В Покровському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівлі

 

В Покровському районі продовжуються рейди з ліквідації стихійної торгівлі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.10.2019 представниками управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, відділу розвитку підприємництва виконкому Покровської районної в місті ради та сектору превенції Покровського відділення поліції з метою попередження та недопущення стихійної торгівлі проведено черговий рейд з питання ліквідації осередків стихійної торгівлі на мкр.5-й Зарічний.

Вході рейду були виявлені лотки з реалізації молочної продукції. На порушника складено 1 протокол про адміністративне правопорушення за статтею 160  КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях».

Стихійна, або несанкціонована торгівля – це продаж товару сумнівної якості і походження з землі, в місцях, які перегороджують прохід транспорту і людей: на узбіччях дороги, зупинках громадського транспорту, на входах в ринки. Кількість виставленої для продажу продукції розвіює існуючі міфи про те, що стихійна торгівля - доля тільки незаможних бабусь та безробітних людей, які заробляють собі на життя. У більшості випадків товар завозиться автотранспортом, про що засвідчує велика кількість мішків, ящиків з овочами та фруктами, також реалізується м'ясо свинини, яловичини, птиці, жива риба, молочні продукти власного та виробничого приготування. При цьому якість та безпеку продуктів харчування ніхто із продавців не гарантує.

Однак, для населення така торгівля приваблює своєю відносною дешевизною, але дешевизна ця тільки уявна. Купивши на стихійному ринку пластикову пляшку домашнього молока і витративши на нього менше, ніж у магазині, людина ризикує потім в декілька разів більше витратити на лікування.

Тож, шановні жителі району, не купуйте продукцію сумнівної якості в місцях стихійної торгівлі. Подбайте про своє здоров'я і про здоров'я своїх близьких.

 

 

(відділ розвитку підпрємництва)