Вакансії

Виконавчий комітет Покровської районної в місті ради

о г о л о ш у є   к о н к у р с

на заміщення вакантних посад:


  • спеціаліста І категорії відділу праці та соціально - трудових відносин в кількості 1штатної одиниці (постійно) та спеціаліста І категорії відділу опрацювання документів щодо призначення усіх видів соціальної допомоги в кількості 1 штатної одиниці (тимчасово на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) управління праці та соціального захисту населення
  • спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства в кількості 1 штатної одиниці (тимчасово на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, навички роботи на комп’ютері. Для спеціаліста відділу праці та соціально – трудових відносин управління праці та соціального захисту населення бажано володіти законодавством про працю, про охорону праці, з питань колективно – договірного регулювання соціально – трудових відносин.

Учасники конкурсу складають письмовий іспит.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50014, м. Кривий Ріг, вул. Шурупова, 2, кімн. 310.

14.06.2019


 

 

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Покровському районі» Криворізької міської ради

(вул.Електрозаводська, 22А)

о г о л о ш у є   п р и й о м    н а   р о б о т у    з а   п о с а д а м и:


 

♦ соціальний робітник, у тому числі інваліди (без вимог до освіти);

- водій категорії В.

 

За довідками звертатися телефонами:

95-18-71,   95-18-69,   096-19-85-617

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавчий комітет Покровської районної в місті ради

о г о л о ш у є   к о н к у р с

на заміщення вакантної посади