Відкриття меморіальної дошки на честь Козиря Сергія Вікторовича

15.09.2015 у Жовтневому районі по вул. Ватутіна, 47 відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Козиря Сергія Вікторовича, командира бойової машини, старшого сержанта 1-го механізованого відділення  з-го механізованого взводу 9-ї роти, ЯКИЙ ЗАГИНУВ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБОВ’ЯЗКУ.

 
Нам невідомі всіх їх імена,
Хто їх чекає, хто за ними плаче,
Де їхній дім, як їм болить війна,
Яке в них серце - щире чи терпляче.
Як страшно їм, коли усе горить,
Коли руїни, смерть перед очима,
І як в бою важлива кожна мить,
Які в них білі крила за плечима.
Нам невідомі мрії й здобуття,
Всі їхні рани, всі слова прощання,
Вони - солдати, що кладуть життя,
Заради нас і мирного світання.
І без імен помолимось за них,
За трошки вдачі світлої, простої.
В час зрад страшних і втрат таких гірких,
І без імен вони для нас герої.
 

Як прикро, що інколи сумні сторінки історії повторюються, і блакитне мирне небо України накрила чорна хмара військового протистояння. Багатьом не судилося повернутися до рідного порогу. Чимало полягло зовсім молодих, залишивши сім’ї, діточок… серед них і Козир Сергій Вікторович

Він міг відмовитися, але пішов заради дітей, заради їхнього спокою, щоб сюди не дісталися сепаратисти», - згадує дружина Сергія.

10 лютого 2015 року Сергія призвали на військову службу по мобілізації. Служить довелося командиром бойової машини, старшим сержантом 1-го механізованого відділення  з-го механізованого взводу 9-ї роти.

Загинув Сергій 29.04.2015 в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій області в районі населеного пункту Пєски .

 «Він любив любити», - говорять про Сергія рідні та друзі, які запам’ятали його веселим, енергійним, безжурним та доброзичливим чоловіком. Веселий, винахідливий, світла людина, умів організувати колектив та міг батаго чому навчити.

Нагороджений нагрудним знаком "За заслуги перед містом ІІІ ступеня" ПОСМЕРТНО.

Ти — у думках мільйонів українців,
Ти не один — з тобою земляки!
Повік не пануватимуть чужинці,
На цій землі, що з Божої руки! 

О. Підглазна