Профілактично – виховний захід для дітей

07.05.2019 в районному парку «Шахтарський» службою у справах дітей взято участь у заході, який був присвячений вихованню правової свідомості, правил безпеки життєдіяльності для дітей, вихованців Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів №4 та Криворізького багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Натхнення» Дніпропетровської обласної ради. 
В заході також були залучені працівники служби пожежної безпеки, ювенальної превенції Покровського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області та Покровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

Рятувальники розповіли дітлахам про правила пожежної безпеки в побуті, безпечної поведінки на воді, особливо у літній період та як необхідно діяти в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.  Дітям в доступній формі було розказано про правила правової поведінки у суспільстві.

Наприкінці заходу, дітям було дозволено ближче ознайомитися з технікою та спецзасобами.

На території парку для дітей працювали атракціони ЧП «Барановський Д.Є», діти змагались у силі, спритності, швидкості та кмітливості.    

По закінченню заходу діти подякували та сфотографувалися на згадку.

(08.05.2019  Служба у справах дітей)