Шановні мешканці Покровського району!

Шановні мешканці Покровського району!

Найефективніший спосіб боротьби зі стихійною торгівлею – не купувати продукти харчування у невстановлених місцях. А тому ще раз звертаємось до всіх громадян: краще всього купувати продукти харчування в законно діючих магазинах та на організованих ринках.

В Покровському районі продовжується робота з осередками стихійної відповідно до укладеної Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному обігу товарів.

29.10.2019-31.10.2019 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної в місті ради та управління виконкому міськоїради спільно зі співробітниками Покровського ВП КВП ГУНП України в Дніпропетровській області проведено рейди по ліквідації осередків стихійної торгівлі повул.Десантній, вул.Щепкіна, на мкр. 5 Зарічний.

Під час проведення рейду з торгуючими проведено роз’яснювальну роботу про продовольчу небезпеку, яку вони спричиняють споживачам, торгуючи продуктами харчування, які не мають будь-яких документів про якість та не пройшли лабораторний контроль. Усім торгуючим запропоновано перейти торгувати на облаштовані ринки району.

 

Відділ розвитку підприємництва (31.10.2019)