СЮТ – ТЕХНІЧНИЙ ГОЛЛІВУД

СЮТ – ТЕХНІЧНИЙ ГОЛЛІВУД

Репортаж зі свята Останнього дзвінка КПНЗ "Станція юних техніків Покровського району" КМР

В честь завершення 2018-2019 навчального року 29 травня було проведено святкову лінійку "СЮТ – ТЕХНІЧНИЙ ГОЛЛІВУД".

Зі словами привітання звернулися до школярів керівник навчального закладу Румянцева Ганна Миколаївната заступник директора з НВРКозлова Оксана Олександрівна, які з великою гордістю розповіли про перемоги, успіхи та досягнення колективу – як учнівського, так і педагогічного.

Всього в закладі працює 18 гуртків:

"Юний майстер 1", "Юний майстер 2", "Чарівний папір", "Конструювання та моделювання з тканини", "Геометричне моделювання", "Космічне макетування та моделювання", "Конструювання транспортної техніки", "Картинг", "Судномоделювання", "Конструювання повітряних зміїв", "Виготовлення сувенірів 1", "Робографік", "Моделювання іграшок-сувенірів", "Основи комп'ютерної графіки", "Автомоделювання", "Основи програмування", "Виготовлення сувенірів 2", "Сходинками до англійської".

Нагороджено найкращих педагогів, гуртківців КПНЗ "СЮТ Покровського району" КМР, проведено майстер-класи.

Присутні отримали музичні подарунки від вихованців "Станції юних техніків Покровського району".

Коли ми бачимо таку кількість нагороджених дітей, розуміємо, що цей навчальний рік пройшов дуже плідно та результативно. І зрозуміло, що за всіма цими нагородами велика праця дітей, педагогів, підтримка батьків і належні умови, які створює місцева влада. Ми бачимо, що наші діти дуже талановиті, тож можемо бути певними: наше майбутнє у надійних руках. Бажаємо дітворі вдалого відпочинку, подорожей, яскраво і корисно провести цікаві дні у пришкільних таборах. Особливі побажання випускникам. Керівники гуртків дають вихованцям основу, ті знання, які необхідні для успіху у майбутньому професійному житті.

Успіхів усім, схильної долі, а батькам та педагогам – терпіння і сил!

(31.05.2019 відділ освіти)