Гордість і майбутнє країни – найяскравіші випускники закладів освіти, які отримали свою першу відзнаку – Золоту та Срібну медалі

Плекаємо інтелектуальну еліту – гордість і майбутнє Покровського району

Отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту – знаменний день у житті кожного випускника.

Це остання зупинка у безтурботному дитинстві, позаду залишилась хвилююча пора випускних іспитів, попереду - вибір дороги у самостійне доросле життя.

Вже доброю традицією в Покровському районі стало всією громадою вшановувати гордість і майбутнє країни – найяскравіших випускників закладів освіти, які разом зі свідоцтвом про повну загальну середню освіту особливого зразка отримують свою першу відзнаку – Золоту та Срібну медалі. Серед 457 випускників 2019 року 23 медалісти , з них Золоті медалі отримали 11 випускників, Срібні – 12.

Щедрим на медалі став 2019 рік для шести закладів загальної середньої освіти району: Криворізької гімназії № 49- 9 випускників, Криворізької спеціалізованої школи № 71- 7 випускників, Криворізького Покровського ліцею - 4 випускники та по одному з   Криворізьких загальноосвітніх шкіл № 32, № 97, №126.

Урочисте вшанування медалістів «Viva – найрозумніші 2019!», яке відбулося 26 червня 2019 року в театрі «Академія Руху», стало можливим за підтримки Народного депутата України Павлова Костянтина Юрійовича, виконкому Покровської районної в місті ради в особі його голови Володимира Васильовича Коритніка, депутатів обласної ради Антоніни Бєльської та Ольги Якубовської.

Освітяни району плекають інтелектуальну еліту і пишаються випускниками 2019 року - яскравими креативними особистостями, гідними своїх батьків. Серед нагороджених - Плескач Михайло ,випускник Криворізької гімназії № 49 , який склав іспит ЗНО з математики на 200 балів та Убийконь Кристина, випускниця Криворізької спеціалізованої школи № 71, яка єдина в Україні склала іспит з іспанської мови на 200 балів.

Слід зазначити, що завдяки невтомній праці та професійній майстерності вчителів обдарована молодь Покровського району щороку займає лідируючі позиції в місті: 198 переможців олімпіад міського, 56 - обласного рівнів і 9 перемог на Всеукраїнській олімпіаді. Значні досягнення в олімпіадах мають учні Криворізької спеціалізованої школи №71, Покровського ліцею, Криворізької гімназії № 49, Криворізької  загальноосвітньої школи № 32.

 

(Відділ освіти  27.06.2019)