Зустріч з мешканцями будинків, щодо роз’яснювальної роботи з термінового погашення боргу за спожиті теплоносії та вчасного початку та сталого проходження опалювального сезону

 

Зустріч з мешканцями будинків, щодо роз’яснювальної роботи з термінового погашення боргу за спожиті теплоносії та вчасного початку та сталого проходження опалювального сезону

15 жовтня 2019 року о 17 год. 30 хв. відбулася зустріч з мешканцями будинків, розташованих за адресою: вул.  Рекордна №3,5,7,9 щодо роз’яснювальної роботи з термінового погашення боргу за спожиті теплоносії та вчасного початку та сталого проходження опалювального сезону 2019 – 2020 років.

Через несвоєчасні розрахунки абонентів, підприємства надавачі послуг мають численні негативні наслідки,  до яких призводить відсутність стабільного надходження коштів, що мають витрачатись на ремонт та модернізацію підприемств.

У зв’язку з великою заборгованістю мешканців Покровського району за спожиті енергоносії та комунальні послуги,  яка станом на 01.10.2019 складає 305,0 млн. грн., Виконкомом районної в місті ради організовано зустріч мешканців з  представниками АТ «Криворізька теплоцентраль». Саме тому що, найбільша заборгованість припадає на АТ «Криворізька теплоцентраль» - 138,5 млн. грн., та КПТМ «Криворіжтепломережа» -  23,8 млн. грн.

Начальник піар відділу АТ «Криворізька теплоцентраль» Хоменко Валерія Костянтинівна розповіла про велику заборгованість мешканців будинків:

- вул.  Рекордна №3 – 980,0 тис. грн., на кожну  квартиру заборгованість складає 7,7 тис. грн.

- вул.  Рекордна №5 – 243,0 тис. грн., на кожну  квартиру заборгованість складає 1,9 тис. грн.

- вул.  Рекордна №7 – 425,7 тис. грн., на кожну  квартиру заборгованість складає 3,3 тис. грн.

- вул.  Рекордна №9 – 943,5 тис. грн., на кожну  квартиру заборгованість складає 7,2 тис. грн.

На сьогоднішній день виділено ліміти природного газу, для початку нового опалювального сезону та АТ «Криворізька теплоцентраль»  забезпечує теплом лікарні, дитячі садочки та розпочато подачу теплоносіїв в житлові будинки.   Регулярність надходження коштів дозволила б підприємству підтримувати об’єкти в працездатному стані та забезпечувати  мешканців району на належному рівні житлово-комунальними послугами.  Але,  велика заборгованість населення, не дає  можливості підприємству надавати якісні послуги.

 

(відділ економіки та промисловості)