До відома громадян, які отримали паспорт громадянина України у формі ID-картки!

До відома громадян, які отримали паспорт громадянина України у формі ID-картки!

          Інформація про зареєстроване місце проживання особи є змінною і не наноситься на пластикову поверхню ID-картки, а лише на безконтактний електронний носій (чип). Змінну інформацію з електронного носія можна зчитати за допомогою спеціальних пристроїв.  У разі зміни місця проживання відповідна інформація (без потреби заміни паспорта) заноситься на електронний носій у хронологічному порядку на підставі довідки про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання, що видається особі органом реєстрації. Такі відомості вносяться безкоштовно.

          Отримати послугу щодо дозапису інформації про реєстрацію нового місця проживання особи до паспорта громадянина України у формі ІD-картки можливо у будь-якому територіальному підрозділі Державної міграційної служби, у тому числі й у будь-якому територіальному підрозділі ДМС нашого міста.

Шановні мешканці Покровського району!

          Для отримання довідки про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання Вам  необхідно звернутись до  відділу реєстрації місця проживання громадян, що знаходиться за адресою: зупинка «КРЕС», вул.Шурупова, 2, виконком Покровської районної в місті ради, каб.115 (довідки за телефоном - 440-32-04).

Для внесення змінної інформації про нове місце реєстрації особи до паспорта громадянина України у формі ІD-картки – до Покровського районного відділу у м.Кривому Розі Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області за адресою: вул.Шурупова, 7.

(відділ реєстрації місця проживання)