2014 рік

 

30 грудня  2014  року відбулася ХХІХ сесія  районної  у  місті ради VІ скликання(31.12.2014)

23 грудня 2014 року пройшло навчання депутатів Жовтневої районної у місті ради (24.12.2014)

28 листопада 2014 року відбулася ХХVІІІ сесія районної у місті ради VІ скликання (03.12.2014) 

16 липня 2014 року відбулося засідання виконкому районної у місті ради (17.07.2014)

18 червня 2014 року відбулося засідання виконкому районної у місті ради (19.06.2014) 

14 лютого 2014 року відбулася ХХIV сесія районної у місті ради VІ скликання(20.02.2014)

31 січня 2014 року відбулася ХХIIІ сесія районної у місті ради VІ скликання. (03.02.2014)

15 січня 2014 року відбулося засідання виконкому районної у місті ради (20.01.2014) 

 

 

 

 

 

 

 

30 грудня  2014  року відбулася ХХІХ сесія  районної  у  місті ради VІ скликання.

Депутатами  прийнято 14  рішень. Основні питання :

- про районний  у  місті  бюджет на 2015 рік; 

- про звіт голови районної у  місті ради щодо  своєї   діяльності з керівництва виконавчим  комітетом  районної  у  місті ради у 2014 році. Також  були  затверджені п’ять цільових  районних  Програм.

(31.12.2014)

 

 

 

 

 

28 листопада 2014 року відбулася ХХVІІІ сесія районної у місті ради VІ скликання.

На початку пленарного засідання кращим представникам Криворізького гірничо-електромеханічного ліцею з нагоди 70-річчя з дня заснування закладу були вручені відзнаки виконкомів міської та районної у місті рад. За роки існування ліцей підготував більше 20 тисяч кваліфікованих робітників для гірничорудних та металургійних підприємств регіону, на сьогодні гірничо – електромеханічний ліцей має ліцензію на підготовку з 16 - ти професій.

З 1997 року навчальний заклад очолює Баснін Валерій Миколайович. Серед працівників ліцею немало ветеранів професійно-технічної освіти, це :

Баснін Валерій Миколайович (стаж роботи – 45 років)

Міцак Анатолій Анатолійович (стаж роботи – 36 років)

Тосенко Інна Віталіївна (стаж роботи – 31 рік)

Антошко Тетяна Михайлівна (стаж роботи – 28 років)

З гордістю можна назвати таких випускників закладу, як

Волосянко Микола Іванович – заступник губернатора Дніпропетровської обласної державної адміністрації 2001-2004р. – випускник 1981року;

Шутенко Іван Васильович – обіймав посаду директора Криворізьких електромереж – випускник 1969 року;

Губенко Віталій – майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, переможець Кубка світу – випускник 2003 року.

На честь випускника 1983 року Рзянкіна Андрія Михайловича названо вулицю в нашому районі. Андрій загинув, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані у грудні 1985 року. Нагороджений орденом Леніна та медаллю "За відвагу" (посмертно).

Депутати районної у місті ради побажали колективу Криворізького гірничо-електромеханічного ліцею міцного здоров’я, творчої наснаги, та нових педагогічних звершень.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток професійної освіти нагрудним знаком "За заслуги перед містом" ІІ ступеня було нагороджено директора ліцею Басніна В.М., ще 8 колег Валерія Миколайовича були нагороджені Грамотами виконкомів міської та районної у місті рад.

На сесії депутатами було прийнято 11 рішень. Основне питання :

– Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 9 місяців 2014 року.

У пленарному засіданні прийняв участь Бурчик Юрій Віталійович, прокурор Жовтневого району м. Кривого Рогу.

 

 

 

 

 

 

 23 грудня 2014 року на навчанні депутатів Жовтневої районної у місті ради були розглянуті питання:

- про стан розрахунків населення району за теплоносії;

- роз’яснення окремих положень споживчого законодавства;

- про організацію та проведення новорічних та різдвяних свят у Жовтневому районі.

На початку навчання депутати районної у місті ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять Нечепуренка Костянтина Володимировича, стрільця-помічника гранатометника стрілецької роти 40-го батальйону територіальної оборони та інших земляків, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні АТО.

 

 

 

 

 

 

Засідання виконкому 16.07.2014 

Серед  актуальних   питань сьогодення, одним з важливих,  є питання дотримання  чинного  законодавства  щодо організації торгівлі та  якісного обслуговування  населення на ринках району, удосконалення функціонування  ринків, підвищення соціально-економічної ефективності іх   діяльності, ліквідація  стихійної   торгівлі. Саме  така  тема  обговорювалась 16.07.2014 року на  засіданні виконавчого   комітету  районної у  місті ради. До  конструктивного   діалогу  були  запрошені : керівники  ринків, начальник РВ КМУ УМВС України у Дніпропетровській області Романов В.А., дільничні інспектори міліції, начальник ДПРЧ-12 КМУ ГУ МНС України у Дніпропетровській області Шостя А.В., старший  прокурор  прокуратури Жовтневого   району  м. Кривого Рогу Кривохатько С.В.

Участь у  засіданні  виконкому приймала  заступник начальника управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради  Прохорець Л.І.

В  результаті  обговорення   зазначеного  питання  була   погоджена Програма розвитку  ринків  району на 2014-2015 роки.

 

 

 

 

 

Засідання виконкому 18.06.2014 

В Жовтневому районі приділяється належна увага наданню соціальних послуг населенню, особливо тим громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Саме таке питання було розглянуто на черговому засіданні виконкому районної у місті ради, яке відбулося 18 червня 2014 року. 

Директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) у Жовтневому районі" Світлана Фролова докладно доповіла що територіальний центр здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які спрямовані на підтримання життєдіяльності і соціальної активності.

На теперішній час територіальний центр обслуговує біля двох тисяч громадян, з яких: 304 ветеранів війни, 513 дітей війни, 200 інвалідів різних категорій, 318 ветеранів праці та інших категорій.

З моменту заснування установи, а саме з 1995 року соціальними послугами скористувалися майже 20 тис. непрацездатних громадян.

Протягом І півріччя 2014 року структурними підрозділами територіального центру надано біля 200 тисяч послуг.

На базі територіального центру працюють слідуючі відділення: відділення соціальної допомого вдома - надання комплексу соціально – побутових послуг в домашніх умовах, яких нараховується понад 50 видів.

Через обстеження матеріально-побутових умов проживання з метою визначення потреб учасників війни, фахівцями установи проведена робота щодо заповнення "Соціальних паспортів" на кожного з ветеранів, що дало змогу своєчасно відреагувати на їх попит соціальних послуг та допомогу. Так, протягом І півріччя поточного року, натуральну допомогу отримали 129 громадян на суму 6,1 тисяч гривень. Через пільгові аптеки міста отримано та доставлено медикаментів для 92 громадян на суму 14, 1 тисяч гривень.

Відділення соціально – побутової адаптації здійснює соціальне обслуговування громадян похилого віку, інвалідів, які частково втратили здатність до самообслуговування та потребують соціально – побутових, соціально – педагогічних послуг.

Протягом І півріччя поточного року у відділенні перебувало 198 громадян та надано 22 556 послуг.

Для надання допомоги громадянам, які опинилися в складній життєвій ситуації та забезпечення потреб малозабезпечених мешканців району функціонує відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Громадяни забезпечуються, за потребою, одягом, взуттям, іншими предметами першої потреби, продовольчими та промисловими товарами, гарячими обідами. Станом на 01.06.2014 р. на обліку у відділені знаходиться 570 громадян району. Для задоволення потреб громадян у відділенні організовано надання швацьких, перукарських та транспортних послуг. За звітний період послугами швачки скористалися 214 громадян, перукаря – 220 громадян, транспортними послугами 75 осіб. За І півріччя поточного року відділенням надано 1367 послуг. Загалом за рік відділенням надається до 3 тисяч послуг.

На засіданні виконкому також окреслені шляхи полегшення і покращення життя одиноких, пристарілих, а також інших вразливих категорій громадян.

Перед засіданням члени виконкому та запрошені мали змогу оглянути виставку робіт, виконаних майстерними руками відвідувачів територіального центру. З натхненням створені картини, серветки, поробки з бісеру та інших матеріалів тільки підкреслили, що людина здатна в будь-якому віці відтворити оточуючий світ в добрих та життєрадісних фарбах.

Завідувач організаційного відділу     О.Ушакова

 

 

 

 

 

 

14 лютого 2014 року відбулася ХХІV сесія районної у місті ради VІ скликання. Депутатами було прийнято 14 рішень. Основне питання – «Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2013 рік». Також були заслухані та затверджені звіти про виконання п’яти районних цільових Програм за 2013 рік.

 

 

 

 

 

 

31 січня  2014  року відбулася ХХІІІ сесія  районної  у  місті ради VІ скликання. Депутатами було  прийнято 7  рішень. Основне питання – «Про районний  у  місті  бюджет  на 2014 рік». Також були  затверджені  п’ять районних   цільових   Програм  на 2014 рік. 

На початку  пленарного  засідання відбулося  нагородження відзнаками виконкому  районної  у  місті ради  та  пам’ятними кубками кращих   спортсменів Жовтневого  району та їх тренерів за високі спортивні досягнення за  підсумками спортивного  сезону 2013 року.

Почесною  Грамотою  районної   у   місті   ради   було   відзначено Гаврилюка Володимира Володимировича, старшого прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення 12 державної пожежно-рятувальної  частини 3 державного пожежно-рятувального  загону Головного управління Державної  служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області за зразкове виконання службових обов’язків, самовідданість і високий професіоналізм, проявлений при рятуванні людини.