської  слави

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 у Покровському районі»                             

19-20.09.2019

12.00

Фінали районних змагань

з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів загальноосвітніх шкіл 2007 р.н.

СК «Молодість», поле зі штучним покриттям

 

20.09.2019

15.00

Урочистий прийом голови районної в місті ради кращих спортсменів, тренерів  з нагоди Дня фізичної культури і спорту

виконком, к. 211

                                    

25.09.2019

13.00

Зональні змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл  9-11 класів з футболу «Золота буца»

КЗШ №№52, 93, 125, 86

26-27.09.2019

13.00

Фінали районних змагань з футболу «Золота буца» серед учнів загальноосвітніх шкіл 2001-2002 р.н.

СК «Молодість», поле зі штучним покриттям

                            

27.09.2019

10.00

Урочистий прийом голови районної  в місті ради кращих  працівників галузі з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

виконком, к. 211                             

27.09.2019

12.30

Концерт «Вітаймо наших педагогів»

до Дня працівників освіти

Гірничо-електромеханічний коледж

27.09.2019

13.30

VІІ міський фестиваль для дітей позбавлених  батьківського піклування «З любов’ю у кожне серце»

театр «Академія руху»                          

27.09.2019

16.00

Всеукраїнський турнір

з гандболу пам’яті тренера Володимира Лук’янова серед дівчат 2006-2007 р.н. до Дня фізичної культури і спорту

ДЮСШ №4                             

28-29.09.2019

10.00

Всеукраїнський турнір

з гандболу пам’яті тренера Володимира Лук’янова серед дівчат 2006-2007 р.н. до Дня фізичної культури і спорту

ДЮСШ №4                             

30.09.2019

17.30

Концерт до Дня музики

«З музикою в серці»

музична школа №2