Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічному добробуту населення

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічному добробуту населення

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічному добробуту населення, оскільки є потенційно небезпечною для споживача. Торгівля цими продуктами проводиться з грубими порушеннями вимог діючого ветеринарно-санітарного законодавства.

Придбання харчових продуктів на стихійних ринках – це шлях до різних інфекційних захворювань та високий ступень ризику для здоров’я. Торгівля з рук у невстановлених місцях – правопорушення, за яке передбачена відповідальність, згідно зі статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді накладання штрафу. Іншими словами, продавці стихійних ринків свідомо порушують Закон і ставлять під загрозу здоров’я покупців.

09.10.2019 та 10.10.2019 на виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному обігу товарів у місті Кривому Розі спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Покровської районної в місті ради,управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, спільно зі співробітниками Покровського районного відділення поліції Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено  рейд з оперативного реагування на факти нелегальної торгівлі в Покровському районі на вул. Щепкіна та мкр. 4 Зарічний.
Стосовно порушників дільничними офіцерами складено 3 адміністративні протоколи за статтею 160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

(відділ розвитку підприємництва)