Усиновлення 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усиновлення 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.

      Спеціалістами служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради спільно з представниками Покровського районного відділу поліції та медичним працівником на підставі рішення виконкому районної в місті ради було вилучено троє дітей з сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

         

       Каретою швидкої допомоги дітей було  доставлено до КЗ «Криворізька міська дитяча лікарня № 4».

      Малолітні були вилучені із сім’ї в зв’язку з загрозою їх життю та здоров’ю, а саме: антисанітарія, відсутні: продукти харчування, готова їжа для дітей відповідного віку, чиста постільна білизна  та одяг. Малеча мала неохайний брудний вигляд, діти були голодні, недоглянуті, брудні. Мати неодноразово залишала дітей без нагляду, зловживала спиртними напоями, самоусунулась від виконання своїх батьківських обов’язків та не створила належних умов для нормального життя та розвитку дітей.

      Одинока мати була позбавлена батьківських прав.

       Спеціалістами служби у справах дітей була проведена робота щодо влаштування дітей до сімейних форм виховання.

       Напочатку серпня 2019 року діти були усиновлені громадянами Україну. З цього моменту у них починається нове життя, в якому буде справжнє дитинство, люблячі мамо та тато!

      Якщо громадяни Покровського району бажають усиновити дитину, взяти дитину під опіку (піклування), створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, для отримання необхідної інформації потрібно звертатись до служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради, за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Шурупова, 2,  каб.107, 113, 304. тел. 440-32-04.