Повідомлення про помилку

 • User warning: The following module is missing from the file system: video. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/chac6f1cee/www/pokrovkr.gov.ua/includes/bootstrap.inc).
 • User warning: The following module is missing from the file system: video_ui. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/chac6f1cee/www/pokrovkr.gov.ua/includes/bootstrap.inc).

2020 рік

 

 

29.07.2020

Про відстеження результативності регуляторного акта – проєкту рішення міської ради «Про користування елементами благоустрою та їх частинами  при розміщенні тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на територіях адміністративних районів м. Кривого Рогу»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з 30.07.2020 у місячний термін відповідальними за проведення заходів з базового відстеження результативності регуляторного акта– проєкту рішення міської ради «Про користування елементами благоустрою та їх частинами  при розміщенні тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на територіях адміністративних районів м. Кривого Рогу»(департаментом регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин,  управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради)здійснюються заходи з базового відстеження його результативності за показниками:

 • чисельність суб’єктів господарювання, які мають наміри використовувати окремі елементи благоустрою;
 • кількість:
  • впорядкованих окремих елементів благоустрою на яких розміщено тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності;
  • укладених договорів про користування окремими елементами благоустрою комунальної власності  для розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності  на території міста Кривого Рогу;
  • складених протоколів за порушення  у сфері благоустрою  за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
 • розмір:
  •  надходжень за договорами на право користування окремими елементами благоустрою;
  • коштів, що витрачаються суб’єктами господарювання,  пов’язаних з проходженням етапів регулювання;
 • рівень поінформованості суб’єктів господарювання, пов’язаних з регулюванням.

Цілі прийняття проєкта:урегулювання  питань розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на елементах благоустрою    згідно з вимогами чинного законодавства України.

 Вищезазначений проєкт рішення оприлюднено в міській газеті «Червоний гірник» 30.07.2020 та розміщено на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет www.kr.gov.ua у підрозділі «Обговорення проєктів регуляторних актів» підрозділу «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база».

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 30.07.2020 в місячний термін:

- департаментом регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради(поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл.  Молодіжна, 1, каб.520, тел.(0564)92-13-81, електронна адреса: umazv@kr.gov.ua);

-  управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел. (0564) 93-08-71, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

Додатково  буде проведено громадські слухання по обговоренню проєкту рішення міської ради «Про користування елементами благоустрою та їх частинами  при розміщенні тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на територіях адміністративних районів м. Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу, оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія акта. 

Дата, місце та час його проведення:28.08.2020, о 15.00 у режимі відеоконференції з використанням сервісу Zoom (приєднатися до відео конференції можна за посиланням https://us02web.zoom.us/j/85269602694?pwd=czJJekFOenpGR1RxSDBkb2ZMbXZpUT09).

Тема громадських слухань: обговорення проєкту рішення міської ради «Про користування елементами благоустрою та їх частинами  при розміщенні тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на територіях адміністративних районів м. Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу; оцінка стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія акта. 

Відповідальні особи за проведення обговорення та їх контактні телефони:

- департамент регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради(виконуюча обов’язки директора – Горбачова Любов Миколаївна), адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб.520, тел.(0564)92-13-81).

- управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради(начальник – Рижкова Ірина Олексіївна), адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб. 510, тел. (056) 493-08-71.

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань: з 30.07.2020 на офіційномувебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітетуhttps://kr.gov.ua/ (підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база»Þ«Обговорення проєктів регуляторних актів») та Криворізькій міській газеті «Червоний гірник» від 30.07.2020.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання  (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету, у міській газеті «Червоний гірник».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101, каб. 512, 513, тел. 92-25-89).

З графіком здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів; реєстром діючих регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому; заходами щодо реалізації в місті державної регуляторної політики у 2020 році можна ознайомитися на офіційній сторінці Криворізької міської ради та її виконавчого комітету  в мережі Інтернет у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавство» http://kr.gov.ua; з  переліком чинних регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про їх оприлюднення;  планом  діяльності міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів, які містять види і назви проектів, цілі їх прийняття, строки підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних https://data.gov.ua».

 

 

(29.07.2020) 

 

 


Про відстеження результативності регуляторного акту

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» департаментом фінансів виконкому Криворізької міської ради, управлінням транспорту та телекомунікацій виконкому Криворізької міської ради з 14.05.2020 в місячний термін здійснюються заходи з базового відстеження результативності проєкту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних  засобів  у  м. Кривому Розі на 2021 рік» з метою оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія акта, за показниками, зазначеними у аналізі регуляторного впливу: кількість платників податку, на яких поширюватиметься регуляторний акт; надходження до бюджету міста коштів від збору за місця для паркування транспортних засобів; розмір коштів і час, що витрачаються суб’єктами господарювання у зв'язку із виконанням вимог акта; рівень поінформованості суб’єктів господарювання, пов'язаний з регулюванням.

 Вищевказаний проєкт рішення міської ради оприлюднено 14.05.2020 в міській газеті «Червоний гірник» та на офіційних вебсторінках в мережі Інтернет:

  - Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» https://kr.gov.ua/            

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 14.05.2020 в місячний термін:

- управлінням транспорту та телекомунікацій виконкому Криворізької міської ради, (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб. 365,  тел.  (0564) 92-02-75, електронна адреса: vtiz@kr.gov.ua);

- департаментом фінансів виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб. 219,  тел.  (0564) 92-01-41, електронна адреса: depfin@kr.gov.ua);

- управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб.510, тел. (0564) 92-25-89, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

Громадські слухання по обговоренню проєкту рішення міської ради «Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних  засобів у  м. Кривому Розі на 2021 рік», аналізу його регуляторного впливу та з метою оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія регуляторного акта відбудуться 21.05.2020    о 15.00  у форматі відео-конференції (платформа Zoоm).

Зареєструватися до участі у конференції  необхідно за посиланням:

https://zoom.us/j/93215536942?pwd=MTNJYnFYbzAvVUVSL2pRU2R2aVVydz09

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб. 512, 513, тел. (0564) 92-25-89.