Інформаційна зустріч з вихованцями табору відпочинку «Джерельце», який працює у Криворізької загальноосвітньої школи №46

13 червня 2019 на базі Криворізької загальноосвітньої школи №46 відбулася інформаційна зустріч з вихованцями тимчасового табору відпочинку на тему: «Ти у відповіді за свою безпеку»

З метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій 13.06.2019 спеціалістами служби у справах дітей була організована і проведена інформаційна зустріч з вихованцями табору відпочинку «Джерельце» при КЗШ №46.

В проведенні інформаційної зустрічі були залучені представники відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Вихованці отримали інформацію, як безпечно себе почувати дитині, яка живе у складному світі, який постійно змінюється та потребує великих знань та умінь.

Особлива увага у бесіді була направлена на те, що дітям необхідно сформувати культуру безпечної поведінки, із засвоєнням алгоритму дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.

Були надані рекомендації та індивідуальні консультації щодо здорового способу життя. Учні отримали інформацію про свої соціальні права та необхідність дотримання чинного законодавства, про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів та правопорушень.

(Служба у справах дітей 18.06.2019)