Цільові  рейди з оперативного реагування на факти нелегальної торгівлі

Цільові  рейди з оперативного реагування на факти нелегальної торгівлі

22.10.2019,  23.10.2019,  24.10.2019 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Покровської районної у місті ради, управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, спільно зі співробітниками Покровського районного відділення поліції Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено цільові рейди з оперативного реагування на факти нелегальної торгівлі в Покровському районі, а саме: на мкр. 4 Зарічний, вул. Щепкіна, вул. Е.Фукса.

Серед населення та суб’єктів господарювання проведено консультативну роботу в частині роз’яснення вимог щодо заборони торгівлі з рук у невстановлених місцях. Проведено інформування щодо потенційної небезпеки від придбання продуктів харчування у невстановлених місцях.

Стосовно порушників, дільничними офіцерами складено 2 адміністративні протоколи за статтею 160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Після проведеної роботи громадянами торгівлю припинено.

 

Відділ розвитку підприємництва (25.10.2019)