Дитина-сирота знайшли нову родину

Дитина-сирота знайшли нову родину

Найбільш ефективним, що може сприяти вирішенню проблем соціального становлення, різнобічного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є передача їх на виховання у сім’ю.

Відповідно до чинного законодавства, одним із найпріоритетніших завдань служби у справах дітей є забезпечення виключно сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Спеціалістами служби у справах дітей проводиться робота щодо передачі дітей до сімейних форм виховання з державних закладів.

Ще одна дитина-сирота в Покровському районі отримала сім’ю.

27 травня 2019 відбулася передача з КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей»КМР дівчинки Кристини до дитячого будинку сімейного типу, який функціонує на території Покровського району з 2018 року.

Якщо громадяни Покровського району бажають створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, для отримання необхідної інформації потрібно звертатись до служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради, за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Шурупова, 2,каб.107. тел. 440-32-04.

(29.05.2019    Служба у справах дітей)