Районні урочистості з нагоди Дня ветерана

 

Районні урочистості з нагоди Дня ветерана

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2019 у виконкомі районної в місті ради відбулись районні урочистості з нагоди Дня ветерана. Цей день – не тільки можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства. Це день, який дозволяє висловити глибоку пошану до представників товариства, які є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств.

Усіх присутніх зі святом привітали керуючий справами виконкому районної в місті ради Олена Файницька, депутат Дніпропетровської обласної ради Ольга Якубовська, керівник міської організації ветеранів Микола Дабіжа, голова районної ради ветеранів Віра Глуха. Активістів ветеранського руху району було відзначено грамотами виконкому міської та районної в місті рад ради ветеранів Дніпропетровської обласної ради та районної організації ветеранів.  . Також, за сприяння депутатів Дніпропетровської обласної ради  були придбані та вручені цінні подарунки.

Гарний настрій та свою майстерність дарували естрадний оркестр «Юність», зразковий художній колектив «Глорія», народний колектив хор ветеранів ім. Раїси  Зиміної.

 

 

(організаційний відділ)