EURO-FEST 2019!!!

EURO-FEST  2019!!!

Запрошуємо всіх бажаючих мешканців Покровського району на святкування дня Європи!

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах- кандидатах – Македонії і Туреччині).

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:

- формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;

- ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;

- популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді;

- залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

18 травня вже в шостий рік поспіль відзначатиметься День Європи в Кривому Розі. Цього року  фестиваль  EURO-FEST проходитиме у Металургійному районі в парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

Фестиваль EURO-FEST захід, що об’єднає всіх і познайомить з цікавими людьми та спільнотами, дасть можливість поринути у яскравий тур країнами Європейського Союзу.

Під час заходу кожен зможе познайомитися з традиціями й звичаями європейських країн, узяти участь у різноманітних конкурсах і розвагах.

Протягом дня на всіх гостей свята чекатимуть безліч інтерактивних майданчиків та яскраві музиканти на великій сцені!

Цього року Покровський район представлятиме видатну та неймовірну державу Польшу – країну, відому своїми традиціями та культурою. Це дивовижна країна, яка не залишить байдужим кожного із нас.

Тож запрошуємо усіх мешканців міста прийняти участь у наймасштабнішому заході – «EURO-FEST – 2019»!

Чекаємо на Вас, буде цікаво!