Свято професіоналізму!

 

Свято професіоналізму!

 

 

 

 

 

 

 

 

На початку жовтня у виконкомі Покровської районної в місті ради відбулося свято для кращих професіоналів своєї справи – працівників освітянської ниви.

Учитель – професія унікальна. Педагог своїм серцем,розумом формує людину, суспільство, зрештою – світ. Доля багатьох славетних трудівників Кривбасу, нашої держави – металургів і шахтарів, будівельників і медиків – результат їх благородної справи, мудрого терпіння і великої любові.

Освітянський простір району один з найбільших у місті – нараховує 72 навчальні заклади, в яких працює близько 4 500 чоловік, що становить третину зайнятості галузі міста.

На початку жовтня у виконкомі Покровської районної в місті ради відбулося свято для кращих професіоналів своєї справи – працівників освітянської ниви.

220 представників славетної професії стали учасниками чудового заходу на їх честь та 72 отримали подарунки від голови Покровської районної в місті ради Володимира Коритніка .

Чудовою окрасою свята стали виступи наймолодших учасників вихованців комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №60 (завідувач Кузьма Н.В.)з колекцією з мішковини «Лада». Вихователі комунального  закладу  «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №272» (завідувач Котяш І.В.) в образі стюардес креативнопривітали колег зі святом. Викликав захоплення у присутніх запальний танок педагогів – організаторів із шкіл №№ 32,36,44,62,86,97,121, КСШ №71(директори Волик А.В.,Шведова О.А.,Маханько О.А.,Коваленко О.І.,Католіченко Л.О.,в.о. директора Семенова Ю.М.,в.о. директора Жукова І.Л.,Ткаченко Н.О.). Зачарували чудовим співом ШкіцькаА.А. ,вчитель початкових класів з Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №125 та  Чирко Н.Г. з Криворізького гірничо – електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет». Присутні педагоги поринули в атмосферу доброго настрою та щасливих посмішок.

Подвижницька праця освітян збагачує інтелектуальний потенціал  району,міста, виводить у велике життя нові покоління, плекаючи в них  паростки добра,надії, чесності та благородства, сердечності й життєвого оптимізму.

 

 

(відділ освіти)